Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co pamietam Miki to przekladasz 1 kabelek zolty bodajze w pin 11 albo z pinu 11 sek lukne na moje papierki :D

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

Instalacja włącznika z B7 (C lub D) w nadwoziu B6:

Wystarczy przepiąć żółty kabelek podłączony fabrycznie do pinu 11 w pin 13 (rozwiąże to problem z nie działającymi światłami mijania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ja chyba jeszcze 4 musiałem gdzieś do 6 czy jakoś ale teraz światła działają bez kluczyka wyłącznikiem.

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jeszcze 4 musiałem gdzieś do 6 czy jakoś ale teraz światła działają bez kluczyka wyłącznikiem.

Sony Xperia Tapatalk Pro.

tak ale to masz wtedy stale napiecie na swiatla postojowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miki przekładasz 2 kabelki z 16 do 14 i z 4 do 11 przy czym ten pin który masz obecnie w 4 nie bedzie pasował do 11 bo masz tam duo iso a potzrzebny iso:wink: zeby odpalic diode auto dodatkowo musisz se zrobic mostek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam Miki to przekladasz 1 kabelek zolty bodajze w pin 11 albo z pinu 11 sek lukne na moje papierki :D

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

Instalacja włącznika z B7 (C lub D) w nadwoziu B6:

Wystarczy przepiąć żółty kabelek podłączony fabrycznie do pinu 11 w pin 13 (rozwiąże to problem z nie działającymi światłami mijania).

dzięki :hi:

mam MCE F co by wszystko ogarnąć jak należy ale jakoś czasu na rezanie brakuje :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ----------

Miki przekładasz 2 kabelki z 16 do 14 i z 4 do 11 przy czym ten pin który masz obecnie w 4 nie bedzie pasował do 11 bo masz tam duo iso a potzrzebny iso:wink: zeby odpalic diode auto dodatkowo musisz se zrobic mostek :naughty:

a ten mostek to który pin z którym ?

i dzięki wielkie

mam nadziej że to mi nie skasuje eepromu w samochodzie jak to miało miejsce w ledzie :decayed::decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś za tanio za ten rocznik i pakiet s-line

memory five wladi i wszystko jasne :-)

tez mi sie wydaje ze za tanio wiec cos moze byc nie tak a troche mi szkoda ryzykowac jechac 300km ogladac szrot

ktos moszka niedaleko i by go mogl obejrzec ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to żaden sline i zaniedbany w środku na więcej niż 250tkm. Jak chcesz mieć sline to trzeba prosić o zdj nalepki w bagażniku czyż nie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Wg mnie to żaden sline i zaniedbany w środku na więcej niż 250tkm. Jak chcesz mieć sline to trzeba prosić o zdj nalepki w bagażniku czyż nie? :wink:

Przecież widać na fotkach, że S-line wewn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś Ty w Rosji robił?:decayed: jakoś długo nie mogłeś podnieść się po tej wyprawie za barierkę :grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś Ty w Rosji robił?:decayed: jakoś długo nie mogłeś podnieść się po tej wyprawie za barierkę :grin::wink:

zgubiłem orientacje w terenie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema elyta :decayed:

Zderzak doszedł, wszystkie zaczepy całe, dolna dokładka chyba po lakierowaniu, bo w perfekcyjnym stanie jest :slina: Górę tylko trzeba prysnąć :kwasny:

I... kierownica airbag poduszka kierowcy AUDI A8 D3 (3724298061) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale czad :decayed: Szkoda, że kolor nie soul, bo bym łyknął :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Wg mnie to żaden sline i zaniedbany w środku na więcej niż 250tkm. Jak chcesz mieć sline to trzeba prosić o zdj nalepki w bagażniku czyż nie? :wink:

Przecież widać na fotkach, że S-line wewn

Kilka rzeczy jest z sline ale one do konca nie mówią że to ori sline :wink:

Frosty dobrze wiedzieć że wszystko ok :wink: ja jeszcze czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Frosty dobrze wiedzieć że wszystko ok :wink: ja jeszcze czekam.

Oby z Twoim też było wszystko dobrze jak z moim :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy ;p teraz tylko szukać sprysków albo chociaż zaślepek no i grill dolny i można zakładać :decayed: oczywiście jak będzie ok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...