Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@kosik25  takie mają numery te z C7. Do C6 lift będę montował i tu pasują p&p, natomiast do B6 potrzebujesz jeszcze dwa adaptery 8E0955431 bo otwór w masce jest większy. Poniżej też filmik jak to pryska, jak widać na lewy dolny róg szyby jest strumień, gdzie w zwykłych mgiełkowych jest susza.

IMG_20220409_183739.thumb.jpg.97d0f09dd27819de8db8d4c25751d3f4.jpg

 

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki a montował ktoś te 5M0 955 986 C? Podobno są najlepsze do b6/7

Opublikowano
3 minuty temu, kosik25 napisał:

Dzięki a montował ktoś te 5M0 955 986 C? Podobno są najlepsze do b6/7

Montowałem 5M0 955 985 bo mam niepodgrzewane i jak pisałem Ci wcześniej, jest lepiej jak ORI ale bez szału bo ta mgiełka nie wszędzie pryska, taki chyba ich urok bo w golfie IV takie miałem i było podobnie tzn. lewy dolny róg szyby był suchy, dodatkowo ta mgiełka przy prędkościach niemiecko autostradowych to nisko pryska, za nisko.

Te co Ci podałem powinny pasować, niech ktoś to jeszcze potwierdzi. Z zamienników jak patrzyłem to piszą w opisach, że pasują do B6/B7/B8/C6/C7.

Opublikowano

Pytanie do użytkowników BEXa ( @dayd_4, @R4xx i innych) jaka jest średnica montażowa końcówki wydechu? Myślę o Ulterze N1-90RS. 

Opublikowano
41 minut temu, george napisał:

Pytanie do użytkowników BEXa ( @dayd_4, @R4xx i innych) jaka jest średnica montażowa końcówki wydechu? Myślę o Ulterze N1-90RS. 

55/60 zależy jak będziesz końcówkę montować. Mam na aucie Ulter RS90 i 100mm 

20220402_182533.jpg

Opublikowano

@kosik25 , myślę o 90 mm, jak zobaczyłem jak to siedzi na Twoim aucie to nie było wątpliwości. ;) Do zderzaka S line idealna proporcja. Niemniej zastanawiam się czy końcowe w 1,8 T a 1,9 TDI/2,5 TDI mają inne średnice.

Opublikowano
2 minuty temu, george napisał:

@kosik25 , myślę o 90 mm, jak zobaczyłem jak to siedzi na Twoim aucie to nie było wątpliwości. ;) Do zderzaka S line idealna proporcja. Niemniej zastanawiam się czy końcowe w 1,8 T a 1,9 TDI/2,5 TDI mają inne średnice.

Tak jak napisałem wyżej wszystko zależy jak zamontujesz końcówkę. Czy końcówkę przyspawasz na równi z starym wydechem, czy wpuścisz do środka czy nałożysz końcówkę na rurę (Ja osobiście robię zawsze ostatnie rozwiazanie). Mierzyłem otwory zdrzaków i zderzak sline ma taki sam otwór jak s4. Niby między 90mm a 100mm jest tylko 10mm różnicy ale na aucie różnica jest ogromna.

Opublikowano

Ja spawałem do czoła i brałem 55mm,wydech mam od 2.5tdi,końcówki ulter rs90

20210910_184801.jpg

Opublikowano
W dniu 9.04.2022 o 19:57, george napisał:

Pytanie do użytkowników BEXa ( @dayd_4, @R4xx i innych) jaka jest średnica montażowa końcówki wydechu? Myślę o Ulterze N1-90RS. 

Moje końcówki mają 100mm, a wewnątrz, każdy wydech może mieć inną średnicę wylotu.

Opublikowano

Szukam lewej zwrotnicy w bdb stanie i górne mocowanie amora też lewe,wiem że są na allegro ,ale wolałbym z pewnego źródła,może ktoś ma na handel 

Opublikowano

Cześć Panowie może ktoś polecić sportowe wałki do audi a4 b6 1.9tdi avf okolice 300+ 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, zawias mam w tym stanie:

B83151E4-B44D-44C0-B46F-90F0C222D34A.thumb.jpeg.e6f864fe7a2d6dd7203443691654fc8b.jpeg
Podpowie mi ktoś jak go poprawnie skręcić na aucie? Jak poprawnie ustawić. 

