Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aktualnie , R19/9,5J , zależy o które auto pytasz b6 czy b7 ;)

:-) :-) :-)

Nom 9,5 a ja tu o 8j gadam eh

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Panowie,kolo w 18 i np.8 lub 8,5cala z jakim et najlepiej brac do b w Q

Tak aby kolo idelanie spasowalo z błotnikiem.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ja miałem 8.5J ET 30 przód i 25 tył. Opona 225/40. Zawias 1BV
Grześ a czemu z tylu inne et?

No poka foto jak to siedzi na 1bv

Musisz u mnie w temacie luknąć. Zdjęcia mam chyba jeszcze na gwincie, czyli centymetr niżej niż na 1BV. Nic mi nie tarło. ET z tyłu mniejsze, bo był 5mm dystansik.

Teraz mam 205/50/17 ET 28 1BV - jest gitara

Lh3YUoy.jpg

Jedno miałem na kompie....

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aktualnie , R19/9,5J , zależy o które auto pytasz b6 czy b7 ;)

:-) :-) :-)

Nom 9,5 a ja tu o 8j gadam eh

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Panowie,kolo w 18 i np.8 lub 8,5cala z jakim et najlepiej brac do b w Q

Tak aby kolo idelanie spasowalo z błotnikiem.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ja miałem 8.5J ET 30 przód i 25 tył. Opona 225/40. Zawias 1BV
Grześ a czemu z tylu inne et?

No poka foto jak to siedzi na 1bv

Musisz u mnie w temacie luknąć. Zdjęcia mam chyba jeszcze na gwincie, czyli centymetr niżej niż na 1BV. Nic mi nie tarło. ET z tyłu mniejsze, bo był 5mm dystansik.

Teraz mam 205/50/17 ET 28 1BV - jest gitara

Lh3YUoy.jpg

Jedno miałem na kompie....

No panie sztos!

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja miałem 8.5J ET 30 przód i 25 tył. Opona 225/40. Zawias 1BV
Grześ masz może zdjęcie tylu? Bo teoretycznie też taki zestaw mam :naughty:
Opublikowano

Nie mam za dużo zdjęć z tamtego okresu.....gdzieś mi wcięło. Mam jedno, ale na gwincie jeszcze. Jak wrzuciłem 1BV, to już nie cykałem fotek - nie było optyki odpowiedniej :wink: Ale tak na oko, to około centymetra poszedł do góry.....no może półtora.

http://postimg.org/image/4aay9hci7/

Tył tutaj jest chyba bez dystansu, ale już nie pamiętam. W każdym razie te 5mm niewiele wnosiło. Tak, czy inaczej było wszystko na styk. Ale z tyłu fajnie się prezentował. Gdyby nie ten zj**..y gwint i nie to, że u nas na gminnie kradną te dekielki od s-linów, to bym pewnie został przy takim setupie. :D

Dawaj foty Twojego zestawu Grześ. Jestem ciekawy jak siądzie na springach :banan:

Opublikowano

Grześ na 16tkach to nie ma czym się chwalić w sobotę plan jest zmieniać koło,tylko nie wiem czy zjadę :facepalm:

Opublikowano

Panowie naprawial ktos maty grzane w fotelach ? Jest na to jakis poradnik?

Opublikowano

Raczej intuicyjnie to robisz ;) wyjmij fotel, w każdym karbowaniu masz takie zaczepy do zdjęcia. Jeśli skóra to ból palców potem z tydzień ;). Ja lutowałem i trzyma już dużo czasu.

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Juz rozberane :) skora zdjeta ,maty nawierzchu . Patrzylem to instalacja wydaje sie byc cala ok . Widze tylko przebrawienia na macie jakby po soku jagodowym. Czy moga byc w tych miejscach spalone?

Opublikowano

Napewno. Pociagniesz i się urwie pewnie ;) nakuj elektrodami miernika obok i sprawdź przejście

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Edytowane przez bongod

Opublikowano

W tych miejscach mata odchodzi lekko od gabki bo w miejscach gdzie nie ma przebrawien to nawet nie ma mowy

Opublikowano

Pany a 8j to wiocha co nie.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kupujesz i zakładasz to co ci się podoba a nie jakie ma wymiary

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Kupujesz i zakładasz to co ci się podoba a nie jakie ma wymiary

naciepane z GT-I9195

No ok ok,tylko czy nie za wąsko będzie,wiesz oco chodzi waska i nie estetycznie. Kompromis to 8,5 lecz wszystkie te fejki wychadza najczesciej w 8j i kolejno 9j

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

8J normalna felga....dlaczego wiocha? Auto pod siebie chyba robisz a nie pod kolegów.

Ja mam 17 i szczerze ma wyje...ne czy się komus podoba czy nie. Dla mnie jest spoko i wystarczy...

Opublikowano

czymaj Łukasz :decayed:

4Yg9nrT.jpg

parametry: 18x8, ET43, guma 235/40/18

a poniżej masz 19x8,5, z tyłu ET 23, guma 215/35/19

QK38UaV.jpg

źle nie było na 8-calowej feldze ;) po prostu normalnie :)

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

Jędruś, dat ass :giveheart: ale lufy byś dał 10mm większe :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

:eusathink: to chyba nie parametry do b6 rozmiar/szerokość :grin:

Jedrekx sorry ale musiałem bo ostatnio dużo znawców się pojawiło na forum :facepalm:

:jerk: i tyle :D

Opublikowano

Grzesiu mam kpl p+t zacisków :naughty:

Opublikowano

Jedrekx sorry ale musiałem bo ostatnio dużo znawców się pojawiło na forum :facepalm:

;)

Jędruś, dat ass :giveheart: ale lufy byś dał 10mm większe :wink:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

f1e6753688_.jpg

:decayed:

Opublikowano

Ucho jak Ci zaczną skrzypieć od przeciążenia te Twoje oponki z indeksem 88 to się pośmiejemy razem :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.