Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Emejcz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Emejcz

  1. Skąd to bierzesz? Mówisz tak, bo ci się wydaje, czy siedzisz w naszym wymiarze sprawiedliwości?
  2. Nie jest tak ciężko. Robiłem to u siebie pierwszy raz i poszło super.
  3. Nie trzeba ciągnąć całych przewodów. Można obciąć i złączyć kawałek miedzianego złączką do przewodów.
  4. Oczywiście. W takich sytuacjach pomyśl sam jak to działa. Postaw sobie pytanie w jaki sposób udowodniłbyś w sądzie, że ktoś zrobił to, czy tamto, bo nie chodzi o to czy ktoś jest winien tylko czy jesteś w stanie to udowodnić. Tak to działa. Nawet jakbyś kupił auto i na drugi dzień padł by ci silnik - np. pękł by blok - to jak byś udowodnił, że nie zachciało ci się np. na zimnym aucie silniku skatować auta?
  5. Jak namówisz sprzedającego to możesz oddać. Jednakże według mnie nie ma podstaw, bo w żaden sposób nie udowodnisz, że on celowo zataił robiony dach.
  6. Wiesz, że dach mogli lakierować jeszcze na etapie sprzedaży od dealera? Nic nikomu nie udowodnisz. Jak jest dobrze zrobione to jeździj i bądź zadowolony.
  7. Emejcz odpowiedział(a) na sosenka temat w Audi A4 B6/B7
    Jak masz dobry zakład który regeneruje to regenerować.
  8. Tylko, że tam z pompą wody nie ma co spieprzyć. Jedynie mogłaby być wadliwa. Możliwe, że masz trochę przytkaną nagrzewnicę i przez to jest ciężej odpowietrzyć. Jednakże obserwuj to, bo ten układ w b7 się w sumie sam odpowietrza. Nawet jak zlejesz cały płyn i zalejesz to on i tak nie wymaga odpowietrzania - tak jest u mnie.
  9. Cenowo bez różnicy. Dwumas z AWX jest sztywniejszy, przenosi większą moc/moment, ale jednocześnie trochę mniej komfortowy od tego z BFB który jest zupełnie innej konstrukcji. Zależy kto jaką ma wrażliwość na detale
  10. Emejcz odpowiedział(a) na Nowak50 temat w Audi A4 B6/B7
    +1 Jednakże jak masz mało płynu to prawdopodobnie i tak magiel już ci cieknie i będzie wymagał regeneracji/wymiany.
  11. Niewykluczone, że zestaw naprawczy był lichej jakości lub tłok z prawej strony chodzi w zacisku z wyraźnym oporem. Powinieneś sprawdzić czy wciskanie tłoczka w obu zaciskach możliwe jest z podobną siłą. Sprawdzałeś czy klocki w jarzmach po obu stronach poruszają się z podobnym oporem?
  12. Jak zamierzasz tylko podkręcać auto do 180-200KM to zysk z zakładania zestawu od AWX będzie nieodczuwalny, bo nowe sprzegło/dwumas z BFB bez problemu przeniosą taki moment.
  13. Po 1-sze uzupełnij profil. Spróbuj ponownie odpowietrzyć i zobacz czy ciągle będzie to samo. Odpowietrzasz korkiem nad kolektorem ssącym?
  14. Emejcz odpowiedział(a) na Chachuł temat w 1.8T
    Po tych twoich nagraniach to ciężko coś powiedzieć. Wydaje się jakby coś było luźne. Może jakaś osłona jest źle założona/niedokręcona.
  15. Trochę wróżenie z fusów. Ja bym przelał najpierw świeżego płynu przez wysprzęglik i zobaczył, a jak nic to nie da to pewnie skrzynia do zrzucenia i obadanie sprzęgła. Teoretycznie do regulacji mogłyby być też cięgna, ale miałbyś wtedy raczej problemy z haczeniem, a nie zgrzyty. Uzupełnij poprawnie profil.
  16. Link do tematu odnośnie napinacza został już wrzucony, tam pytaj. Raczyłbyś też uzupełnić profil.
  17. Masz parę kilometrów od siebie @Łukasz13 i ci to za parę złoty usunie z softu. Dzieje się. Sprawdź sobie jakie masz korekty długoterminowe.
  18. Emejcz odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    Nie kombinuj, bo będziesz żałować i zaczną się pojawiać dysfunkcje które nie zawsze wskażą, że winny jest n75, a będą denerwować. Kup oryginał i będziesz miał święty spokój. Jak poszukasz to idzie dostać za około 200-240zł.
  19. Emejcz odpowiedział(a) na pelen23 temat w 1.8T
    Z ciekawości. Do ilu ci wskoczyła teraz wartość w grupie 93?
  20. Prawie na pewno masz o jeden ząbek przestawione na pasku. Spartaczył ten kto wymieniał rozrząd. Widzę, że to nierzadka przypadłość. Ostatnio sprawdzałem auto forumowicza i u niego to samo - cofnięte o ząbek - tylko miał -14CF.
  21. Niestety wina leży zarówno po stronie 'pseudo' tunerów jak i klientów. Tunerzy nie powinni robić aut które ledwo co się odpychają, a klienci nie powinni naciskać na boostowanie złoma.
  22. Szczególnie jeżeli jest to Q to takie problemy są możliwe, ale nie koniecznie dwumas jest problemem. Miałem niedawno u siebie taki problem, że po zmianie kompletu sprzęgło/dwumas na AWX były problemy z mega wibracjami w pewnych zakresach obrotów. Sprawę rozwiązało włożenie tarczy z tłumikami drgań od BFB. Opisywałem to u siebie w poniższym poście.
  23. Jako iż mechanikę mam już w sumie za sobą to wziąłem się trochę za kwestie wizualne. Przy okazji zdecydowałem się też na odnowienie reflektorów. Szlif papierem, na to grunt zwiększający przyczepność i lakierowanie bezbarwnym wraz z plastyfikatorem. Jak dobrze doschnie to również zrobię polerkę. Tutaj jestem zadowolony. Ciekaw jestem ile to wytrzyma.
  24. Emejcz odpowiedział(a) na Rfx temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdź może jeszcze podporę wału i przeguby tylnych półosi.
  25. Emejcz odpowiedział(a) na Rfx temat w Audi A4 B6/B7
    Teraz widzę, rzeczywiście jest to trochę inaczej tutaj rozwiązane. Wiele do sprawdzenia nie zostało w takim razie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.