Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny strzał :banan:

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ----------

Ile ma być kabelkow do składanych? A ile jest e serii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Marcin wsio na allegro wyrwane, ale akurat lustra to przypadek bo gość sprzedawał całe drzwi i wypatrzyłem lustra. Zadzwoniłem i pogonił cały kpl za 300 ;)

Kurfa jaki fart:facepalm: Jak to mówią bogatemu to i byk się ocieli:kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin 5 kabli maja zwykle lustra, 10 skladane, 14 sklad+pamiec

Wysłane z mojego MT11i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 kabli - fotochrom :naughty:

Z tym to bywa roznie.

Wysłane z mojego MT11i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 kabli - fotochrom :naughty:

Z tym to bywa roznie.

Wysłane z mojego MT11i

Rozebralem i sprawdzilem :decayed:

2 x czarny - grzanie

niebieski + rozowy - skladanie

bialy + czerwony + brazowo-bialy - regulacja

czarno-zielony + czarno-popielaty - fotochrom

q.... zostal jeszcze zolty :facepalm:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt szybko pochwaliłem kończący się rok, przed chwilą na myjni byłem i odkryłem że jakieś s...syny wyłamały mi wkładkę zamka w drzwiach kierowcy :shock3:

Dzwonie zaraz do ASO ile ta impreza będzie mnie kosztować.

Ewentualnie czy ktoś wie czy zamiast klamki z otworem na zamek można wsadzić klamkę bez otworu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt szybko pochwaliłem kończący się rok, przed chwilą na myjni byłem i odkryłem że jakieś s...syny wyłamały mi wkładkę zamka w drzwiach kierowcy :shock3:

Dzwonie zaraz do ASO ile ta impreza będzie mnie kosztować.

Ewentualnie czy ktoś wie czy zamiast klamki z otworem na zamek można wsadzić klamkę bez otworu?

Możesz włożyć klamkę bez otworu. Obojętnie czy z tylnych drzwi, czy z przednich prawych, wszystkie klamki są identyczne. Na allegro znajdziesz w kolorze nawet za 40zł. Aby wymienić klamkę musisz rozebrać boczek. Jeżeli masz drobne rece to wymienisz klamkę bez unoszenia ramki z szybą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt szybko pochwaliłem kończący się rok, przed chwilą na myjni byłem i odkryłem że jakieś s...syny wyłamały mi wkładkę zamka w drzwiach kierowcy :shock3:

Dzwonie zaraz do ASO ile ta impreza będzie mnie kosztować.

Ewentualnie czy ktoś wie czy zamiast klamki z otworem na zamek można wsadzić klamkę bez otworu?

Możesz włożyć klamkę bez otworu. Obojętnie czy z tylnych drzwi, czy z przednich prawych, wszystkie klamki są identyczne. Na allegro znajdziesz w kolorze nawet za 40zł. Aby wymienić klamkę musisz rozebrać boczek. Jeżeli masz drobne rece to wymienisz klamkę bez unoszenia ramki z szybą

Dzięki za info, teraz tylko znaleźć klamkę pod kolor LZ9W :)

Właśnie tak samo robiłem w Golfie i Polo żony bo klamki były zamienne a wiecznie ktoś gmerał przy wkładce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, właśnie wymieniłem akumulator, jednak podczas powrotu do domu zauważyłem że przy dacie nie ma tej antenki co wczesniej, chce ją z powrotem co zrobić?? :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO wkładka zamka 680zł - zamawia się pod VIN, czas oczekiwania 1 tydzień.

Zamówiłem klamkę gładką + malowanie - 110zł także taniej znacznie. Nie chce mi się po allegro szukać, a poza tym same porysowane są widzę. Poza tym doradca serwisowy powiedział ze przy Avantach 95% klientów decyduje się na taki manewr :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, właśnie wymieniłem akumulator, jedna podczas powrotu do domu zauważyłem że przy dacie nie ma tej antenki co wczesniej, chce ją z powrotem co zrobić?? :shock3:

Poczekaj kilka godzin, sama wróci:) jak samochód "złapie" sygnał to pojawi się antenka i zaktualizuje sie data i czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff, bo ten master co mi go zakładał nie podtrzymał pamięci, a ja chory i nie myślący nie zareagowałem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak samo miałem, wróci połączenie samo i będzie dobrze wskazywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkładając klamkę bez otworu warto też odłączyć mikroswitch w zamku. Bo jak nie będzie wkładki, to wystarczy w klamce wywiercić otwór i śrubokrętem otwierasz zamek - ale to tylko takie zabezpieczenie na złodziei

W ASO wkładka zamka 680zł - zamawia się pod VIN, czas oczekiwania 1 tydzień.

Zamówiłem klamkę gładką + malowanie - 110zł także taniej znacznie. Nie chce mi się po allegro szukać, a poza tym same porysowane są widzę. Poza tym doradca serwisowy powiedział ze przy Avantach 95% klientów decyduje się na taki manewr :naughty:

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

uff, bo ten master co mi go zakładał nie podtrzymał pamięci, a ja chory i nie myślący nie zareagowałem :facepalm:

Ja miałem lepszy motyw, rozładował mi się aku i odpalałem z kabli... i po tym przestał mi działać wskaźnik paliwa, pokazywał cały czas rezerwe. Okazało się, że wystarczy tylko licznik zrestartować i wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie te zegary resetuje ?

Marcin... ja nie mam antenki :kwasny:

też chce.

79720540bf587fd4gen.jpg

Wie ktoś jak wybrać punkty payback ?

Przyszło mi właśnie listownie że mam 2500pkt a ja wcale tego nie zbieram. No i że mi przepadną do konca stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie te zegary resetuje ?

Marcin... ja nie mam antenki :kwasny:

też chce.

http://images40.fotosik.pl/1896/79720540bf587fd4gen.jpg

Sprawdź w książce serwisowej na wlepie - pewnie masz U1A (U2A to zegary z zegarkiem radiowym). Musiałbyś zegary wymienić, dołożyć antenę w zderzaku tylnym i jeszcze połączyć w/w 3-żyłową wiązką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie te zegary resetuje ?

Wyciągasz bezpiecznik od licznika na chwile, możesz też odłączyć na chwile klemę akumulatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie te zegary resetuje ?

Wyciągasz bezpiecznik od licznika na chwile, możesz też odłączyć na chwile klemę akumulatora

Sugeruję ustawić zegarek na 2:58 i wyjść z auta zamykając je z pilota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...