Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, szukam tunelu 2 DIN do Cabrio (b6/b7) w kolorze czarnym (soul) pod podłokietnik. jakby komuś się walał przez przypadek.. albo gdybyście wiedzieli, że ktoś ma zbędny.. będę wdzięczny za info.

z sedana/avanta niestety nie pasuje.. :/

Pany a a6 c6 w 2.0tdi 170 km bedzie jechac czy to totalna porażka?

toczy się, ale szału nie ma ;)

Poszukaj z Exeo bedziesz mial w ladnym stanie a to to samo co cabrio B6 / B7

już nad tym myślałem.. ale z kolei nie wiem czy po środku można powymieniać przyciski (a w zasadzie przegródki)... bo u mnie jest mała "skrytka" + otwieranie dachu. a w exeo jest tak:

zpYIpkb.jpg

bo jeżeli to:

DSCN0843.JPG

da się wymienić i przełożyć z mojego tunelu 1DIN to mogę działać :decayed:

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

Jedrzej, ten panel bez problemu przełożysz, od spodu są śrubki na torxa.

Opublikowano

Jedrzej, ten panel bez problemu przełożysz, od spodu są śrubki na torxa.

+1, T15 albo T20

Opublikowano

no to świetnie :kox: dzięki Pany, trzeba będzie zamówić :kox:

Opublikowano

Co tu taka cisza :-)

Ludzie co to za wlacznik ??

738d8e1101bf0ae866e517110d485a75.jpg

Opublikowano

Może od sygnałów alarmowych, wychodziły B6 dla Policji

Opublikowano

Co tu taka cisza :-)

Ludzie co to za wlacznik ??

738d8e1101bf0ae866e517110d485a75.jpg

Fahrschule auto, czyli masz auto po nauce jazdy.

Opublikowano

Dokładnie. Klakson w autach które służyły do egzaminów na prawo jazdy

Opublikowano

oczywiście nie oznacza to niczego złego :) moje A3 było po nauce jazdy i nie mogłem powiedzieć na nie złego słowa :decayed:

Opublikowano

Dzieki ludzie ale czad :-)

Nie mam zamiaru sie tym przejmowac ,sprzeglo dwumasa nowe wiec luz :-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ps.Dzięki za info jednym slowem ciesze się bo auto jeździło max do 50km/h

Moge go wywalic i w jwgo miejsce wsadze FUNK [emoji13]

Opublikowano

Wiem, że było miliard razy ale czym najlepiej koła wysłać? ori 17 z oponami więc swoje ważą

Opublikowano

Panowie orientujecie się czy da radę odnowić przycisk awaryjnych i esp tak żeby się nie różnił od ori schowka i kubka na napoje?

Opublikowano

Czy tu powinno coś być?

Natapane z P8

3c783a94c34bba920854e6b13121ce06.jpg

Natapane z P8

Opublikowano

Czy tu powinno coś być?

Natapane z P8

3c783a94c34bba920854e6b13121ce06.jpg

Natapane z P8

Ja też tu nic nie mam a wygląda jakby było tam na coś miejsce...
Opublikowano

co do felg s line wysylalem ostatnio dpd i 130zl kosztowalo i musialem na 4 paki rozdzielic. A co do tego wolnego miejsca kilka sztuk sie rozebralo i za kazdym razem pusto bylo :)

Opublikowano

Czy tu powinno coś być?

Natapane z P8

3c783a94c34bba920854e6b13121ce06.jpg

Natapane z P8

Nie,bo i umnie tak jest.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pany rzuci ktoś numerkiem dekielka od bixa b6? Tam gdzie jest przykręcona przetwornica.

Opublikowano

Gdzie można dostać nowe wygluszenie maski ? ( zamiennik)

Ps.nie chce ktoś,mocowanie aku z jednej str. złamane

d99a91ad0e0c77642cc1db5f92245310.jpg77daa4efc56545ce5c7dbf9dbb3e7c7e.jpg2f0e5349c2a374b7ea2baa613a16f11c.jpgeb3b7a239d826693b6869864689aaf81.jpg36c07576ca455e9c8b608e9b9512f48a.jpg

Edytowane przez Frimuś

Opublikowano

Panowie :hi: chce zamontowac u siebie rnsa leda ...i mam kilka pytań odnośnie co mam dokupić aby na fisie wyswietlała sie info z navi ,badz radia - jaki ,,przewód"??

Czy aby miec to info na fisie przy rnse bd musiał takze w tunel srodkowy pakowac dodatkowe sterowanie navi

4db2c8ea1276.jpg

czy przy rnse jest to zbedne???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.