Opublikowano

Kwestia czy z kanału czy na podnośniku bd robił... Ale jak dla mnie to sanki do budy, a potem np możesz zmierzyć wysokość od ziemi do środka koła i podlewarować pod piastę na żądaną wysokość i skręcać wahacze... ja tak z przodem zawsze sobie robię.

A wizyta na geometrii i tak będzie potrzebna, tylko żebyś do dobrego warsztatu pojechał co będą wiedzieć co i jak i w razie co wózek(sanki) będą potrafili skorygować...

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano
4 godziny temu, kamil-vag napisał:

A wizyta na geometrii i tak będzie potrzebna, tylko żebyś do dobrego warsztatu pojechał co będą wiedzieć co i jak i w razie co wózek(sanki) będą potrafili skorygować...

Powinni go po nogach całować jak przyjedzie na geometrie bo wszystkie śruby będą pięknie się odkręcać :kox:

Opublikowano
17 godzin temu, R4xx napisał:

Panowie, zawias mam w tym stanie:

B83151E4-B44D-44C0-B46F-90F0C222D34A.thumb.jpeg.e6f864fe7a2d6dd7203443691654fc8b.jpeg
Podpowie mi ktoś jak go poprawnie skręcić na aucie? Jak poprawnie ustawić. 

Nie poznasz samochodu. Po zrobieniu całego tyłu drogi, które były udręką robiły się znośne. ;)

Opublikowano

Dziękuję Panowie @kamil-vag @kosik25 @george :kox:

Auto ląduje jednak na lawecie i leci do mam nadzieję specjalistów. Nie wszystko można/trzeba robić samemu. Niech to ustawią :decayed: 

4BDB9F24-B734-40E1-9C7A-B0D7D6062603.thumb.jpeg.886a986e89f1ed853acc3258d5377f41.jpeg

5D9F9D9E-9B71-403B-9244-11615FF15681.thumb.jpeg.fe0fe9a9609643a38f252249516fcdf3.jpeg

5AD82FDD-3024-4EED-8086-4F3DBE312A30.thumb.jpeg.c9485f22f90b7a784aa2cccd76ad6ff1.jpeg

Opublikowano
17 minut temu, R4xx napisał:

Dziękuję Panowie @kamil-vag @kosik25 @george :kox:

Auto ląduje jednak na lawecie i leci do mam nadzieję specjalistów. Nie wszystko można/trzeba robić samemu. Niech to ustawią :decayed: 

4BDB9F24-B734-40E1-9C7A-B0D7D6062603.thumb.jpeg.886a986e89f1ed853acc3258d5377f41.jpeg

5D9F9D9E-9B71-403B-9244-11615FF15681.thumb.jpeg.fe0fe9a9609643a38f252249516fcdf3.jpeg

5AD82FDD-3024-4EED-8086-4F3DBE312A30.thumb.jpeg.c9485f22f90b7a784aa2cccd76ad6ff1.jpeg

Będzie petarda w wyglądzie i jeździe! Kawał dobrej roboty.

Opublikowano
6 godzin temu, R4xx napisał:

Dziękuję Panowie @kamil-vag @kosik25 @george :kox:

Auto ląduje jednak na lawecie i leci do mam nadzieję specjalistów. Nie wszystko można/trzeba robić samemu. Niech to ustawią :decayed: 

4BDB9F24-B734-40E1-9C7A-B0D7D6062603.thumb.jpeg.886a986e89f1ed853acc3258d5377f41.jpeg

5D9F9D9E-9B71-403B-9244-11615FF15681.thumb.jpeg.fe0fe9a9609643a38f252249516fcdf3.jpeg

5AD82FDD-3024-4EED-8086-4F3DBE312A30.thumb.jpeg.c9485f22f90b7a784aa2cccd76ad6ff1.jpeg

Na dniach też się biorę za tył ,wywalę wszystko jak u ciebie,powiedz wachacze brałeś nowe czy same tuleje wymieniałeś ,na allegro jest komplet za 799zł i zastanawiam się czy brać czy tuleje same wymieniać

Opublikowano
W dniu 12.04.2022 o 13:30, kosik25 napisał:

Cześć Panowie może ktoś polecić sportowe wałki do audi a4 b6 1.9tdi avf okolice 300+ 

Oooo się zaczyna ciekawie robić.  :tonguemad:

Grudler  / czy  inaczej Dbilas/ oraz Shrick  ale nie wiem czy oferują . Turbo do czego bedzie bo wysoko to AVFa nie zakęręcisz ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.