Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Masakra. Wjechać wjadę ale trę troche tymi śrubami i chciałem podnieść ale przodu nie dałem rady już i jest jak jest. Kumpel A6 na ori zawiasie na cm wjeżdżał. same małe pyrtki praktycznie stoją w tym garażu i nasze 2 auto z domu land rover he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie chyba wystawać. chociaż dosyć wąska felga jest. Nie wiem czy dobrze liczę ale.. Mając odsadzenie 35 przy feldze 9` wychodzi na to że Twoja felga odstaje 1,5cm bardziej. Odejmując od tego 1,5 cala szerokości na obie strony wyjdzie na to że felga z parametrami et21 7,5 będzie tak samo wystawać względem piasty jak et35 i 9` szerokości:whistling: Ale nie wiem czy tak to się liczy:co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin wrzucił przełącznik o 20.33 a o 20.30 był już sprzedany :kwasny: tak to bym sam łapnął. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkręciłem auto na 65cm od ziemi + zimówki:shock3: Komfort mnie rozwala nie wiem czy założe więcej 19`:doh: Kurfa starzeje się:co:

U mnie jest twardo na 195/65/15 i twoich sprężynach, btw. amorki dalej stukają, wk... sie i wrócę do seri :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

Dokładnie tak wandej. Kluczem do gwintu w jedną a imbusem w drugą i leci raz dwa.

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

Tak tylko do garażu ujowo mi się wjeżdża i trę. Myślałem że to jakieś śruby od podpory wydechu ale t są chyba od podpory skrzyni. :facepalm:

Ma ktoś zdjęcie podłogi w tym miejscu?

Pierwsze co trze to dokładka potem sanki i dalej najniżej trą plastikowe osłony podwozia:decayed: Ja już 2 osłony silnika + skrzyni urwałem i olałem zakładanie tego:facepalm:

Kufa ja też czymś przycieram na 15nastkach :grin:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

Poczekajcie az się załaduje link. ten wjazd w dół to do mojego garażu. :facepalm:http://goo.gl/maps/iqTk9

ahahaha grubo :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj przegląd robiłem, z bixami oczywiście by nie przeszedł i musiałem się użerać ze starymi lampami, dokupić żarówki itd. 30 zł w plecy, no by to c... :facepalm:

A co śmieszne, że w zawieszeniu oczywiście nic nie wyszło a z przodu wali jak sam sku... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj przegląd robiłem, z bixami oczywiście by nie przeszedł i musiałem się użerać ze starymi lampami, dokupić żarówki itd. 30 zł w plecy, no by to c... :facepalm:

A co śmieszne, że w zawieszeniu oczywiście nic nie wyszło a z przodu wali jak sam sku... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

na szarpakach to ciul nie sprawdzanie atuo w górę i dopiero breżką sprawdzaj :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkręciłem auto na 65cm od ziemi + zimówki:shock3: Komfort mnie rozwala nie wiem czy założe więcej 19`:doh: Kurfa starzeje się:co:

U mnie jest twardo na 195/65/15 i twoich sprężynach, btw. amorki dalej stukają, wk... sie i wrócę do seri :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

Dokładnie tak wandej. Kluczem do gwintu w jedną a imbusem w drugą i leci raz dwa.

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

Tak tylko do garażu ujowo mi się wjeżdża i trę. Myślałem że to jakieś śruby od podpory wydechu ale t są chyba od podpory skrzyni. :facepalm:

Ma ktoś zdjęcie podłogi w tym miejscu?

Pierwsze co trze to dokładka potem sanki i dalej najniżej trą plastikowe osłony podwozia:decayed: Ja już 2 osłony silnika + skrzyni urwałem i olałem zakładanie tego:facepalm:

Kufa ja też czymś przycieram na 15nastkach :grin:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

Poczekajcie az się załaduje link. ten wjazd w dół to do mojego garażu. :facepalm:http://goo.gl/maps/iqTk9

ahahaha grubo :polew::decayed:

Coś musiałeś spier...lić przy zakładaniu bo u mnie cisza była:kwasny: Amory przód mają 2 lata tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w A3 3 lata na hidach w każdych światłach i szło. A w A4 miałem 3 krechy na lusterku kierowcy bo pękło i się czepiali ale zawsze są inne stacje kontroli więc myk na inna i pan powiedział że przecież nie zniekształca obrazu więc jest ok :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś musiałeś spier...lić przy zakładaniu bo u mnie cisza była:kwasny: Amory przód mają 2 lata tylko

no nie wiem wanda, wszystko siedzi sztywno..

gdybym miał gdzie to bym znowu sobie to na spokojnie rozebrał i zobaczył jeszcze raz dla świetego spokoju, ale nie mam jak, chyba że na kanale u dziadka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie... et21 na 18' przy 7,5 cala wejdzie do naszej b6?

Ciężko:kwasny:

a co Ci bedzie cięzko?

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

Wandej ja mam na lato et 29 i 8" szerokosc i iest idelanie! wiec i tu musi być ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra trzeba iść spać żeby rano wstać. Narka pany za kilkanaście godzin wracam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...