Treść opublikowana przez Emejcz
-
Tuleje sanek/wózka - tzw. poduszki.
Możliwość jest zawsze, ale mechanik nawet na prasie miał problem. Roboty sporo i stare tuleje nie chcą wyjść. Ja by mnie robił samemu, za dużo zabawy, ale to jeszcze zależy ile by mi mechanik krzyknął.
-
Jaki gaz do audi a4 b5?
No niestety nie zawsze tak jest. Mi w sedanie wielokrotnie przełączało na PB bo butowałem np. pod górkę i wcale nie jechałem na oparach.
-
LPG do mojego auta czy jest sens?
Choć nie jest to naturalne to jest to możliwe, ja jechałem swoim 150konnym AEB 235, nie wiem, może wiatr wiał wtedy mocno w tył. Obecnym mam ponad 180KM i jechałem niecałe 240.
-
Światła drogowe-ustawienie
Jak przełożysz żarówki to się dowiesz.
-
Spalanie na jałowym
Witam, czy ktoś sprawdzał u siebie jakie ma w VAG'u spalanie podane na jałowym podczas postoju z klimą/bez na ssaniu i potem na rozgrzanym?
-
Tył siedzi nizej ktos pomoze
mozesz podrzucic jakis link, namiar jakie zakładałes?? Tego typu http://allegro.pl/guma-gumy-podwyzszajace-pod-sprezyny-golf-ii-iii-i4993770872.html ale możesz zrobić też tak jak koledzy mówią.
-
Brak kata i dźwięk poloneza AEB
Mój też jak nówka, te katy nie padają tak szybko jakby się mogło wydawać. Chyba musiałoby coś być mocno niehalo z układem, żeby szybko się zapchał/wypalił kat.
-
Brak kata i dźwięk poloneza AEB
Nic nie zrobiłem, ja tam miałem wybity wkład i pustą puchę, ale miałem jakieś felerne słabo wyciszone AEB i było to słychać mocno w środku. Jak nie słychać w środku to nie ma się czym za mocno przejmować według mnie. Na zewnątrz nie siedzisz.
-
Dziwne dźwięki po wycieciu kata AEB
Rozwiązanie jest prost - nie otwieraj szyb No materiały pod wpływem temperatur zmieniają trochę kolor : P
-
Wezyki podcisnień
Ja używałem wężyków takich jak do LPG 4 lub 5 mm.
-
Wymiana soczewek - mały DIY
Normalnie... Długie cążki, ewentualnie wkrętak do przytrzymania/manewrowania i po sprawie. Po ki czort rozklejać całe światła do wyjęcia soczewek/odbłyśników...
-
Światła drogowe-ustawienie
Nie wiem czy uda ci się to wyeliminować. Często jest tak, że jak mijania są dobrze ustawione to długie potrafią być w świat...
-
Brak kata i dźwięk poloneza AEB
Nie wiem czy AEB to jakieś felerne nie jest pod tym względem. Czujesz ten hałas w środku przy zamkniętych szybach? Ja zamontowałem sobie tłumik przelotowy od gruchota i nie ma takiego metalicznego walenia jak miałem w AEB.
-
Wymiana wahaczy górnych - pytanie
Jeżęli stuka ci np. na bruku lub trelince przy wolnej jeździe to pewnie są to górne wahacze. Nasila się to przy lekkich skrętach w tych samych warunkach. Plusem górnych jest to, że można zdiagnozować luzy bez większych problemów nawet na opuszczonym aucie - będzie czuć przy ruszaniu kierownicą.
-
Tył siedzi nizej ktos pomoze
Zbiornik LPG i np. hak powoduje znaczące opuszczenie tyłu auta. Ja u siebie zastosowałem już w drugim A4 gumy pod sprężyny za kilkanaście zł z allegro i spełniają swoje zadanie.
-
[A4 B5] Jak sprawdzić luz na tylnych amortyzatorach?
Tam chyba powinny być normalne śruby sześciokąty.
-
Wymiana sprężyn, auto ugina się pod niewielkim ciężarem
Jak ci szkoda kasy to możesz to reanimować gumami pod sprężyny (podkreślam, że pod, a nie "w").
-
Odchodzące plastiki.
Ja se dokleiłem silikonem i po sprawie.
-
sprężarka pracuje a klima nie działa
No jak nieszczelne to najpierw wyeliminować nieszczelność i zobaczyć co będzie.
-
Problem z klimatyzacja
No jak to co? Jak ubywa czynnika to nieszczelność jakaś, a gdzie? No tu może być problem... Nabić jakiego kontrastu i potem szukać przez cały układ którędy ucieka.
-
Laptop poleasingowy. Czy warto?
Miałem (jednego mam) dwa poleasingowe lapki i byłem zadowolony. Kumpel podobnie. Zdecydowanie polecam - szczególnie poleasingowe Delle. Pancerniaki i cena warta jakości.
-
Laptop do programu VAG
Jakikolwiek lapek uciągnie VAG'a bez problemów. System też nie ma znaczenia, bo można sobie zainstalować Virtual Boxa i odpalić w nim XP.
-
Seriale
Z tego co wyszło w ostatnim czasie rzeczywiście Stranger Things bije resztę na głowę
-
Polecane opony zimowe
Po różnych próbach powiem tak - tylko Continental, czy lato czy zima.
-
Czy normalnym jest regulowanie redaktora co kilka mieisecy?
Weź dużą poprawkę na zachowanie reduktora w różnych temperaturach. Zauważ, że jak będzie miał 20 stopni a jak 90 to ciśnienia będą inne. Ciśnienie jest zależne od temperatury i po to są później różne korekty aby to trochę zniwelować.