Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Cholercia ma ktoś pożyczyć felgi z oponami na lato? Ważne żeby proste były, bo muszę przetrzymać te 2-3 tygodnie zanim kupię 18" a obecne opony na 17 to totalny śmietnik a przecież na zimówkach nie będę jeździł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,

mam komplet hamulców RS4 8K0 330mm na tył w super stanie,

zaciski, klocki, tarcze nawiercane

jaką cenę mogę za nie zawołać?:wink:

Myślę, że z 500zł powinieneś dostać. No jak nie masz komu sprzedać to już wezmę je od Ciebie za te 5 stów, żebyś nie musiał wrzucać na allegro i użerać się z trujodupcami. Daj nr konta na pw:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee proszę mi się tu nie wtącać:decayed: 1100:naughty:

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

:decayed:

Można to jakoś otworzyć w zwolnionym tempie?:slina:

Kuźwa gruba biba Wandej dawaj wbijamy się tam:decayed::decayed::decayed::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko szybkie.

Czy turbo z takim wirnikiem pojeździ ?

hAlB4Xc.jpg

T8HFfSn.jpg

LzvKxe2.jpg

Będzie chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś luzy?

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

Eee proszę mi się tu nie wtącać:decayed: 1100:naughty:

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

:decayed:

Można to jakoś otworzyć w zwolnionym tempie?:slina:

Kuźwa gruba biba Wandej dawaj wbijamy się tam:decayed::decayed::decayed::decayed:

Moja parapetówka. Myślicie że kto filmuje? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syny. Na tym filmiku mają typy w tunelu uchwyty na kubki zamiast zapalniczki. Występowały takie tunele w B6/B7??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syny. Na tym filmiku mają typy w tunelu uchwyty na kubki zamiast zapalniczki. Występowały takie tunele w B6/B7??

w hameryce to wyposażenie podstawowe :decayed::grin:

u nas się liczy poduszki, u nich cup holdery :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :siema:

Właśnie skończyłem felgi lakierować letnie :naughty: nie sądziłem że tyle mi się z tym zejdzie, ale z efektu jestem zadowolony, jak wuważe i wrzuce na auto to cykne jakieś foto :wink: jeszcze tylko dekielki musze ogarnać...

Jeszcze dziś sie wkurzyłem bo całkiem niechcący zauważyłem że mi lewe przednie nadkole rdza zaatakowała, przejechałem ręką i kawalek lakieru mi został :kwasny: wiec bedzie trzeba sie chyba zaczać rozgladac za nowym elementem albo cos pomyśleć...

Jeszcze dwa pytania wrzucaliście sportowy wklad filtru powietrza do tdi ? Daje to coś ? I jeszcze jedno lotke s-line na tylnią klape czym montujecie/kleicie zazwyczaj żeby gdzieś w trasie ktoś jej nie przytulił ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poznaniu Cie brakuje :grin:

Tej, bo do ciebie też się przejadę :grin:

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

Powitać :siema:

Właśnie skończyłem felgi lakierować letnie :naughty: nie sądziłem że tyle mi się z tym zejdzie, ale z efektu jestem zadowolony, jak wuważe i wrzuce na auto to cykne jakieś foto :wink: jeszcze tylko dekielki musze ogarnać...

Jeszcze dziś sie wkurzyłem bo całkiem niechcący zauważyłem że mi lewe przednie nadkole rdza zaatakowała, przejechałem ręką i kawalek lakieru mi został :kwasny: wiec bedzie trzeba sie chyba zaczać rozgladac za nowym elementem albo cos pomyśleć...

Jeszcze dwa pytania wrzucaliście sportowy wklad filtru powietrza do tdi ? Daje to coś ? I jeszcze jedno lotke s-line na tylnią klape czym montujecie/kleicie zazwyczaj żeby gdzieś w trasie ktoś jej nie przytulił ? :decayed:

to chyba raczej błotnik ci rdza zaatakowała a nie nadkole, chyba że to rdza plasticzana :grin::wink:

co do lotki to zdecydowana większość mocuje ją na klej do szyb, bo taśma nie jest zbyt pewna :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...