Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeździłem b8 caha przyjemny motor

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Najważniejsze, że oryginalny przebieg i prawdopodobnie beż żadnych przygód, jedyne co malowane, to klapa, ale na to była niby jakaś akcja serwisowa w 2011 czy 2012...

Opublikowano

Siema mordy. Takie połączenie: 2.0 CAHA + automat (chyba multitronik) LDV w A6C6 2010 rok i 220k przebiegu, to dobre połączenie? Jak się generalnie sprawują te skrzynie, ona jest chyba bezstopniowa.....ktoś coś?

No w końcu coś mądrego

170ps?

Tak, 170 ps.....fajnie jeździ, w aso po vinie też wszystko ok. Na środę umówiony jestem na przegląd przed zakupem. Zobaczymy co wyjdzie. Nawet się nie napalam, bo po ostatnich dwóch razach mam dystans :grin:

Tylko trochę trzeba będzie pomodzić. Nie ma fotochromu, czujników przód.....i paru innych rzeczy :P

Faktycznie paru ... np silnika, skrzyni czy napędu ;)

Opublikowano

Sama skorupa.....a co tam, ważne że z 2010. Sąsiedzi będą zazdrościć :grin::grin::grin:

Opublikowano

:D :D :D

Muszą być ledy a reszta to chu..... :D :D :D


i duży grill bo to prawdziwy pussy magnet.

Przeciętna laska nie odróżni B5 od B6 czy C5 .... ale duży grill czy ledy to od razu...

Opublikowano

Hahaha, dokładnie i muza, muza na maxa...... :banan:

Opublikowano

:kox::kox::kox::decayed::decayed:

Opublikowano

Ludziska czy za 500zl opłaca się kupić lustra z obudowami Alu kompletne ??

naciepane z GT-I9195

Oczywiście są to angole wiec od razu pytanie czy jak włożę swoje szkła będzie wszystko oki

naciepane z GT-I9195

Czekam na odp

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Będzie dobrze ciężko je dostać

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ludziska czy za 500zl opłaca się kupić lustra z obudowami Alu kompletne ??

naciepane z GT-I9195

Oczywiście są to angole wiec od razu pytanie czy jak włożę swoje szkła będzie wszystko oki

naciepane z GT-I9195

Czekam na odp

naciepane z GT-I9195

prosiaczku same obudowy przełożyć możesz. 10 minut roboty ;)

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kajak ty piszesz z telefonu na korbe? Muzeum ojexxles?

Opublikowano

po akcji z gruszką to jedyne co miałem pod ręką... w weekend Pauliny xperie będę miał, to może zacznę normalniej funkcjonować. ....

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie nie zalegaja komus takie kable do przetwornic, a dokladniej chodzi mi o te "adapterki" / startery z wyjsciem na D2S - ktos cos ?

P4CCJ2d.jpg

Opublikowano

Na allegro za 70 zł wiszą

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ludziska czy za 500zl opłaca się kupić lustra z obudowami Alu kompletne ??

naciepane z GT-I9195

Oczywiście są to angole wiec od razu pytanie czy jak włożę swoje szkła będzie wszystko oki

naciepane z GT-I9195

Czekam na odp

naciepane z GT-I9195

prosiaczku same obudowy przełożyć możesz. 10 minut roboty ;)

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Wiem wiem ze mogę ale chciałem założyć wszystko żeby od razu podłączyć składanie itp.

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

ahh soo

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wklady są takie same czy to angol czy Europa ale lustra są inne. Mają inny kąty

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

siema kojarzy ktoś z was kto ma b6 na felgach od rs6 tzw. "łopaty" mam okazje kupić i nie potrafie wyobrazić sobie jak to wygląda na aucie :)?

Polaczenie jak najbardziej zacne [emoji16][emoji16] Zobacz w moim temacie, o ile zdjecia jeszcze nie wygasły [emoji85]

b2f2f0dc0f1dd0884593ae9c4f139fd2.jpg

Tylko najlepiej zaopatrzyć się od razu w dystanse bo koła są bardzo schowane.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kaman

Opublikowano

Panowie mam problem z lakierem zaczął mi schodzić bezbarwny lakier na aucie wiece jaka możę być przyczyna? auto nie było bite ani malowane w tym miejscu do tego wypłowiał mi dach... Kolor LY3C czerwony/malinowy z tego co czytalem to ten typ tak ma podobno a jakie jest wasze zdanie? opłaca się malować całe auto od nowa czy lepiej okleic dipem?

Opublikowano

Panowie mam problem z lakierem zaczął mi schodzić bezbarwny lakier na aucie wiece jaka możę być przyczyna? auto nie było bite ani malowane w tym miejscu do tego wypłowiał mi dach... Kolor LY3C czerwony/malinowy z tego co czytalem to ten typ tak ma podobno a jakie jest wasze zdanie? opłaca się malować całe auto od nowa czy lepiej okleic dipem?

Wada lakieru i ekokodzy czyli lakier wodno rozcieczalny. Na przełomie 2001 do 2003 jeśli ktoś ma lakier nie metalizowany prędzej czy po niej ma ten problem. U mnie było to samo w tej chwil jest na całym aucie nowy lakier. mam ten sam lakier jaj coś ly3c 8d681fdf1767ff3c9dbed19303f1e9af.jpg

naciepane z GT-I9195

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.