Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Panowie wymieniał ktoś z Was przepływkę na nie ORI ? działa to czy tylko Ori trzeba pchać ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie idź w nieori, cyrki bydo...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Co za firmę wsadziłeś ??

INA. To co zwykle

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

:hi:

Panowie wymieniał ktoś z Was przepływkę na nie ORI ? działa to czy tylko Ori trzeba pchać ?

W mondeo kiedys zalozylem nową, nie ori i bylo nadal ujowo, dorwalem jakas uzywke, nawet nie od tego silnika co mialem, zalozylem na probe i od razu bylo lepiej, albo i nawet tak jak mialo byc. :D

Opublikowano

Panowie wymieniał ktoś z Was przepływkę na nie ORI ? działa to czy tylko Ori trzeba pchać ?

Zakładaj tylko boscha reszta pokazuje głupoty

Opublikowano

Witam

Panowie jakich wymiarów są ori tłumki końcowe w B6 1.8 T oraz jaka średnica rur wydechu która do nich idzie ??

To samo tyczy się środkowego ??

Pozdrawiam

Edytowane przez bartekzks

Opublikowano

Siema z rana :) można to pokrętło z fotela kupić? Urwało się skubane post-22325-1473141283,5502_thumb.jpg

post-22325-1473141297,357_thumb.jpg

Opublikowano

:hi:

Panowie wymieniał ktoś z Was przepływkę na nie ORI ? działa to czy tylko Ori trzeba pchać ?

kup ori - szły Pierburg albo Bosch na 1-szy montaż.

Na przepływkach nie radze oszczędzać

Opublikowano

Panowie ostatnio sie przewinąl temat wylacznikow swiatel, ale juz nie pamietam co tam i kto rzezbil. Chcialbym do siebie zalozyc to chromowane pokretlo - czy z tego przelacznika bedzie sie je dalo "przeswapowac" ?

Zobacz ofertę: WŁĄCZNIK PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ VW GOLF 5 V 03-09

http://allegro.pl/showItem2.php?item=6409309818

Ewentualnie z czego jeszcze to mozna wziasc, poza A3 8P ?

Opublikowano

Panowie ostatnio sie przewinąl temat wylacznikow swiatel, ale juz nie pamietam co tam i kto rzezbil. Chcialbym do siebie zalozyc to chromowane pokretlo - czy z tego przelacznika bedzie sie je dalo "przeswapowac" ?

Zobacz ofertę: WŁĄCZNIK PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ VW GOLF 5 V 03-09

http://allegro.pl/showItem2.php?item=6409309818

Ewentualnie z czego jeszcze to mozna wziasc, poza A3 8P ?

Z Audi TT
Opublikowano

Siema z rana :) można to pokrętło z fotela kupić? Urwało się skubane attachicon.gif20160906_075031.jpg

attachicon.gif20160906_075043.jpg

Można. Tu pierwsza lepsza oferta http://allegro.pl/pokretlo-regulacji-fotela-uchwyt-audi-a4-b6-czesci-i6430116146.html

2kccdfjj.jpg

Opublikowano

https://youtu.be/F6jqYxbdwm8

moja wątroba pozdrawia śląsk! :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Kaju zapomniałem o Tobie :P
Powiedz mi PDC b7 przód i tył B7 dużo rzeźby czy jedno popołudnie ?

Opublikowano

Ewentualnie z czego jeszcze to mozna wziasc, poza A3 8P ?
z polówki też pasuje
Opublikowano

Kaju zapomniałem o Tobie :P

Powiedz mi PDC b7 przód i tył B7 dużo rzeźby czy jedno popołudnie ?

zapytaj turzola robiłem mu ostatnio - nie zdążyl się nawalić a już było po wszystkim, jak masz zderzaki to bajka

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ja zaraz Ci zadzwonie i wydłuże liste poczekaj

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Zderzak trzeba przerobić :P taki bonus :P

Opublikowano

o pjeruna. dzwonie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

https://youtu.be/F6jqYxbdwm8

moja wątroba pozdrawia śląsk! :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A my twoja wątrobę. Pamiętasz tam o mnie ??

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

zgadamy się na dniach [emoji8]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie pytanie, kupiłem włącznik esp w ASO i jest problem, numer oem niby ten sam a przełącznik się różni. Mój każdy róg ma zaokrąglony a ten nowy jest ostro ścięty od strony wizytownika. No i do tego kolor, jest szary a nie czarny. Skąd taka różnica mimo tego samego numeru?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.