Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, napisalem pare maili, niedlugo bedziemy wiedziec co i jak i cos kupie jak bedzie okazja i ladny stan. Tzn oczywiscie po konsultacjach z Tobą :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Jasne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Masz dojście Barts za taka cene na ten termostat czy bez problemu na allegro znajdę?;p wiem ze wahlera - znam się :banan:

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy Maciej 6001 chyba cos z ppilotem, centralnym cos z kluczykiem :)

spadam chlopaki... narka

Aaaa racja. Już wszystko wiem :wink:

---------- Post dopisany at 02:15 ---------- Poprzedni post napisany at 02:12 ----------

Masz dojście Barts za taka cene na ten termostat czy bez problemu na allegro znajdę?;p wiem ze wahlera - znam się :banan:

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

W każdym sklepie motoryzacyjnym powinni go mieć na miejscu. Mówisz, że chcesz termostat Wahlera do Audi A4 1.9TDI AVF 2004. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry.

Pytanko, co zrobić w sytuacji, gdy wysyłałem komus coś powiedzmy za 100zł listem zwykłym, priorytetem bez polecenia. Koleś twierdzi że do niego nic nie doszła i mnie posądza o oszustwo. Równie dobrze ja nie mam pewności czy on czasem tego nie odebrał. Co robić w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie udowodnisz, juz kiedys o tym pisales i powinienes wyciagnac z tego wnioski :) jedynie sciemniaj ze masz potwierdzenie ...

och Tomasz.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam potwierdzenia.

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

jak dla mnie to on odebrał paczkę, zobaczył że poszła zwykłym listem i chce cash back

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak moze byc... postaw sie w jego sytuacji... jak nie dostal paczki...

ja bym oddal sianko ( polowa - ty nie zbiedniejesz a on sie nie wzbogaci ) chyba ze sam wyszedl z inicjatywa wyslania zwyklym listem. w takim razie bral na siebie odpowiedzialnosc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A priorytety nie mają numeru nadania nie? Ja kiedyś miałem podobny problem z paczka to normalnie na poczte poszedłem. Powiedziałem kiedy wysłałem. Baba sprawdziła i dokładnie wiedziałem gdzie paczka jest. Potwierdzenia też nie miałem bo wcześniej wyrzuciłem.

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam awaryjną sytuację - nie jedzie ktoś czasem z Poznania do PWR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur... nie przyjadę jutro. Wypadła mi nocka na godzinę 18 już idę. Nie zdążę podjechać i wrócić te 80km;(

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja połowę sukcesu mam za sobą .. najbardziej upierdliwy silniczek od klapy ciepło/zimno po lewo wymieniłem dzięki uprzejmości Madbara, jego falimiady i garażu ;)

teraz szukam wentylatora, bo mój działa powyżej zera - jak go podgrzałem farelką to rusza ;)

lusterko .... hmmm teraz nie jestem pewien czy nie zadziałało po wymianie, bo wykończyłem aku i w efekcie klimatronik nie załączał ogrzewania, czy kupiłem niedziałające

Ma ktoś i mógłbym jutro zabrać jakiś magnes na giętkiej przedłużce .. może jedną śrubkę bym spróbował wyciągnąć jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja połowę sukcesu mam za sobą .. najbardziej upierdliwy silniczek od klapy ciepło/zimno po lewo wymieniłem dzięki uprzejmości Madbara, jego falimiady i garażu ;)

teraz szukam wentylatora, bo mój działa powyżej zera - jak go podgrzałem farelką to rusza ;)

lusterko .... hmmm teraz nie jestem pewien czy nie zadziałało po wymianie, bo wykończyłem aku i w efekcie klimatronik nie załączał ogrzewania, czy kupiłem niedziałające

Ma ktoś i mógłbym jutro zabrać jakiś magnes na giętkiej przedłużce .. może jedną śrubkę bym spróbował wyciągnąć jutro?

jak nie zapomnę to wezme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję trochę płynu hamulcowego na spota bo mi co chwilę miga kontrolka czerwona a widzę że zbiorniczek pusty :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas, zabiore plyn...

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

Pepin. Mam ale tylko magnes na przedluzce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas, zabiore plyn...

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

Pepin. Mam ale tylko magnes na przedluzce

weź proszę .. może się przyda, jakby Gwertowy nie zadziałał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...