Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aha no to jedno chyba Ci juz tylko zostalo :polew: :gwizdanie:

a Ty jaka kreatyne polecasz? ja tez tak chce zrobic z 2-3 miechy przerwy od kreatyny :)

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak chcesz zrobic przerwe od kreatyny to wez kup sobie DAA polecam :decayed: :decayed:

kreatyne jaka biore to mono z universala.mozesz 2 czesci cyklu np na DAA dodac kreatyne bardzo fajnie dziala to polaczenie.

Opublikowano

jak chcesz zrobic przerwe od kreatyny to wez kup sobie DAA polecam :decayed: :decayed:

kreatyne jaka biore to mono z universala.mozesz 2 czesci cyklu np na DAA dodac kreatyne bardzo fajnie dziala to polaczenie.

Takie cos?

http://www.sfd.pl/sklep/Megabol_DAA-stin-opis940.html

a faja lepiej stoi od tego ?? :polew:

Opublikowano

Ja od poniedzialku startuje na

Przedtreningowka No Xplode

Potreningowka Cytogenix Cytocell pojechalem po taniosci

Do tego carbo olimpu

I masowka PVL mutant mass 6.8kg

a do pracy coffeine trec w kapsulkach

Jesli chodzi o Xplode moge go polecic bo juz bralem przed wakacjami najlepiej wchodzi w zestawie z cytocellem

Opublikowano

macie lepsza muze na silke :)

Opublikowano

Rafal to jest stare jak świat :)

Opublikowano

no mozliwe dzisiaj wylukalem sobie :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

image.jpg

Redukcja idzie, ale jakoś...piz*owato.

Opublikowano

Panowie, chcę trochę zrzucić teraz z wagi i sobie ułożyłem dietę.

180cm wzrostu, 95kg wagi

Dieta ogółem wyszła :

Dziennie :

190g białka

110g węglowodanów

ok 50g tluszczy

Dobrze/Niedobrze? Do tego narazie biorę Animal cuts (2 dzień :P)

Problem w tym, że ta dieta ułożona jest na 4 posiłki, muszę to trochę rozłożyć na 5-6. Powiedzcie mi tylko czy takie wartości mogą być czy czegoś dodać/odjąć?

Opublikowano

Panowie, chcę trochę zrzucić teraz z wagi i sobie ułożyłem dietę.

180cm wzrostu, 95kg wagi

Dieta ogółem wyszła :

Dziennie :

190g białka

110g węglowodanów

ok 50g tluszczy

Dobrze/Niedobrze? Do tego narazie biorę Animal cuts (2 dzień :P)

Problem w tym, że ta dieta ułożona jest na 4 posiłki, muszę to trochę rozłożyć na 5-6. Powiedzcie mi tylko czy takie wartości mogą być czy czegoś dodać/odjąć?

węgli za mało, duzo za mało, bedziesz sie przewracał o własne nogi

Opublikowano

z czego tu zrzucać, stare przysłowie głosi " bez kiełbasy nie ma masy ! ! ! " :> :decayed::kox:

Opublikowano

image.jpg

Redukcja idzie, ale jakoś...piz*owato.

j**any :shocked: też tak chcę

Młody_D co to jest 95 u mnie jest 105 z tendencję w górę a za cholerę nie chce mi się ruszyć

Opublikowano

image.jpg

Redukcja idzie, ale jakoś...piz*owato.

j**any :shocked: też tak chcę

Młody_D co to jest 95 u mnie jest 105 z tendencję w górę a za cholerę nie chce mi się ruszyć

jedna kuracja i zostanie 105kg miesni panie Marcinie :decayed:

Opublikowano

:hi:

Czy któryś z Was mógłby polecić jakąś bieżnię do biegania ? cena do około 3-4k

Czym się kierować przy wyborze ? jak patrzę, to jest tego na pęczki :decayed:

Opublikowano

:hi:

Czy któryś z Was mógłby polecić jakąś bieżnię do biegania ? cena do około 3-4k

Czym się kierować przy wyborze ? jak patrzę, to jest tego na pęczki :decayed:

przede wszystkim na jakość wykonania (im większa dopuszczalna waga tym lepiej), poza tym ilość programów, możliwość ustawiania różnych pochyleń, niestety te lepsze bieżnie kosztują conajmniej 2 razy tyle co możesz przeznaczyć, ale myślę że coś sensownego znajdziesz, jeśli nie to może lepiej rozważyć zakup karnetu na siłownię. U mnie na siłowni są bieżnie Life fitness - ciche, solidnie wykonane i nie widziałem żeby któraś miała jakieś przestoje

Opublikowano

:hi:

Czy któryś z Was mógłby polecić jakąś bieżnię do biegania ? cena do około 3-4k

Czym się kierować przy wyborze ? jak patrzę, to jest tego na pęczki :decayed:

przede wszystkim na jakość wykonania (im większa dopuszczalna waga tym lepiej), poza tym ilość programów, możliwość ustawiania różnych pochyleń, niestety te lepsze bieżnie kosztują conajmniej 2 razy tyle co możesz przeznaczyć, ale myślę że coś sensownego znajdziesz, jeśli nie to może lepiej rozważyć zakup karnetu na siłownię. U mnie na siłowni są bieżnie Life fitness - ciche, solidnie wykonane i nie widziałem żeby któraś miała jakieś przestoje

Life fitness kosztują ponad 10k, Ja potrzebuję taką do domu, tamte są profesjonalne, nastawione na długie godziny pracy :decayed: Mieszkam w małym mieście, na siłowni nie ma nawet bieżni :kox: :kox: :decayed:

Opublikowano

Olej bieżnię i zacznij biegać na świeżym powietrzu.

Opublikowano

Olej bieżnię i zacznij biegać na świeżym powietrzu.

:good: ...polać mu, dobrze gada :decayed:
Opublikowano

Olej bieżnię i zacznij biegać na świeżym powietrzu.

O tej porze roku --> średni pomysł, chyba że ktoś biega tylko dla formy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.