B6 DIVISION

• wladi

• kaju

Top użytkownicy w tym temacie

Podejrzewam, że Wandej opchnie Ci 300mm w niewiele gorszej monecie, od kompletu 288mm w dobrej monecie :wink:

tylko zimą bez kół bym musiał jeździć, bo 16 pewnie nie wejdą :decayed:

W dupowozie mam 312 i zimą jeżdżę na 16" ;) Tyle że alu, bo stal przez kształt zacisku ma problem żeby wejść

Ale my tu o tylnych 288 piszemy :decayed:

(na przodzie mam 320 i 16 wchodzą)

Na kostce quadlock z allegro trzeba bo sie radio nie wlaczy

Nie wiem czy tez jakiegos kabelka odpowiedzialnego za telefon nie trzeba przepiac lub linii K. Bo ja tak musialem zrobic przy Concercie 3 a kiedy wlozylem RNSe to musialem znowu przepinac kabelki. No i nie wiem jak zachowaloby sie RNSe w takiej wtyczce pod Concerta 3 gdzie sa 2 piny na 12V ustawione, czy w RNSe czegos nie uszkodzi.

Chorus III to padaka wzgledem Concerta III nawet nie jestem do konca pewien czy Chorus III czyta plyty z mp3. Z uwagi, ze mam padniete radio Concert III i ciezko jest dorwac takie radio z A4 B7 a jest wysyp tego radia z Audi A3 to kupilem wlasnie z A3 przeloze jedynie panel przedni i pozamiatane. Jak juz dojdzie do mnie radyjko to zdam relacje czy wszystko poszlo gładko.

A co do sprawy dolozenia pinu i zmostkowania 15 i 16. To ch6ba jeszcze trzeba przelozyc jeszcze 1 kabelek przynajmniej musza zrobic to te osoby ktore zakupily przejsciowke z ISO na Fakra pod RNSe

gdzie dokładam ten pin i jaki ma nr ?

k-line z kostki B5 do C7 i musisz dołożyć pin 16 i zewrzeć go z pinem 15

Greg2505 wszystko wyjasnil. Dzisiaj podjalem probe podmiany przedniego panela z elektronika tj z wyswietlaczem z concerta 3 z A4B7 do Bebechow Concerta 3 z A3 i powiem, że nie nie podejdzie wyskoczyl mi na wyswietlaczu komunikat Invalid mode i d*pa :/ przelozenie samej plytki z wyswietlaczem z A3 do obudowy panela z A4 tez nie uda sie bo troszke inny jest uklad stykow od przyciskow takze ku przestrodze nie probujcie tego bo nie da rady :/ wiec radyjko concert 3 z A3 bede musial odsprzedac :/

tylko zimą bez kół bym musiał jeździć, bo 16 pewnie nie wejdą :decayed:

Wejdą :) mam 300mm z S4 i jedyną modyfikacją, coby wchodziła na ten komplet 16tka (biedronka), była wymiana sprężynki ręcznego na tą z zacisku pod 288mm.

Edytowane przez staniek

Panowie dzisiaj w końcu udało mi się założyć gtb17 , wszystko ok ,jedynie muszę wyregulować sztangę i ogranicznik bo trochę późno wstaje turbo ,ale trochę mi świszczy jak wstaje turbo,auto nie kopci , jak mam znaleźć dziurę w dolocie??

skąd wiesz, że to dziura w dolocie a nie np pokrzywione/podziubane łopatki? Edytowane przez kaju

Bo turbo jest w stanie idealnym, nieregenerowane i żadne łopatki nie są pogięte. Na starym turbo było to samo.

Slo a ty szukasz tego quadlocka do Concerta 3? Jak tak to pytaj Kaja skad on bierze te przejsciowki, że jak on to napisał zawsze sa idealne i nic w nich nie musiał poprawiac i dokładać. A RNSe nie miales nie chciales przypadkiem wstawic?

mlodziak - a program pod to turbo juz zrobiony czy po logach twierdzisz, ze za pozno wstaje? Jak jest dziura w dolocie to powinno w tym miejscu syczec i byc przypocone olejem, no chyba ze masz oct lub zaslepiona odme. Pochwal sie fotkami jak to wyglada i jak Ci to wyszlo. :)

czytaj mnie ze zrozumieniem, a nie byle jak i potem paplanie głupot. dyskusja trwała na temat RNSE i do nich nigdy nie miałem problemu, że nie działały :hi: przekładka pinu K i mostek jest banalny :wink: