Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm :mysli: nieładnie kolego Czester Tomek piszę że go zarezerwował i jedzie po niego kawał drogi a tu ktoś mu zwija zderzak z przed nosa czarnym avant :facepalm: :facepalm: :facepalm: Nie robi się tak :wallbash: dał link na forum a Ty wykorzystałeś - WSTYD :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

W moim temacie pocisk , w warszafce pocisk , tutaj pocisk :D Sie dzieje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może gość ogarnął, że zderzak więcej warty i przyciął w ch... ktoś na pewno przyciął :thumbdown: tylko teraz nie wiadomo czy ktoś z forum czy ten gość :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może gość ogarnął, że zderzak więcej warty i przyciął w ch... ktoś na pewno przyciął :thumbdown: tylko teraz nie wiadomo czy ktoś z forum czy ten gość :gwizdanie:

bo się klika kup teraz a nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może gość ogarnął, że zderzak więcej warty i przyciął w ch... ktoś na pewno przyciął :thumbdown: tylko teraz nie wiadomo czy ktoś z forum czy ten gość :gwizdanie:

gosc wogóle nie miał pojecia jaki zderzak ma i ile on jest wart

udało mi sie jeszcze nawet telefonicznie przed wyjazdem cene utargować

był niezle zaskoczony jak zobaczył ze po zderzak przyjechałem[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 14:21_________________________________________________

może gość ogarnął, że zderzak więcej warty i przyciął w ch... ktoś na pewno przyciął :thumbdown: tylko teraz nie wiadomo czy ktoś z forum czy ten gość :gwizdanie:

bo się klika kup teraz a nie

gosc wolał aukcje usunąć wiec jak mu tak pasowało to sie zgodziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam $$$$ jeszcze dla Ciebie mam kaskę w kieszenie- okazja fajna ale ja pasuję :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin d*pa jestes... Trzeba bylo brac za taka kase 170 zl :wallbash: Mi to masz na konto przelac :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oplacalo sie jeszcze wysylka tylko 20zl ja za moja placilem 250zl + wysylka chyba 30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin pupa jestes... Trzeba bylo brac za taka kase 170 zl :wallbash: Mi to masz na konto przelac :D:P

jak nr konta sam wymyślę chyba :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D spoko pewika Ci sle... d*pa jestes powinienes byl ją wziasc i tak twoja polamana wiec kurfa nie unikniesz :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego osądzacie mnie, że sprzątnąłem ten zderzak tomaszowi-gti :kwasny: wróciłem właśnie z uczelni i od wczoraj nawet internetu nie mam, (tylko w telefonie) Osób na forum z Gliwic i okolic jest pełno, które mają czarne auta, także mógł to być każdy. Owszem chciałem podjechać zobaczyć ten zderzak, ale dopiero w godzinach popołudniowych, i nawet nie wiedziałem, że ktoś go sobie zarezerwował. Pewnie za chwilę będzie wystawiony na allegro ale z wyższą ceną. Na przyszłość wystarczy kliknąć "Kup teraz"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałeś wrzucić jak mnie nie było? ;(

Nosfer jak mogłeś?? Pęknie mi serce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/zderzak-tylny-tyl-audi-a4-avant-02-04-gliwice-i1430582793.html s line

to nie jest s line tylko oettinger i juz jest zarezerwowany do mojego pakietu :tongue4:

ku*wa który to taki mądry ty Czester????? pisałem ze jest zarezerwowany

zadzwonilem rano do sprzedającego umówilem sie na 11 ze bede po zderzak osobiscie samochodem audi A4 Avant

jechalem 350 km po zderzak zajezdzam na miejsce a gosc mówi ze 20 min wczesniej był ktos twierdzący ze przyjechał po zderzak jak sie umawiał.

a sprzedający poza mną sie z nikim na zderzak nie umawiał i na moją prosbe usunął wczoraj aukcje z allegro.

ku*wa jechałem na darmo 350 km :wallbash: :wallbash: :wallbash::evil: :evil: :evil: :evil:

chyba mnie popie*doli

lipa po całości :evil: ale nie ma co oceniać ludzi jak się nie ma pewności :tongue4:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 15:10_________________________________________________

Skoro się nie mogliście zdecydować.. :gwizdanie:

święta racja :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...