Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany chce u siebie założyć czujniki cofania szukać ory czy cos innego ?

Czy ma ktoś coś ?

Pajda chyba mam gdzies ory wiązkę w tylny zderzak :naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Który element? [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

witam Pany. pytanko mam. od jakiegos czasu zauwazylem ze auto ma troche mula i czasem turbo czuje jak ciagnie a czasem czuc jakby przyspieszenie tylko takie normalne bez uzycia turniny. nie wiem jak to dokladnie opisac ale czuc po prostu roznice..i teraz nie wiem co zrobic bo na vagu nic nie pokazalo , ladowanie turbo w normie, mam mokre weze od oleju te od ic. check mi sie nie zapalal? czy to moze byc przeplywka czy co np??

Opublikowano
Który element? [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nakladke i mieszek :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pany jak sie ma korby z tylu to w co konkretnie i gdzie bym sie musial wpiac, zeby swiecily lampki przy otwieraniu drzwi?

Chodzi Ci o te pod drzwiami ? :wink: Świecą Ci się lampki czerwone w drzwiach? Jeśli tak, to w nie się wepnij i będą świecić :thumbup1:

Nie no panie, gdybym mial swiecace czerwone lampki w drzwiach to nie zadawalbym tego pytania. ;) Chodzi mi o dodanie lampek i instalacji, bo obecnie tego nie mam, a chcialbym to z tylu podlaczyc. To w ktore konkretnie kabelki w MK bym sie musial wpiac, zeby lampki swiecily przy otwieraniu drzwi i jaki musi byc MK, zeby to ogarnal?

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Info w warsztacie masz... Poszukaj.

Opublikowano

Koledzy wymieniał ktoś tuleje w tylnym zawieszeniu? Naliczyłem ich chyba 14... Te 4 duże tuleje w tej ramie też się zużywają, czy raczej są niezniszczalne?

F73zv8z.jpg

Opublikowano

Pany na szybko mam do sprzedania moduł BT z końcówką C (książka na FISie hasa elegancko), z antenką i wiązką, brakuje tylko mikrofonu w lampce do kompletu. Cena 440 na gotowo z wysyłką, wiązka pod sds lub normalna. reszta pw [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Koledzy wymieniał ktoś tuleje w tylnym zawieszeniu? Naliczyłem ich chyba 14... Te 4 duże tuleje w tej ramie też się zużywają, czy raczej są niezniszczalne?

F73zv8z.jpg

kup sanki od quattro i zrób na cacy a nie w ośke będziesz inwestował

Opublikowano

Nie chcę quattro, bo mi babkę zmuli :P

Edytowane przez Blachu

Opublikowano

Koledzy wymieniał ktoś tuleje w tylnym zawieszeniu? Naliczyłem ich chyba 14... Te 4 duże tuleje w tej ramie też się zużywają, czy raczej są niezniszczalne?

F73zv8z.jpg

Ja w zeszłym rok uw lato robiłem ( dokładnie to tuleje i śruby od zbieżności ) roboty i kasy poszło od chu...... te duże 4 miałem OK więc nie ruszałem

Opublikowano

Nie ma ktos dekli do avusow, moga byc pojedyncze sztuki?

Opublikowano

Nie ma ktos dekli do avusow, moga byc pojedyncze sztuki?

http://allegro.pl/audi-a4-b6-dekielki-dekielek-alufelg-8e0601165h-i5977196475.html

;)

To sa podjebki z chin. Przy sciaganiu pekaja w pol :facepalm:

A co już kupowałeś u niego...że wiesz że pękną w pół

Opublikowano

Panowie.. powiecie mi gdzie dostanę listwę dachową (zaślepkę po relingach)? Na allegro nie ma.. albo nie wiem jak szukac tego

Opublikowano

Nie ma ktos dekli do avusow, moga byc pojedyncze sztuki?

http://allegro.pl/audi-a4-b6-dekielki-dekielek-alufelg-8e0601165h-i5977196475.html

Kupowalem te z chin :) te z aukcji sa identyczne.

;)

To sa podjebki z chin. Przy sciaganiu pekaja w pol :facepalm:

A co już kupowałeś u niego...że wiesz że pękną w pół

Opublikowano

Może te są made in korea :decayed: no to aso po stówkę chyba są...

Opublikowano

Może te są made in korea :decayed: no to aso po stówkę chyba są...

Chyba tak. Ale 4 setki za dekle hmmm
Opublikowano

Przynajmniej złodziej nie będzie miał pożytku [emoji16]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.