Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

kurfa sama chemia :decayed:

jesz chemie :decayed:

trawisz chemie :decayed:

srasz chemią :decayed:

chodzisz w chemi :decayed:

kapiesz się w chemi :decayed:

schabowę wciągać

ziemniaki

jajecznica z 15 jaj

cięzka robota w roli lub przy rabaniu w lesie

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a schabowe to co ze świnek karmionych naturalnie czy na paszach, bo większość sprzedawana w sklepach jest tuczona właśnie chemią i całe inne żarcie z jajkami włącznie. Nie widzę różnicy - to chemia i to chemia :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na razie jadę na suchara i robię moc :kox: normalnie idzie jak ruska lokomotywa :naughty: ale zmieniłem już trening na mniej obciążający i mam nadzieję, że teraz juz będzie ok i nie będę przeciążał mięśni :wink4:

moim celem jest wyglądać jak najlepiej przed ciepłymi dniami w przyszłym roku, żeby małolatki robiły "łał, ciągle ŁAŁ" i szczały po gaciach jak będę się napinał w miejskiej Galerii :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj trochę w tym prawdy jest

wez rozładuj trzy Kamazy pełne piachu

przezuć to na taczkę a pozniej rozplantuj

zobaczysz jakie będziesz miał łapy jeśli wytrzymasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj trochę w tym prawdy jest

wez rozładuj trzy Kamazy pełne piachu

przezuć to na taczkę a pozniej rozplantuj

zobaczysz jakie będziesz miał łapy jeśli wytrzymasz :decayed:

a to akurat prawda, ale w tym przypadku to ja bym bardziej się martwił że plecy nie wytrzymają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wakcje robilem przy kostce wiec wiem co mowisz :P

ja na razie jadę na suchara i robię moc :kox: normalnie idzie jak ruska lokomotywa :naughty: ale zmieniłem już trening na mniej obciążający i mam nadzieję, że teraz juz będzie ok i nie będę przeciążał mięśni :wink4:

moim celem jest wyglądać jak najlepiej przed ciepłymi dniami w przyszłym roku, żeby małolatki robiły "łał, ciągle ŁAŁ" i szczały po gaciach jak będę się napinał w miejskiej Galerii :kox:

ja tez heee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wakcje robilem przy kostce wiec wiem co mowisz :P

ja na razie jadę na suchara i robię moc :kox: normalnie idzie jak ruska lokomotywa :naughty: ale zmieniłem już trening na mniej obciążający i mam nadzieję, że teraz juz będzie ok i nie będę przeciążał mięśni :wink4:

moim celem jest wyglądać jak najlepiej przed ciepłymi dniami w przyszłym roku, żeby małolatki robiły "łał, ciągle ŁAŁ" i szczały po gaciach jak będę się napinał w miejskiej Galerii :kox:

ja tez heee

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieśnie jak mięśnie ważny jest wygląd pysku też :decayed:

dlatego ty przestales cwiczyc, bo w koncu zrozumiales, ze same miesnie tobie nic nie dadza :decayed:

na wyglad pysku nie narzekam :wink4: i moje dziewczyny tez :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po treningu klatki i trica masakra pompa mega :evil: :evil:

wyglad daje duzo sam widze,jak wychodze do klubu malinowe spojrzenia dupeczek i zazdrosne kolesi.

nieraz goscie podchodza i pytaja sie rozne rzeczy... to mowie ze robie pompki w domu i ze sie juz taki urodzilem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: teraz to czy masz w bicu 50 czy 30 to mozna pod gimanzjum isc :naughty: Teraz liczy sie ilosc Władka Jagiełło w portfelu :tongue4:

Panny z liceum leca na fure moze byc jakas gorsza

Studentki na lepsze fury + najlepiej własne mieszkanie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam potwierdzam to co Piotrek powiedział, ale są i takie dla których priorytetem jest kasa ale takie to z dala się omija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie do dadam ze to w sumie zalezy bo niektore panny poleca Ci na np twoje ciało a inne na kase :decayed::naughty:

a ja tam potwierdzam to co Piotrek powiedział, ale są i takie dla których priorytetem jest kasa ale takie to z dala się omija

a takie co leca tylko na ciało tez omijasz z daleka ?? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty jak widzisz panne to nie lecisz na jej cialo?tylko na charakter?chu.. ze wazy 80kg ale fajnie sie z nia gada :kox:

wiadomo najwazniejsze jest 1 wrazenie,od tego zalezy czy mamy ochote zkims w ogole rozmawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam potwierdzam to co Piotrek powiedział, ale są i takie dla których priorytetem jest kasa ale takie to z dala się omija

Dla większości dziewczyn liczy się kasa :gwizdanie:

Nie raz się o tym przekonałem, ubierasz się jak "elegancik" (sweter i koszula) do tego ładne (i drogie) buty i laski lecą. A jeszcze jak furę zobaczą :gwizdanie: Taka prawda :disgust:

Chociaż mnie to już nie interesuje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty jak widzisz panne to nie lecisz na jej cialo?tylko na charakter?chu.. ze wazy 80kg ale fajnie sie z nia gada :kox:

wiadomo najwazniejsze jest 1 wrazenie,od tego zalezy czy mamy ochote zkims w ogole rozmawiac.

zle mnie zrozumiałes chyba :) chodziło mi o to ze kazdy wiesz moze swoja miara kogos mierzyc prawda ??

[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 17:21_________________________________________________jeden bezdie chodził na siłke i cwiczył i ebdzie fajnie zbudowany i na to ebdzie wyrywał panienki

drugi ebdzie miał wyjebane na siłke ale za to ebdzie miał kase i dobra fure i tez bedzie wyrywał panienki :)

Tak czy siak czy na ciało czy na siano :) mozesz spodobac sie pasztetowi :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wstawię jakąś fotkę z okresu jak się chodziło na siłownie rekord na klatkę 145kg

obraz006u0.th.jpg

22222ff.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...