Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klej do szyb

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
23 godziny temu, trepek napisał:

 

23 godziny temu, KoJ@K napisał:

Sznur butylowy bedzie do tego idealny. Jak najcienszy, albo przy kładzeniu go rozciągnąć by zmniejszyc srednice. 

 

Dzięki Panowie :hi:

Opublikowano
15 godzin temu, rrrudy25 napisał:

Witam
Potrzebuje wymienic serwo ,obecnie mam takie jak na załaczonym obrazku ,mozna załozyc jakies z innymi numerami albo nowsze z b7?
Przerabiał ktos temat...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

 

Możesz brać śmiało z B7, nawet Exeo. Ja wymieniałem komplet serwo z pompą i właśnie założyłem z EXEO.

Najlepiej sprawdzić numery w Etce. Było dwóch producentów serw ATE i TRW.

Opublikowano

Siemanko Elita :hi: mam nastepujące pytanie : 

 

Kupiłem drugą B6 , bexa ze szwajcarii i przy klamce od  klapy  bagażnika obok podświetlania tablicy rej jest zamek na kluczyk - czy ktoś może wykonywał takiego moda aby dołożyć to u siebie w wersji bez klucza ? 

Edytowane przez chopin

Opublikowano

Wymieniasz kompletną blendę podświetlenia na tą z kluczykiem i działa.

Opublikowano

Panowie ! Pytam tu i w b7crew... ma ktoś numer do Mario? (https://a4-klub.pl/profile/10908-mario/)bo nie idzie złapać go na forum? :)

Opublikowano
Dnia 22.08.2017 o 22:05, rrrudy25 napisał:

Klej do szyb

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

:hi:

Opublikowano
 
Możesz brać śmiało z B7, nawet Exeo. Ja wymieniałem komplet serwo z pompą i właśnie założyłem z EXEO.
Najlepiej sprawdzić numery w Etce. Było dwóch producentów serw ATE i TRW.
Dzieki biggman za naprowadzenie[emoji6],etki nie mam ale wujek google mowi ze ten nr to exeo [emoji848]
To jest z podwójną membrana czy jak,bo takie jakies inne z budowy?
2c1c16ea69becc9009e72b544a17aa57.jpg49b510ce1da6435233a835fc3df89434.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Poszukaj w Etce online

https://ifinterface.com/page/page3.php?langid=1

CarProg2

 

Moje stare serwo i nowe z Exeo wyglądały tak samo. Te na zdjęciu są różne, pewnie to wynika z faktu że było 2 producentów serw.

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Jak kupujecie uzywane serwo to sprawdzajcie czu jest LHD czy RHD

Roznia sie one dlugoscia "popychacza"

RHD - ok 173mm

LHD - ok 159mm

Opublikowano

O f*ck,chyba mam to dłuższe [emoji51]
Zakładałem wczoraj osłone po kiere i nie przykrece śruby od strony tunelu bo blokuje pedał ham....,brakuje dosłownie z poł centla
Regulacje tak wkreciłem ze jak tylko dotkne pedał to od razu swieci stop takze nizej(glebiej) go juz nie opuszcze [emoji51]trza bedzie deczko podrezac osłone...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam. Szukam zadbanej b6 1.9 quattro szyberdach avant albo b7 2.0 to w podobnej wersji. Może ktoś ma albo słyszał :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Siema Panowie dawno mnie tu nie było [emoji41]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

No i ? :eusathink:

Przeciez nawet nikt nie tęsknił :kox:

Opublikowano
Siema Panowie dawno mnie tu nie było [emoji41]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Przypomnial sobie bo na samersa jedzie[emoji23]

Panowie, co to jest i czy jest to potrzebne[emoji848]
5408bca616190edf8ba1aa9727fa63b7.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Przypomnial sobie bo na samersa jedzie[emoji23]

Panowie, co to jest i czy jest to potrzebne[emoji848]
5408bca616190edf8ba1aa9727fa63b7.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Hahaha no co Ty [emoji23] bo działam dalej z furą jednak [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
Godzinę temu, rrrudy25 napisał:


Panowie, co to jest i czy jest to potrzebneemoji848.png

Jest potrzebne, zaworek zwrotny gruchy chyba. Jak kiedyś wpiąłem odwrotnie to turbo nie wstawało. 

Opublikowano
Jest potrzebne, zaworek zwrotny gruchy chyba. Jak kiedyś wpiąłem odwrotnie to turbo nie wstawało. 
Hmm,ja to całkiem wyebałem i roznicy w jezdzie nie widze[emoji848]ale jutro wloze cheba z powrotem[emoji16]fakt w jedna strone nie puszcza bo próbowałem dmuchac

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Powitać, ech panowie muszę sie wyżalić, musiałem wymienić moje żarniki ksenonow 5000k (jakiś niby lepszy chinczyk ale widomo jak jest) które dawały eleganckie białe swiatlo

ale jakość i trwałość ssały. Tym razem postanowiłem że będzie coś dobre jakości, wpadł Osram xarnac 4300k ..... i teraz mam rasowy dziadkowóz z żółto-białym światłem XD

Niby wiedziałem na co sie piszę ale i tak smutłem.

Może się jeszcze rozświecą i będą bardziej białe.

Edytowane przez MamDwieDychyNaWache

Opublikowano

Urzekła mnie Twoja historia...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.