Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie,kolo w 18 i np.8 lub 8,5cala z jakim et najlepiej brac do b w Q

Tak aby kolo idelanie spasowalo z błotnikiem.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

35 smiało wejdzie

Opublikowano

Panowie wymienial ktos juz termostat w a4b6 z silnikiem 1.8T AVJ? Czy termostat z A4B6 1.8T o mocy 163km bedzie w pelni kompatybilny z tym z mojego AVJ 1.8T?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

kupiłem śrubkę(niestety na osłonie starej nie było) ,przykręciłem pokrywę sprzęgła i klima narazie działa,jak się jeszcze raz zerwie kupię całe koło pasowe,ale rozmawiałem ze znajomym i mówił ,że często się zdarza samo odkręcanie tej śruby

Opublikowano

Panowie,kolo w 18 i np.8 lub 8,5cala z jakim et najlepiej brac do b w Q

Tak aby kolo idelanie spasowalo z błotnikiem.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

8,5j et 35 a jaka opona i obniżenie? u mnie na 1BV i oponie 205/45 przód jest na równo, z tyłu brakuje ~max 5mm, im niżej tym przód się bardziej pochyla i chowa

Opublikowano

35 smiało wejdzie

Tomku ale przy jakiej szerokosci kola?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

8,5J dawniej takie miałem i były praktycznie na równo z błotnikiem

Opublikowano

Panowie,kolo w 18 i np.8 lub 8,5cala z jakim et najlepiej brac do b w Q

Tak aby kolo idelanie spasowalo z błotnikiem.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

8,5j et 35 a jaka opona i obniżenie? u mnie na 1BV i oponie 205/45 przód jest na równo, z tyłu brakuje ~max 5mm, im niżej tym przód się bardziej pochyla i chowa
W tym rzecz ze mam opony 215 moze sie sprzedacza.

A zawias ori czerwone amory

Ale bede tez szukal sprezyn by to ladnie siadlo i co ważne przod z tylem byl równo.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Firmuś 8,5et35 :jerk:


Tomekhxc założyłemś już koło do b7

Opublikowano

kupiłem śrubkę(niestety na osłonie starej nie było) ,przykręciłem pokrywę sprzęgła i klima narazie działa,jak się jeszcze raz zerwie kupię całe koło pasowe,ale rozmawiałem ze znajomym i mówił ,że często się zdarza samo odkręcanie tej śruby

Posmarowales ja klejem do gwintów?

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Firmuś 8,5et35 :jerk:

Tomekhxc założyłemś już koło do b7

Będę bazował na et 35

Choć większość fejkow w rozmiarach 8 lub 9J

Ale jesli nawet 8j.i et 35 to lukne na kalkulator i ew.dystans :-/

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Panowie jest roznica w i wytrzymalosci??

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6084523129

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6076966168

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jeszcze nie założyłem :/

Opublikowano

Tomek jakie masz parametry koła?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Aktualnie , R19/9,5J , zależy o które auto pytasz b6 czy b7 ;)

Opublikowano

Panowie,kolo w 18 i np.8 lub 8,5cala z jakim et najlepiej brac do b w Q

Tak aby kolo idelanie spasowalo z błotnikiem.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ja miałem 8.5J ET 30 przód i 25 tył. Opona 225/40. Zawias 1BV

Opublikowano

Aktualnie , R19/9,5J , zależy o które auto pytasz b6 czy b7 ;)

:-) :-) :-)

Nom 9,5 a ja tu o 8j gadam eh

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Panowie,kolo w 18 i np.8 lub 8,5cala z jakim et najlepiej brac do b w Q

Tak aby kolo idelanie spasowalo z błotnikiem.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ja miałem 8.5J ET 30 przód i 25 tył. Opona 225/40. Zawias 1BV
Grześ a czemu z tylu inne et?

No poka foto jak to siedzi na 1bv

Edytowane przez Frimuś

Opublikowano

Frimuś z tyłu można trochę szerzej dać, żeby było ładnie jak z przodu :)

Panowie,kolo w 18 i np.8 lub 8,5cala z jakim et najlepiej brac do b w Q
Tak aby kolo idelanie spasowalo z błotnikiem.
Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka


Ja miałem 8.5J ET 30 przód i 25 tył. Opona 225/40. Zawias 1BV

I nic Ci nie tarło z tyłu?

Opublikowano

Pamięta ktoś wymiary tej siatki na tłumiku w 2.0 ALT?

Opublikowano

kupiłem śrubkę(niestety na osłonie starej nie było) ,przykręciłem pokrywę sprzęgła i klima narazie działa,jak się jeszcze raz zerwie kupię całe koło pasowe,ale rozmawiałem ze znajomym i mówił ,że często się zdarza samo odkręcanie tej śruby

Posmarowales ja klejem do gwintów?

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

nie nie smarowałem bo chciałem sprawdzić czy wogóle zadziała

Opublikowano

Pany orientuje się ktoś ile może być warte turbo z AFN'a w dobrym szczęściu? I czy zamieniając turbo z AFN na AVF i robiąc program polepszą się znacznie osiągi?

Jak chcesz turbo avf to pisz pw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.