Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, pytanie do czarnych sufitow..:-)

Żeby zmienić poszycie słupka B, gdzie muszę pas odkręcić? Przy fotelu, czy na dole przy słupku?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 godzinę temu, Falcone napisał:

Panowie czy zderzak tylni od sedana sline 2.5 tdi podejdzie bez problemu do 1.8t?

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
 

Trochę nie bardzo, w 2.5 TDI wydech masz schowany za zderzakiem , a w 1.8 T tłumiki wychodzą na zewnątrz, do 1.8T podejdzie Ci zderzak od:

- 1.8 T s-line

-3.0 s-line

- s4 b6 

taki w którym są dwa otwory na tłumiki końcowe ,oczywiście sedan/avant nie są zamienne.

Poniżej masz linki do aukcji ze zderzakami s-line:

1.6 PB/2.0 PB

http://allegro.pl/zderzak-tyl-sline-s-line-audi-a4-b6-lx7z-kombi-pdc-i6690209975.html

1.8 PB/3.0 PB

http://allegro.pl/audi-a4-b6-sedan-s-line-zderzak-tyl-kolor-ly7w-i6685730124.html

1.9 TDI/2.5 TDI

http://allegro.pl/audi-a4-b6-sedan-s-line-zderzak-tyl-tylny-i6655119224.html

 

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano

Panowie aby dostać się do przekaźnika świeć żarowych, muszę ściągnąć podszybie i ramiona wycieraczek? Czy jest inny sposób?

Opublikowano

Wystarczy zdjąć lewe ramię. Dwie śruby pokrywy komputera odkręcisz giętką przedłużką. Trzy pozostałe są z przodu więc żaden problem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Opublikowano

Dzięki za info, jutro będę działał :) 

Opublikowano

Hej,

Czy istnieje polsko języczny odpowiednik wiki z ross tech?

Opublikowano

Panowie co może się dziać , że nie mogę dodać odpowiedzi w tematach ,ani na pw na kompie , a na telefonie bez problemu

Opublikowano
5 minut temu, greg2505 napisał:

Panowie co może się dziać , że nie mogę dodać odpowiedzi w tematach ,ani na pw na kompie , a na telefonie bez problemu

też tak miałem   dzisiaj przez jakiś czas teraz jest ok

Opublikowano

U mnie tak już od 2 dni jest

Opublikowano
Dnia 17.02.2017 o 09:00, grzes283 napisał:

Siema, pytanie do czarnych sufitow..:-)

Żeby zmienić poszycie słupka B, gdzie muszę pas odkręcić? Przy fotelu, czy na dole przy słupku?

przy fotelu odepnij klamrę. fotel max do góry i jak się dobrze palcem zaprzesz, to wyskoczy

Opublikowano
12 godzin temu, kaju napisał:

przy fotelu odepnij klamrę. fotel max do góry i jak się dobrze palcem zaprzesz, to wyskoczy

Podziękował ;-)

Opublikowano

Panowie wymieniłem czujnik g28 i dalej samochód nie odpala i nadal jest jego błąd. 16706 no signal/comunication. Co może jeszcze być nie tak?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Godzinę temu, bongod napisał:

16706 no signal/comunication.

tu masz odpowiedź. Twój może być dobry, sprawdź po kolei jego instalację...

Opublikowano

Kurcze tylko jak to zrobić :) miernik mam ale jakie wartości mają być na pinach to już tego nie wiem.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie mam pytanie....

Mam do czyszczenia miske oleju w swoim 1.8t BFB dodatkowo chciałbym zmienic napinacz i łancuch pompy oleju.... tylko pytanie jak zdjac łancuch, rozrzad trzeba rozpinac???

Moze ktos to robił i ma jakies zdjecia albo naprowadzi... :naughty:

Opublikowano
Panowie mam pytanie....
Mam do czyszczenia miske oleju w swoim 1.8t BFB dodatkowo chciałbym zmienic napinacz i łancuch pompy oleju.... tylko pytanie jak zdjac łancuch, rozrzad trzeba rozpinac???
Moze ktos to robił i ma jakies zdjecia albo naprowadzi... :naughty:

Rozrząd do zrzucenia potem dopiero jest łańcuszek od pompy.

naciepane z kalkulatora S7

Opublikowano

A jak mi lekko słychac łancuszek (takie szumienie) i słysze ze to od pompy oleju to winny bedzie łancuszek czy napinacz???  

Opublikowano

Raczej łancuch. Ale z reguły wymienia się kpl

naciepane z kalkulatora S7

Opublikowano

a dzwoni Ci po nocy na porannym rozruchu? Jak zadzwoni sekundę a potem cisza i na ciepłym nie trze o pokrywę to można jeździć

 

Opublikowano

Kolego nie spij.... mówimy o pompie oleju :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.