Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze do angola Ci dali. :D

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moze do angola Ci dali. :D

Nie cwaniakuj :hi:
Opublikowano

stąd różnica koloru, że leżał sobie w cieniu, a reszta co masz w aucie była narażona na wszelkie warunki zewnętrzne - zmienna temperatura, słońce, kosmetyki...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Kryształowa kula mówi, że trzeba było w ASO zapytać, a nie tutaj [emoji12]

Edytowane przez nitroo

Opublikowano

Kryształowa kula mówi, że trzeba było w ASO zapytać, a nie tutaj [emoji12]

hue hue:D
Opublikowano

Panowie pytanie, kupiłem włącznik esp w ASO i jest problem, numer oem niby ten sam a przełącznik się różni. Mój każdy róg ma zaokrąglony a ten nowy jest ostro ścięty od strony wizytownika. No i do tego kolor, jest szary a nie czarny. Skąd taka różnica mimo tego samego numeru?

Kupiłeś ESP pod przyciski a nie pod wizytownik.

Kolor Soul? Jeżeli tak i odcień jest inny to wyczyść pozostałe elementy z plaku ;)

Opublikowano

Panowie pytanie, kupiłem włącznik esp w ASO i jest problem, numer oem niby ten sam a przełącznik się różni. Mój każdy róg ma zaokrąglony a ten nowy jest ostro ścięty od strony wizytownika. No i do tego kolor, jest szary a nie czarny. Skąd taka różnica mimo tego samego numeru?

Kupiłeś ESP pod przyciski a nie pod wizytownik.

Kolor Soul? Jeżeli tak i odcień jest inny to wyczyść pozostałe elementy z plaku ;)

f*ck ale numer jest taki sam na obu przyciskami więc jak je zamawiać?
Opublikowano

Literka na końcu jest inna i to ona decyduje jaki jest dokładnie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jest ktoś posiadaczem quattro.

Przerabiał ktoś z was temat podpory wału ?

Wiem że jest z tym problem (oryginałem w aso)

Nie chodzi mi o samą wymianę a bardziej o dobre części.

Czytałem że zomegi elementy ktoś zakładał

Edytowane przez Frimuś

Opublikowano

Jest ktoś posiadaczem quattro.

Przerabiał ktoś z was temat podpory wału ?

Wiem że jest z tym problem (oryginałem w aso)

Nie chodzi mi o samą wymianę a bardziej o dobre części.

Czytałem że zomegi elementy ktoś zakładał

Dobre pytanie ???

Jakie do B6 najlepiej ??

Do b7 jest takie same ??

pozdrawiam

Opublikowano

Kryształowa kula mówi, że trzeba było w ASO zapytać, a nie tutaj [emoji12]

żarcik się wyostrzył :decayed: niedługo zostaniesz odcięty od forum to inaczej będziesz gadał :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

dzięki za odp w temacie przepływki - zrobię tak, najpierw spróbuję wyczyścić jeśli to nie pomoże kupię nówkę ori za gruby hajs - przynajmniej Turzol będzie szczęśliwy i będzie widział we mnie gościa godnego zaufania i nie będzie musiał się zastanawiać co daję dziecku do jedzenia :grin:

Opublikowano

:grin::grin::grin:

Opublikowano

:polew:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Kryształowa kula mówi, że trzeba było w ASO zapytać, a nie tutaj [emoji12]

żarcik się wyostrzył :decayed: niedługo zostaniesz odcięty od forum to inaczej będziesz gadał :naughty::naughty::naughty:

Grozisz mi? :decayed:
Opublikowano

Stwierdzam fakt. :naughty:

Opublikowano

dzięki za odp w temacie przepływki - zrobię tak, najpierw spróbuję wyczyścić jeśli to nie pomoże kupię nówkę ori za gruby hajs - przynajmniej Turzol będzie szczęśliwy i będzie widział we mnie gościa godnego zaufania i nie będzie musiał się zastanawiać co daję dziecku do jedzenia :grin:

:decayed::thumbup1: To się chwali

Opublikowano

Siemka, posiada ktoś fotele sporty na części? Potrzebny mi ten felerny drut regulacji lędźwi. Znowu jebł :-\

Opublikowano

Ja tam wsadzilem rurkę na złamane końce i potraktowałem praską. Ponad rok już chyba tak się trzyma ;).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

dzięki za odp w temacie przepływki - zrobię tak, najpierw spróbuję wyczyścić jeśli to nie pomoże kupię nówkę ori za gruby hajs - przynajmniej Turzol będzie szczęśliwy i będzie widział we mnie gościa godnego zaufania i nie będzie musiał się zastanawiać co daję dziecku do jedzenia :grin:

Hahahahahahahaha :D:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.