Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(


abdul81

Rekomendowane odpowiedzi

cichojta :>[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 14:38_________________________________________________to je temat abdula którego "wydymano" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak udało mi sie dodzwonic do barana z innego numeru... po krótkiej telefonicznej zje#ie koleś przyznał że nie ładnie zrobił no ale zadecydował o tym jego wspólnik bo ktoś dał mu 8tyś i dlatego sprzedał.... sęk w tym że też dał bym mu tyle gdyby tylko zadzwonił i poinformował :wallbash: :wallbash: :wallbash: kupił jakiś koleś spod warszawy

no trudno jak to mówią nie dziel skóry na niedźwiedziu... życie uczy

Krycha - kawałek mam do ciebie żeby sprawdzić :polew: :polew: a tak na poważnie to nie sądze żebyś taki był zeby podkupywać autko choc nie powiem że pomysł taki przeszedł mi przez chwilę przez głowę ale szybko zniknał :decayed:

no cóż sprawa zamknieta i tyle sprzedawca frajer i już.... ( swoja droga aukcja trwa a autko już dzisiaj pojechało do kupującego hehe :wallbash:)

no trzeba szukać innej moze tak jak Nosb mówi całej i ładnej..

cichojta :>[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 14:38_________________________________________________to je temat abdula którego "wydymano" :decayed:

no i to bez mydła ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta co wyslalem Ci to co ? Zla ? Czy zle ze przebiegu nie cofnał jak kazdy z allegro ? :D

Pelny opis masz na sport audi. a ja moge powiedziec ze to co pisal stefan to wszystko prawda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abdul ja mialem taka sama sytuacje :wallbash: :wallbash: ja dzwnie do typa żeby powiedzieć ze jutro jade po auto bo zaklepalem a ten mi mowi ze przeciez juz bylem i je kupilem :polew: Autko teraz jest na forum i robi sie z niego projekt :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly to samo mu mowie :) No ale co zrobic jak chce pierd$5nac swapa po raz 3ci do jednego auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co zrobic jak chce pierd$5nac swapa po raz 3ci do jednego auta :decayed:

jest już tutaj taki co silniki jak rękawiczki zmienia - co nie Daniel :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę pobić daniela w ilosci swapów w jednym aucie :polew: :polew:

nie no tak powżnie to ten swap z tego angola by mnie wyszedł na zero po sprzedazy reszty części a kasa została by na rezanie body RS4 a tu d#pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widziałem tylko że to sam silnik z turbinami i alternatorem a do tego coolery, komputer, pedał gazu i sto tysiecy innych pierdół które wychodziły przy swapie... a poza tym chcę przełożyć razem z napedami i hamulcami i wogóle bo te z 1.8t nie wytrzymuje i dlatego szukam angola na całą przekładkę....

A na razie idę w body rs4... termin u blacharza i lakiernika zaklepany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi na pw jakie koszta bo jak zblizone to moze lepiej przytargaj dot ego co nasze 3 strugal chociaz ma doswiadczenie w tym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na kompletacje elementów do body RS4 (nie wiadomo czy sie uda) nastała wiosna więc trzeba cos robić bo nie lubie stać w miejscu a sezon sie zaczyna :) i tak oto kilka nowych gadżetów :

1. Gwint H&R

dsc0075ke.jpg

Uploaded with ImageShack.us

2. Hamulce przód 345mm z 6 tłoczkowymi zaciskami Porshe

dsc0079lq.jpg

Uploaded with ImageShack.us

3. Hamulce tył - zaciski z S4 poliftowe, adaptery i tarcze 300mm

dsc0077oj.jpg

Uploaded with ImageShack.us

4. Zwrotnice S4 pod zaciski 345mm

dsc0080bc.jpg

Uploaded with ImageShack.us

5. Gril RS4 black - (nie ori)

dsc0084hu.jpg

Uploaded with ImageShack.us

6. Koła 19" z oponami 235/35ZR19 Pirelli

17032012476.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd masz zaciski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...