Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo po c**ju wyglądają.. w zimie przedłubie się całe końcowe bo mnie wk***iają te końcówki :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ma się Tobie podobać ;) Ja po prostu nie lubię jak tip wystaje za zderzak...

Dlatego na pokład wszedł ścięty Ulter. Pół forum na tym jeździ - teraz to już jak seria :polew:

Tak wygląda 90mm...

new1b.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ile kosztuje obudowa ecu ta dolna do b6 ? nie umiem znalesc jej w etce :embarrassed:

Chromu z jaska sie nie wymini : jest zgrzewany na stale z zaslepką.[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 23:08_________________________________________________Dobra juz mam :decayed:

Mozesz podać mi ten nr?? bo zmieniałem wczoraj ECU i patrze a tylne srubka została przy podszybiu z kawałkiem plastiku :wallbash:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 00:47_________________________________________________http://allegro.pl/vs-audi-a4-7-hd-sharp-dvd-tv-gps-i1817710164.html

I jakbym mogł prosić nr. ori takiej podstawki z chromem pod napoje i przycisku esp jak jest na tej aukcji z radiami w/w.... za h nie moge w etce sie połapac jak jest to opisane ze to z chromem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/vs-audi-a4-7-hd-sharp-dvd-tv-gps-i1817710164.html

I jakbym mogł prosić nr. ori takiej podstawki z chromem pod napoje i przycisku esp jak jest na tej aukcji z radiami w/w.... za h nie moge w etce sie połapac jak jest to opisane ze to z chromem...

ESP - 8E1 927 134 C 5PR

Uchwyt na kubek - 8E1 862 534 L 5PR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma się Tobie podobać ;) Ja po prostu nie lubię jak tip wystaje za zderzak...

Dlatego na pokład wszedł ścięty Ulter. Pół forum na tym jeździ - teraz to już jak seria :polew:

Tak wygląda 90mm...

new1b.JPG

I tak już miałem je skranace..i dalsze skracanie nie ma sensu .. nie chce mi się.. wolę kupić dwa wydechy i się pobawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 90 wyglada ciekawie, bede u siebie dlubał customowe z inoxu i chyba zdecyduje sie na 85mm.

Dzieki za fotki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do sedanow b6/b7 do bagaznika byly wykladziny z klapkami ? Wiecie o co mi chodzi? zeby byly pelne bez tych wnek. Kurcze przydalyby mi sie takie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie drobne pytanie, czy zna ktoś nr kostki do wpięcia w kostke [8D0 972 643] od podswietlenia nawiewów ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie drobne pytanie, czy zna ktoś nr kostki do wpięcia w kostke [8D0 972 643] od podswietlenia nawiewów ? :mysli:

8D0 972 623 AA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nikt na zbyciu dolnego grilla do serii dokładki?

Ja mam czarny mat, ile dasz? :decayed:

a ile chcesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia ile mógłbym za to wołać. Leży w polsce w garażu od czasu, gdy zmieniłem zderzak na S-line. Zaproponuj cenę i się ustosunkuję. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:>

images.jpg

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 18:07_________________________________________________http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-2001-2004-malyszowka-i1794026826.html :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie macie do sprzedania jakiejs fajnej skrzynki basowej pod wzmacniacz Kenwood KAC 716 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...