Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema z rana;-)

Uzywaliscie przy dieslach srodki do czyszczenia pompek?

Kupiłem Liquy Moly,bo zachwalał koleś w motoryzacyjnym. Kazał wlać 0.5l na ok. 70l ropy. Nie wiem czy te 70 litrow go zbytnio nie rozrzedzi. Tym bardziej że można go bezpośrednio od filtra paliwa podać, ale szczerze mówiąc nie chce mi się zbytnio bawić.

Można wlać do baku z mniejszą ilością ropy. Np. 20 litrów, będzie to bezpieczne?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak miałem 1.9 lałem do 50 l i było git.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To mnie zastanawia. Zalecają na 70 litrów, a z drugiej strony idzie bezpośrednio do silnika. Nie bardzo wiem jak to rozumieć. Bez sensu to rozrzedzić bo może nie być odpowiednio skuteczne. Z kolei może przy mniejszej ilości paliwa będzie zbyt mocne.....

Opublikowano

Grzechu odpusc sobie takie czyszczenie pompek... Wystarczy że lejesz dobre paliwo.

Robiłem to i zero różnicy.

A pompki okazały sie zużyte na korpusach...

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Jak juz masz tego Splunga to poswiec chwile czasu i zaaplikuj bezposrednio, nie do zbiornika.

Opublikowano

Tak mnie coś tknęło i kupiłem, ale potem zacząłem się zastanawiać czy jest sens skoro do pompek nie mam większych zastrzeżeń.....

Opublikowano

oujkdlbk.jpgJarek ori 4300k osram d1s

Bardzo zacnie to wygląda Królewiczu... a masz w lato bo od sniegu troche za jasno...

nie mam ,to jedno wygrzebałem w kompie ,wieczorkiem cyknę fotkę i podrzucę

super to czekam na jakiegoś focisza

Opublikowano

Pany podrzucicie foty jak wygląda w lampie i jak świeci ori palnik 4300k? Będę dzwięczny :hi:

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Podobno lipa, mnie już kaju nastroił na 5000k :decayed: też się wahałem, napisz do niego:D

Jak nie widziałeś, to nie mów, że lipa ;)

Pany podrzucicie foty jak wygląda w lampie i jak świeci ori palnik 4300k? Będę dzwięczny :hi:

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

W dzień, czy w nocy?

Opublikowano

W dzień i w nocy :hi:

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Spoko, później Ci machnę za dnia :)

grzes283, ja czyściłem pompki jakimś środkiem od Liqui Moly, ale nie przez bak, bo słyszałem, że to słabe, tylko poprzez odłączenie filtra paliwa i pracę silnika na tym środku.

Opublikowano

Zalecają na 70 litrów

Jak już kupiłeś to zalej jak będziesz miał rezerwę, dolej 10L na cpnie i wyjeździj. Raz w roku tak robię ale raczej dla św. spokoju niż dla rezultatów. Mówię o Diesel Systempflege.

Opublikowano

To samo co ja kupiłem. I tak zrobię. Zaszkodzić nie powinno,;-)

Opublikowano

A myslalem, ze kupiles tego Splung-a.

Opublikowano

Aż poszedłem zobaczyć do auta i mam jednak spulung.....flaszki podobne ;-)

Opublikowano

Poka poka, bo zawsze to duzo wygodniej dokrecic je majac calego mc persona na wierzchu. :)

Jo nie ma problemu , jak tylko wroce z pracy to wstawie fotke lub podesle ci na emaila jak bedziesz chchal bo jeszcze nigdy na forum nie wstawialem fotek :/

Opublikowano

Raz wlałem tego Liqui Moly i nic na +, ale zaszkodzić nie zaszkodzi :wink:

Opublikowano

q476z5ym.png

Górny wahacz z przodu – Ustawić wysokość -A-.

A = 81 mm ± 2 mm

p52ms5fw.png

Górny wahacz z tyłu – Ustawić wysokość -A-. A = 70 mm ± 2 mm

dane z elsy.

Edytowane przez mlodziak22

Opublikowano

Ma ktos moze numer tel. do uzytkownika Nosb?

Opublikowano

Pomoże ktoś? Ilość paliwa koduje się w liczniku, czy trzeba pływak wymieniać w baku :o?

Po wymianie licznika na kolor mam cyrk z ilością paliwa, rezerwa all the time.

Edytowane przez Fr0styyy.

Opublikowano

A powiedzcie panowie, czy jak zakladacie gwinty to luzujecie/popuszczacie jakos te gorne wahacze pod "nowe zawieszenie" ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.