Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, Norbas napisał:

A widzisz teraz już wiem o co kaman... tylko przeglądam temat malika i on zastosował wszystko z b7 i nie wspomniał o tej kostce z tylu :) 

Otóż to :wink: ale wystarczy przepiąć dwa piny ze starej kostki w te same miejsca do nowej i tyle. 

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 

4 minuty temu, Gregory87 napisał:

Otóż to :wink: ale wystarczy przepiąć dwa piny ze starej kostki w te same miejsca do nowej i tyle. 

No to lajcik :) dzieki wielkie :) 

Opublikowano

Siemano......pytanie do naszych forumowych elektroników.

Muszę przedłużyć w dwóch miejscach wiązkę od czujników parkowania. Byłem w sklepie po przewody i sprzedawca odradził mi, twierdząc że będzie problem z działaniem. Rezystancja, czy coś tam będzie słabsza.

Co o tym sądzicie? Czujniki parkowania, to stosunkowo czuła sprawa i może rzeczywiście będzie problem.....

Opublikowano

w ori instalacji czujników nie będzie problemu, tylko pytanie po co? w jakimś kupnym zestawie to różnie może być ale pewnie się da zrobić.

Opublikowano
35 minut temu, MaTeo85 napisał:

w ori instalacji czujników nie będzie problemu, tylko pytanie po co? w jakimś kupnym zestawie to różnie może być ale pewnie się da zrobić.

Dokładam pdc przód. Wiązka z kufatec. Troszkę krótsza i mniejszy rozstaw wtyczek pod wewnetrzne czujniki.

Opublikowano

to spokojnie możesz przedłużyć. najlepiej wymienić za krótkie przewody na odpowiednie i zacisnąć końcówki i osadzić we wtyczkach.

Opublikowano
7 godzin temu, MaTeo85 napisał:

to spokojnie możesz przedłużyć. najlepiej wymienić za krótkie przewody na odpowiednie i zacisnąć końcówki i osadzić we wtyczkach.

A jeśli przetnę przewód w połowie i dołożę nowego odpowiednią długość, to będzie ok? Zdaje sobie sprawę, że wówczas lutowany będzie przewód w dwóch miejscach, nie w jednym.

Opublikowano

Będzie ok. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem lutowania w instalacjach samochodowych ale jak kto lubi. Jak potrzebujesz to mogę Ci zacisnąć końcówki na przewodach. Jak coś pisz pw. 

Opublikowano

Przedłuż kabel i zlutuj w dwóch miejscach, nie próbuj jednak lutować konektora bo to słabe rozwiazanie. Ważne aby dobrze zabezpieczyć termokurczką miejsce litowania. Co do zaciskania to proponuję obejrzeć jak wyglądają punkty zbiorcze masy w naszych autach po kilkunastu latach. Utleniona miedź nie wygląda najciekawiej.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam. Jestem w trakcie poszukiwania B6 i natrafiłem na jedną sztukę z Mławy. Link:

https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b6-s-line-quattro-1-9tdi-161ps-gwint-ap-alu-19-bi-xenon-okazja-CID5-IDtaEmB.html

Ma ramki klubowe ale facet mówi że poprzedni właściciel był zarejestrowany i opisywał auto na forum. Ktoś może poznaje fure i zna nick poprzedniego właściciela. Link do tematu też byłby super :)

Opublikowano

Ma ktoś blow offa w 1.8t ? 

Jakiej firmy polecacie czy WGL nie polecacie :D

 

Opublikowano

Wymieniłem moduł centralnej elektryki  /wariowały światła/ był z literką E na końcu ,teraz założyłem z literką F ... światła ok ale nie działa centralny zamek z pilota ? jakaś adaptacja tego modułu potrzebna ?Jeśli tak ,to czy zrobię ją vcds lite ?  szukałem na forum ale nic konkretnego nie znalazłem ....

 

Edytowane przez gluszczt

Opublikowano
Ma ktoś blow offa w 1.8t ? 
Jakiej firmy polecacie czy WGL nie polecacie [emoji3]
 
Ja nie polecam . Szkoda tłumaczyć czemu ;) .

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 godzinę temu, bongod napisał:

Ja nie polecam . Szkoda tłumaczyć czemu ;) .

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Możesz wytłumaczyć?

Opublikowano
Wymieniłem moduł centralnej elektryki  /wariowały światła/ był z literką E na końcu ,teraz założyłem z literką F ... światła ok ale nie działa centralny zamek z pilota ? jakaś adaptacja tego modułu potrzebna ?Jeśli tak ,to czy zrobię ją vcds lite ?  szukałem na forum ale nic konkretnego nie znalazłem ....
 
Centralny nie ma nic wspólnego z mce. Za zamykanie odpowiada komfort.

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Opublikowano
2 godziny temu, gluszczt napisał:

Wymieniłem moduł centralnej elektryki  /wariowały światła/ był z literką E na końcu ,teraz założyłem z literką F ... światła ok ale nie działa centralny zamek z pilota ? jakaś adaptacja tego modułu potrzebna ?Jeśli tak ,to czy zrobię ją vcds lite ?  szukałem na forum ale nic konkretnego nie znalazłem ....

 

Odpinales kleme przy zmianie mce?

Mi się działy małe cuda jak grzebalem przy mce. Między innymi przestał mi zamykać centralny. Później zamykalo tylko połowa auta. Nie szło otwierać tylnej klapy. Na każdą jedną dolegliwość pomagało odpięcie na chwilę klemy. Może będzie trzeba zakodowac pilota po odpieciu zasilania. Ale to już nie problem. 

Opublikowano
2 godziny temu, gluszczt napisał:

Wymieniłem moduł centralnej elektryki  /wariowały światła/ był z literką E na końcu ,teraz założyłem z literką F ... światła ok ale nie działa centralny zamek z pilota ? jakaś adaptacja tego modułu potrzebna ?Jeśli tak ,to czy zrobię ją vcds lite ?  szukałem na forum ale nic konkretnego nie znalazłem ....

 

Włącz zapłon i naciśnij na kluczyku zamknięte następnie otwarte , po tym zabiegu powinien działać centralny

Opublikowano

dzięki panowie , jutro zadziałam i dam znać ....

 

nie za pierwszym razem, ale zadziałało na oba kluczyki ... do stacyjki, przekręcone na zapłon , naciskamy zamykanie ,otwieranie ,wyjmujemy i za drugim razem załapały oba piloty ...dzięki :)  

 

Edytowane przez gluszczt

Opublikowano

Nie chce ktoś się podmienić na kanape s line b6/b7 grzana na zwykla z doplata dla mnie ? 

jak cos to pw.

Opublikowano

Panowie co może być przyczyną dużego wzrostu spalania w AVF? Dodam, że wtryski na ciepłym jak sprawdzałem to są w porządku. Przyczyną tego może być nieszczelny układ dolotowy lub te grube węże od turba? Bo słyszę jak syczy pod machą gdy dodaję gazu

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.