Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wandej luju pw

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jaki wideorejestrator tak w okolicach 300zł ?

Opublikowano

jaki wideorejestrator tak w okolicach 300zł ?

chyba lepiej dołożyć 150 i kupić mio358 :wink:

Opublikowano

jaki wideorejestrator tak w okolicach 300zł ?

chyba lepiej dołożyć 150 i kupić mio358 :wink:

dokładnie :) tylko że mio358 idzie taniej dostać w okolicach 400

Opublikowano

Siemka. Pany wy tu macie duza wiedze wiec pomozecie. Jakie sa objawy konczacego sie turba? Bo mam wrazenie ze slabo mi sie samochod wkreca;/ Wczesniej bylo ok. Chlopaki mi powmieniali weze przy odmie i ten plastikowy przewod przy chlodniczce i jakos po kilkunastu dniach cos zaczela slabo jezdzic. Moze byc gdzies nieszczelnosc w przewodach badz przy wezach turbo ? Bo mam wrazenie ze przy przyspieszaniu slychac nie wiem jak to nazwac czy swist czy jakby cos rzezilo :)

Opublikowano

A propo Gwertego, mam z nim kontakt i wiem ze sie nie loguje na forum bo ma teraz duzo spraw na glowie. Ale jesli cos komus pominal albo jakas inna sprawa to prosze dzwonic do niego na telefon. Zawsze odbierze. To sa jego slowa i prosil zeby przekazac ze wszystko mozna z nim telefonicznie ugadac. Jesli cos to sluze numerem. Ale jest tez numer w podpisie jego profilu.

Mi z tydzień temu Gwerty uszczelniał bixy. Wszystko uzgadnialiśmy przez telefon.

Opublikowano

No to posprawdzaj czy nie masz czasem nieszczelności w dolocie

Opublikowano

czyli od czego zaczac od wezy dochodzacych do turbo ? dolny i gorny

Opublikowano

Dokładnie

Opublikowano

jaki wideorejestrator tak w okolicach 300zł ?

chyba lepiej dołożyć 150 i kupić mio358 :wink:

dokładnie :) tylko że mio358 idzie taniej dostać w okolicach 400

teraz chyba za 400 nie kupisz... :wink:

Opublikowano

Bielun a Ty czytasz PW? bo cosik nie odpisujesz...

A tak po za tym to siemka i dobranocka ;)

Opublikowano

czyli od czego zaczac od wezy dochodzacych do turbo ? dolny i gorny

zrob test kompresorem jesli chodzi o szczelnosc, sprawdz klapke wg czy nie jest luzna, a najlepiej log dynamiczny, 3+20 2+118

Opublikowano

Bry ;)

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

Panowie, mam problem z prawym lusterkiem. Kiedy steruję nim w lewo, to schodzi w dół, a jak w górę, to idzie w prawo... Podpiąłem inny, jak podpowiedział mi Domin, żeby wykluczyć błąd przełącznika, ale problem pozostał.

Na VAG pojawia się błąd w module komfortu:

01705 - Selection Switch for Mirror-Adjust (E48)
27-10 - Implausible Signal - Intermittent
Gdzie szukać problemu? W których drzwiach? Dodam, że w drzwiach rezałem podświetlenie lampek, ale wątpię, żeby to było powodem, ponieważ masa jest, a tylko do masy się wpinałem.
Opublikowano

:siema:

Panowie, mam problem z prawym lusterkiem. Kiedy steruję nim w lewo, to schodzi w dół, a jak w górę, to idzie w prawo... Podpiąłem inny, jak podpowiedział mi Domin, żeby wykluczyć błąd przełącznika, ale problem pozostał.

Na VAG pojawia się błąd w module komfortu:

01705 - Selection Switch for Mirror-Adjust (E48)

27-10 - Implausible Signal - Intermittent

Gdzie szukać problemu? W których drzwiach? Dodam, że w drzwiach rezałem podświetlenie lampek, ale wątpię, żeby to było powodem, ponieważ masa jest, a tylko do masy się wpinałem.

Ja bym obstawial sterownik w drzwiach.

Opublikowano

:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.