Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

nosb wypchnij je od strony schowka, mało miejsca ale się da (mocno siedzi) zdemontuj schowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

najgorsze te pieprzone zatrzaski bo jakby sie odhaczaly :/ Bym pol auta rozebral to sie pieprze z radyjkiem bo musze wszystko zdjac zeby zdemontowac cale sterowanie automatu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb wystarczy ze zamiast wyjmakow uzyjesz jakiego pilnika co wejdzie w te otwory albo blaszki tam wsuniesz i radio musi wyjsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie, mi nie chciało wyjść z jednego auta nawet z wyjmakami (jedno mocowanie było zagięte, ktos na siłę wcześniej chciał wyjąć radio)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie, mi nie chciało wyjść z jednego auta nawet z wyjmakami (jedno mocowanie było zagięte, ktos na siłę wcześniej chciał wyjąć radio)

no chyba ze tak...ale warto sprobowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb Wyjmaki leżą u mnie w łącznej podjedź i se weź, ojcu powiem to Ci da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc panowie,

Mam taki zonk... ułamał mi sie zawias od schowka. Kiedyś go już naprawiałem żeby mi opadał wolno jak sie otworzy bo leciał całekiem w dół od razu. Było OK. Ale w te mrozy, jakoś coś potrzebowałem wyjąć, mało było miejsca zeby drzwi otworzyć i jakoś tak niefortunnie sie złapało zeby go otworzyć no i trzasło, cholercia.

Próbowałem na klej ale to chyba nic z tego nie bedzie. Musze szukać całego schowka ? Orientuje sie ktoś ?

Zamek to chyba będzie można przełożyć bo mam na kluczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc panowie,

Mam taki zonk... ułamał mi sie zawias od schowka. Kiedyś go już naprawiałem żeby mi opadał wolno jak sie otworzy bo leciał całekiem w dół od razu. Było OK. Ale w te mrozy, jakoś coś potrzebowałem wyjąć, mało było miejsca zeby drzwi otworzyć i jakoś tak niefortunnie sie złapało zeby go otworzyć no i trzasło, cholercia.

Próbowałem na klej ale to chyba nic z tego nie bedzie. Musze szukać całego schowka ? Orientuje sie ktoś ?

Zamek to chyba będzie można przełożyć bo mam na kluczyk.

Masz caly,dlugi osobny watek na ten temat. :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julo pokaz moze jakies foty bo np. ja za pierwszym razem tez licho to pokleilem ale dalo sie poprawic i jest :good:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 10:41_________________________________________________panowie zderzak do kombi jakby ktos szukal:

http://allegro.pl/zderzak-tyl-tylny-audi-a4-kombi-2000-r-i1440301713.html[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 10:59_________________________________________________a tu jeszcze taniej:

http://allegro.pl/audi-a4-kombi-00-04r-zderzak-tyl-tylny-i1433765945.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc panowie,

Mam taki zonk... ułamał mi sie zawias od schowka. Kiedyś go już naprawiałem żeby mi opadał wolno jak sie otworzy bo leciał całekiem w dół od razu. Było OK. Ale w te mrozy, jakoś coś potrzebowałem wyjąć, mało było miejsca zeby drzwi otworzyć i jakoś tak niefortunnie sie złapało zeby go otworzyć no i trzasło, cholercia.

Próbowałem na klej ale to chyba nic z tego nie bedzie. Musze szukać całego schowka ? Orientuje sie ktoś ?

Zamek to chyba będzie można przełożyć bo mam na kluczyk.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26422.0 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany poszukuje kogos kto ogarania elektryke w samochodzie tj konkretnie chodzi mi o to zeby zrobic mi wiazke do grzanych foteli i podlaczyc oswietlenie w drzwiach pod klamki i pod nogi, i jeszcze oswietlenie w fotelach amm tez by sie przydalo je podlaczyc kto cos takiego ogarnie byle nie polecjajcie pana dominNIKT1 bo ja z tym panem nie rozmawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień roboty żeby to podłączyć ale da się zrobić. Może samemu to ogarniesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie czy w Walimiu odbędzie się KJS?

Impreza miała odbyć się jutro czyli 13 lutego, ktoś się może wybiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany poszukuje kogos kto ogarania elektryke w samochodzie tj konkretnie chodzi mi o to zeby zrobic mi wiazke do grzanych foteli i podlaczyc oswietlenie w drzwiach pod klamki i pod nogi, i jeszcze oswietlenie w fotelach amm tez by sie przydalo je podlaczyc kto cos takiego ogarnie byle nie polecjajcie pana dominNIKT1 bo ja z tym panem nie rozmawiam

masz kolo siebie Mariusza Robaka - zajmuje elektronika i chiptuningiem... nie pamietam gdzie on dokladnie stacjonuje, ale jakos blisko Plocka.

Firma nazywa sie "M-Tronik" - poszukasz w google i znajdziesz namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominNIKT1 bo ja z tym panem nie rozmawiam

Dobrze tam sięmusiało Porobić :polew: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za pomoc w szukaniu ogarnietego elektronika ja nie znam sie na elektryce wierc sie nie dotykam :) a spare pana domiNIKT1 przemilcze bo szkoda klawiatury i czasu pozdrawiam cala reszte jesli ktos z forumowiczów by ta elektronike tez ogarnial prosze o kontakt :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kolega dajmler4 chce mnie wykorzystać na sprzedaży części i montażu ich w swoim samochodzie to sorki ja się nie dam tak traktować. Chce zarobić na forumowiczach z resztą widać to po jego ogłoszeniach. :confused4:

Jakoś narazie nikt na moje usługi nie narzekał tylko ten niepoważny człowiek :gwizdanie:

I nie życzę sobie wyrażania jakichkolwiek opinii na mój temat bo mnie obrażasz :disgust:

P.S i nie wciskaj ludziom tych podrobionych listewek z laminatu ala s-line za 300 zł, jelenie są w lesie a nie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...