Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2.0

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przynajmniej sam żarówki w lampach zmienisz i przy silniku pogrzebie bez wyciągania

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ludziska, powiedzcie czy do naszych taczek podejdzie moduł pod kierownicę z A8 D3 4E0953549B lub z A6C6 4F0953549C ? Chodzi mi po głowie montaż nowszej 4-ro ramiennej kiery multi z podgrzewaniem z np. B7... czy musi to być koniecznie moduł z serii 8E0 z końcówką K, M, P, Q, R albo T? :mysli:

damian92x:

Jakbym już zakupił moduł z linii highline (obsługujący grzanie kiery) to moglibyśmy zrobić małego deala :) Mam obecnie moduł midline, obsługuje on tempomat :wink:

4F0 nie zagada, natomiast 4E0 z A8 D3 podobno gada, ale to tylko wynika z informacji jakie wyczytałem na forum a4freunde i tak naprawdę nikt nie potwiedził w 100% czy zatrybi.

Dzięki za odp. :hi:

Nie zagada w sensie, że multi nie zadziała z kierą B7 czy nie da się skomunikować z modułem (bo nie ma linii diagnostycznej K/L)?

Mam CAN-napędu podciągnięty do wtyczki OBD w razie czego...

A może w ogóle z resztą sterowników nie chce współgrać? :mysli:

Opublikowano

Panowie moduł kierownicy z końcówką J nie ogarnia kiery multi z b7?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie moduł kierownicy z końcówką J nie ogarnia kiery multi z b7?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Moduły z B6 nie ogarną multi kiery z B7

Opublikowano

Dzieki

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Pany, pytanie jest. Kupiłem antene dachową usa do sedana na dach. Mocowanie jest na śrubę, ale trzeba wiercić dziurę w dachu. jak ściągnę lampkę podsufitki to na blasze dachu są jakieś znaki gdzie wiercić w dachu ?

Opublikowano

Zalezy Ci na podpieciu, czy tylko wyglad?

Opublikowano

w przyszłości chcialem gps dołożyć do rnse, ale nie bede się oszukiwał narazie tylko dla wyglądu

Opublikowano

No to po kiedy wiercic dziury w dachu, jak ma byc tylko dla wygladu ?!

Opublikowano

żeby w przyszłości zamontować gps, no ale dobra wywale bebechy przykleje ją na dach a jak zbiore wszyskie graty do rnse to bede myślał nad wierceniem :hi:

Opublikowano

żeby w przyszłości zamontować gps, no ale dobra wywale bebechy przykleje ją na dach a jak zbiore wszyskie graty do rnse to bede myślał nad wierceniem :hi:

Kupujesz antenę gps pod deske rozdzielczą i bez żadnego wiercenia się obędzie

Opublikowano

Która po jakimś czasie zacznie gubić sygnał aż wkoncu się zepsuje

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

u mnie od sierpnia tamtego roku jeździ i działa nigdy zasięgu nie zgubiła. u Kaja chyba jeszcze dłużej

Opublikowano

Skoro tak to montuje sam plastik

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mam naklejana. Kolega tez i lipa. Po jakimś czasie się psuje

Masz taką antene to montuj. Lepszy wygląd i z czasem jak juz założysz rnse to będziesz miał lepszy zasięg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pokaż jaka masz

Opublikowano

Ja miałem w Borze przez 5 lat. Leżała na desce przy szybie i zero problemów.

Opublikowano

Pany czyścił ktoś Was Bixy od środka bez rozklejania klosza ? Mam luzem lampe i w środku pełno paprochow. Myślałem wykręcić soczewkę i przedmuchac kompresorem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pany czyścił ktoś Was Bixy od środka bez rozklejania klosza ? Mam luzem lampe i w środku pełno paprochow. Myślałem wykręcić soczewkę i przedmuchac kompresorem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wodą destylowaną, wlej do środka, zamknij dekle, pomieszaj i wylej. Nie powinno być śladów na kloszu itp. Prostszego sposobu nie znam, a działa. A jak lampa brudna w środku, to za pierwszym płukaniem dodaje płynu, a potem wylewam i płuczę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.