Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

jaka jest taka normalna cena za cały zestaw bose do sedana , chodzi mi o głośniki w drzwi , subwoofer i wzmak ?

Powiem Ci w sedanie jest hujnia totalna z bose :wink: ale dasz wzmaka i głośnik basowy i już zrobi robotę

ja dołożyłem drugiego basiora z A6 właśnie i teraz gra jak powinno :decayed:

to chyba masz ze słuchem coś nie teges bo zakładałem ostatnio jednemu angolowi RnS-e do A4 B7 w sedanie z bose na pokładzie i dźwięk nagłośnienia zepsuł mi głowę

Na badaniach wyszło ze ok ze słuchem mam ;) ja tez mam ori bose w seri i jakos mnie to nie zadziwia :wink:

to wsiądź do sedana gdzie są te gów.ni.ane głośniki Nokia , to się przekonasz , według mnie jest przepaść

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

a z jakiej A6 masz tą tubę i jak masz to podłączone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Co tam u Artura rezacie ? :naughty:

już wyrezane jest w drodze do domu :decayed: ja to i tak tylko światło przynieś podaj pozamiataj i światło pogaś :decayed:

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

jaka jest taka normalna cena za cały zestaw bose do sedana , chodzi mi o głośniki w drzwi , subwoofer i wzmak ?

Powiem Ci w sedanie jest hujnia totalna z bose :wink: ale dasz wzmaka i głośnik basowy i już zrobi robotę

ja dołożyłem drugiego basiora z A6 właśnie i teraz gra jak powinno :decayed:

to chyba masz ze słuchem coś nie teges bo zakładałem ostatnio jednemu angolowi RnS-e do A4 B7 w sedanie z bose na pokładzie i dźwięk nagłośnienia zepsuł mi głowę

Na badaniach wyszło ze ok ze słuchem mam ;) ja tez mam ori bose w seri i jakos mnie to nie zadziwia :wink:

to wsiądź do sedana gdzie są te gów.ni.ane głośniki Nokia , to się przekonasz , według mnie jest przepaść

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

a z jakiej A6 masz tą tubę i jak masz to podłączone

no może i tak bo ja od początku mam bose i już za mało tak samo apetyt rośnie

dorzuciułęm z A6 avant i podłączyłem pod swój ori wzmak daje na dwa głośniki basowe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

no może i tak bo ja od początku mam bose i już za mało tak samo apetyt rośnie

dorzuciułęm z A6 avant i podłączyłem pod swój ori wzmak daje na dwa głośniki basowe :naughty:

ale z której A6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bose z C5 daje radeeee :naughty: ps a Doniek wsadza drugą tubę ?? :decayed:

no ma chęć tylko nie ma za bardzo gdzie :decayed: co do Twojego Pw ja to na allegro gdzieś widziałem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak.. przeca ja co chwila szukam :kwasny:

ludzie chyba nie wiedza co sprzedaja i nazywaja przyciski audi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rympałka, masz jeszcze takie spryski mgiełkowe na magazynie?:decayed: Podejda mi do c6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur meludje, że już jest w domu :decayed:

Dzięki Domin i Marcino za mega rezanko i pyszne chlanko :decayed:

PS. a co wyrezane to bedzie jak się wyspie w moim wątku :naughty: a jest się czym chwalić :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słuchałem bose w a6 ale domyślam się że jest na pewno lepsze, w b6 porównując do serii czuć różnicę, jest po prostu lepiej, koszty nie są jakieś powalające porównując z innymi modami więc warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje na szybko zderzak sline pod spryski. Cos ktos wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak 1 2 3 :naughty: fajnie ci powiem to gra, dla mnie więcej nie trzeba

dokładnie bose jest świetne w b6, w b5 też gra w miarę ale do b6 to się chowa :wink:

a słuchaliście bose w A6 C5 :decayed:

nie :decayed:

to powiem że robi robotę i B6 się chowa :thumbup1:

zaciekawiłeś mnie teraz :wink: jestem też ciekawy jak jest z B&O w porównaniu do bose, widziałem parę filmików ale to nigdy nie jest to co na żywo w ucho wpada :decayed:

W B8 podobno zacnie gra, ale ten sam zestaw wpakowali do A5 i tam podobno jest kiszka, bo inaczej dźwięk się niesie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam porównanie jak gra Bose w moim B6 i B&O w B8 kuzyna (też Avant) i nie ma jakiejś wielkiej przepaści. Na pewno w B&O średnica jest bardziej wycofana i na górze słychać więcej szczegółów, aczkolwiek w niektórych partiach potrafi zakłuć w uszy. Co do poziomu basu jest podobnie, rzekłbym że nie ma różnicy.

Dla mnie oba systemy moga zagrać lepiej jeśli zajmiemy się wytłumieniem drzwi i lepsza aplikacją wooferów - np dystanse z MDF, albo chociaż usztywnienie tego fabrycznego pierścienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyczy ktoś 20 zł w mBanku? Brakuje mi do pewnej pierdoły a za 9 godzin kończy się czas :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co do BOSE. Gra lepiej ale... nie podoba mi się ustawienie EQ. Barwa jest jakaś "dziwna". Najlepszy efekt uzyskałem podłączając BOSE do ori wiązki Sound Systemu a zatem wzmak BOSE + głośniki BOSE + przód nadal podłączony pasywnie + podkręcenie nieco tonów na wskaźnikach RNS-E.

---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

Marcin auto wygląda OK - nie jest jakoś specjalnie wyposażone ale dla żony będzie w sam raz. Przebieg coś niski a pewnie jak sprawdzisz auto po VINie to wyjdzie, że nie było serwisu (bo to auto z Francji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...