Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aa no to wiadomo ja też pojedyncze , zresztą one takie są tylko tak zamontowane bo to zależne od auta https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/12038238_878707145531591_5753839526196878531_n.jpg?oh=08fa2145e54108ffbe049a5322698d71&oe=569226C8;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No niektorzy na forum maja podwojne z tego co zauwazylem

Opublikowano

Ja jestem ;)

Miejscowość odbioru to Stok Lacki, widzę masz przeszło 30 km także poczekam może ktoś będzie miał bliżej ;)

:hi: mam blisko

Na razie mam chłopaczka co postara mi się felgi odebrać także jak się coś zmieni to dam znać, dzięki :hi:

Opublikowano

pany nie szuka ktos 17 avus? z ladnymi oponami 4 opony tej samej firmy

Opublikowano

Panowie ma ktos rozpiske jak podlaczyc PDC tyl?

Opublikowano

Panowie ma ktos rozpiske jak podlaczyc PDC tyl?

:decayed:
Opublikowano

Panowie ile trzeba wylozyc za kompletnego bixa na soczewkach z B8 ? Bo sprzedalem xen z golfa i mozna by cos moze pomyslec. :D

Opublikowano

Panowie ma ktos rozpiske jak podlaczyc PDC tyl?

A do warsztatu to ciężko zajrzeć?

Opublikowano

Panowie ile trzeba wylozyc za kompletnego bixa na soczewkach z B8 ? Bo sprzedalem xen z golfa i mozna by cos moze pomyslec. :D

tu masz gotowe http://allegro.pl/lampy-bi-xenon-a4-s4-b6-sline-soczewki-b8-okazja-i5697561585.html ,ale można taniej

Opublikowano

Bede zamawiał moduły od Tomnika do tablicy rejestracyjnej i postoje na próbe jak to świeci a potem reszte jeszcze.. wnętrze i postoje wezme 4500K a oświetlenie tablicy myśle 6000K chce aby jak najbardziej było zbliżone do tych ori ledów z nowych Audi :) 6000K będzie ok?

Opublikowano

Panowie ma ktos rozpiske jak podlaczyc PDC tyl?

:decayed:

Pomoglbys :P

Panowie ma ktos rozpiske jak podlaczyc PDC tyl?

A do warsztatu to ciężko zajrzeć?

Patrzylem i nic nie znalazlem

Opublikowano

Bede zamawiał moduły od Tomnika do tablicy rejestracyjnej i postoje na próbe jak to świeci a potem reszte jeszcze.. wnętrze i postoje wezme 4500K a oświetlenie tablicy myśle 6000K chce aby jak najbardziej było zbliżone do tych ori ledów z nowych Audi :) 6000K będzie ok?

Bierz 4500k :wink:

Opublikowano

Pany chce ktoś moduł od Kogela sd-2 i moduł lusterek Kkama w wersji full??

Jednak nie będę zakładał. Pytania na pw.

Opublikowano

Bede zamawiał moduły od Tomnika do tablicy rejestracyjnej i postoje na próbe jak to świeci a potem reszte jeszcze.. wnętrze i postoje wezme 4500K a oświetlenie tablicy myśle 6000K chce aby jak najbardziej było zbliżone do tych ori ledów z nowych Audi :) 6000K będzie ok?

Bierz 4500k :wink:

+1

6000k to juz za mocno

Opublikowano

To teraz lamerskie pytanie bo tapatalk sieje krzakami. Jak zrobić logi w automacie? [emoji2]

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

:hi:

Automat też ma opcje by w pewnym zakresie obrotów nie ingerował w zmianę biegów... Przesuwane wajchę w prawo i jest w trybie manualnym... Na przykładzie klekota....od 1 do 4,5 k obrotów na każdym biegu pojedziesz

Opublikowano

Ma ktoś na handel climatronic 2 din z grzanymi d*pami? Stan może być opłakany..

Opublikowano

Ma ktoś na handel climatronic 2 din z grzanymi d*pami? Stan może być opłakany..

Ile dajesz?
Opublikowano

wrociwszy z szarej strefy bez internetu...... :hi::hi:

przesiadka z 100Mb/s na 4Mb/s ja pie..... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Edytowane przez andr3i

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.