Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:Jak nie zapomnę, to zabiorę VAGa, ale pewnie Bart-S jak zwykle niezawodnie będzie miał, a jak nie, to przecież on bedzie miał tym razem żabi skok do chaty, chyba że przyjdzie pieszką:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

doberek :hi:

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

dzieki za info , jak bede w pl to musze to ogarnac bo tak sie nieda odpychac :wink:

Da się spokojnie wyciągnąć więcej... pierwsze 1.8T w B6 na nasz rynek miało 150KM, kolejne miały 163KM i 190KM (samym programem powinno dać radę podciągnąć go w okolice 200...).

dzieki Bartasie nawet te 190 km mnie ucieszy :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: Siema: Panowie mnie na spocie nie będzie niestety ;/ Dzisiaj w nocy przyjechało po mnie pogotowie bo mnie tak w klacie łupało że z bólu wytrzymać nie mogłem i mnie zabrali ale mnie wypuścili ale mnie uziemili na stałe w chacie bo teraz mam dożylne zastrzyki i weflon mam :facepalm: ;/ do środy siedzę w domu ;/ jeszcze raz Panowie sorki :facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arx, zdrowiej !

to o której na tesco we wrześni ? Jutro atakuję Opieszyn z aparatem więc jak się obudzę w niedziele skoro świt o 12 to nie będę pewnie wiedział co się dzieje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Gośka uświadomiła mnie, że w Tesco nie posiedzimy - jest tam jakiś mini "słodki kącik" ale za mało aby nas pomieścić... Kiepskie miejsce na spota ale na chwilę obecną nic lepszego na szybko nie znajdziemy...

Lepszy byłby rynek i Margeritta ale tam nie ustawimy autek przy sobie (auta zaparkowane na rynku na pewno to uniemożliwią a na płytę środkową aby się wsypać - trzeba mieć pozwolenie).

Chyba że robimy spotkanie przy Tesco - tak jak się umówiliśmy, tam posiedzimy i spadamy na rynek do knajpy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

chcę kupić aku... ktoś mi podpowie jaki najlepiej kupić? 74Ah/680A wystarczy? czy lepiej 83Ah/720A? i jaki najlepszy z najtańszych? :decayed:

pozdro dla Qby spotkanego wczoraj w PiP w Plazie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: ja tam we Wrześni znam tylko jedną ulicę i nie ma na niej Tesco :grin: ustalmy tylko miejsce dziś, żeby nie było jutro jaj :wink: i Poznaniacy w końcu gdzie się spotykamy i o któej wyjazd?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

chcę kupić aku... ktoś mi podpowie jaki najlepiej kupić? 74Ah/680A wystarczy? czy lepiej 83Ah/720A? i jaki najlepszy z najtańszych? :decayed:

pozdro dla Qby spotkanego wczoraj w PiP w Plazie :wink4:

:hi: tak, wybór win okazał się być słuszny w PiP, na szczęście Cię poznałem, co do wyjazdu Panowie to dajcie znać co i jak z wyjazdem z Poznania, jakby mnie tu nie było to macie kontakt tel. 533 037 007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Siema chłopacy

widzę że spot we wrześni się szykuje. o której pod tesco się zbieracie ?

też wpadnę :naughty:

Był plan że o 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak robimy Pany? 15.15 pod Tesco na Batorego i jedziemy? jakiś adres we Wrześni dokładny by się też przydał :wink: Bartek, pamiętaj o gratach proszę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez pojedziemy, za dlugo nie posiedzimy bo praca wzywa:decayed:ale tez z poznania z wami sie przejedziemy, to 15.15 pod tesco??:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

chcę kupić aku... ktoś mi podpowie jaki najlepiej kupić? 74Ah/680A wystarczy? czy lepiej 83Ah/720A? i jaki najlepszy z najtańszych? :decayed:

pozdro dla Qby spotkanego wczoraj w PiP w Plazie :wink4:

Siemanko Nikuś podjeðź na Solną za tą małą stacją paliw,chyba LOTOS jest sklep z aku tam koleś Ci doradzi jaki i co w dobrej cenie ja miesiąc temu do swojego dałem 200 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, pamiętaj o gratach proszę :naughty:

Od tygodnia leżą na biurku przygotowane do montażu.

To jak robimy Pany? 15.15 pod Tesco na Batorego i jedziemy? jakiś adres we Wrześni dokładny by się też przydał :wink:

Ulica kaliska.

...jeszcze nie wiem czy A4 postawię na nogi - mam problem z montażem hebli na prawym tyle :wallbash: Możliwe, że przyjdę pieszo albo wlecę Paskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...