Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrze na godziny otwarcia toru i godziny szczytu zaczynaja sie od 17.00, to jak jazdę bysmy zaczęli o 18.30 to by było ok. Tor i tak do późna jest otwarty, to nie ma problemu. to jak: jazdę zaczynamy od 18.30 . Zgadzacie się?? Może napiszcie kto na 100% bedzie jeździł na gokartach bo rezerwacje trzeba zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

hehe - jak doplace, to moze sie nawet poszerzy :polew: niestety nie ma takiej mozliwosci. W poniedzialek rano obowiazki czekaja[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2007, 10:50 _________________________________________________Kurcze i co z tym Poznaniem?? Za pare godzin wyjezdzam, a jeszcze komitet powitalny sie nie zawiazal :polew:

BTW moze podpowiecie jak najlepiej jechac ze slaska... dokladnie do miejscowosci miedzy Pila a bydgoszcza.

1. Wroclaw, Poznan, Pila

2. Łodz, Torun Bydgoszcz

:chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,hej :) Potwierdźcie proszę ile osób pisze się na gokarty a ile na sam spocik. Iverson gdybyś mógł to jakoś oznaczyć w pierszym poście, to byłoby super. Najpóźniej we wtorek muszę zrobić rezerwację. Basen oczywiście będzie śmigał na gokarcie, a ja ze względu na mój mamusiowy stan będę go tylko dopingowała :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjade w 3 osobowym skladzie, a nie z 3 dodatkowymi... - wszyscy sie scigaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście naniosłem poprawki dotyczące spota. Kto jest chętny jeszcze to pisać. Audia4s4 Ciebie do listy jeszcze nie dodaję dopiero jak potwierdzisz. Age graty-więc przybędzie nam nowy klubowicz super.!!!!! :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście naniosłem poprawki dotyczące spota. Kto jest chętny jeszcze to pisać. Audia4s4 Ciebie do listy jeszcze nie dodaję dopiero jak potwierdzisz. Age graty-więc przybędzie nam nowy klubowicz super.!!!!! :kox: :kox: :kox:

Maly klubowicz - ciekawe czy recaro produkuje foteliki dla dzieci?? :polew: :polew: Basen juz powinien po necie zaczac szukac!! :polew::thumbup:

Ja sie scigam a co do zonci to potwierdze jeszczsze - jak da rade to napewno pojezdzi!! nie popusci!! :evil:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2007, 10:47 _________________________________________________Melduje ze moja zoncia ma wolne w sobote i powiedzila ze pokarze Iversonowi jak sie jezdzi - prosze o naznaczenie jej na czerwono!! ale bedzie jazda!! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopoki moze bym podjechał do poznania co prawda A3 ale tez audi wkoncu. Pościgali bym sie bo jest czym 131ps :kox:

znajdziesz na pewno kilku chetnych do staniecia na kresce choc nasze a4 sa duzo ciezsze to walka moze byc ciekawa!!

a co z reszta klubowiczow z poznania - co tu taka cisza!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym o konkret gdzie i o ktorej sie spotykamy w Poznaniu, bo brat (z Poznania) mi w tej sprawie strasznie truje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yelo! Basen się do mnie nie odezwał jeszcze, a dzwoniłem juz pare razy, spotkamy sie przy M1 o czym pisałem trochę wcześniej pewnie gdzieś ok. 16.00 ale to jeszcze do uzgodnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kontakt z basenem to jak loteria, taki ma tryb zycia.

ja oczywiscie bede z zonka ale tylko ja bede sie scigal ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...