Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jaką byście polecili dłuższą skrzynię do silnika AEB?

a po co ci dłuzsza skrzynia jak seria ciągnie do 240km/h ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu wkładanie innej niby dłuższej skrzyni do prawie seryjnego 1.8T To już lepiej dołożyć szperę zakupić i włożyć do swojej skrzyni:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynię szukaj od 2.8i

A z któregoś diesla nie podeszła by skrzynia? Skrzynia z diesla będzie dłuższa od skrzyni z 2.8?[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 09:25_________________________________________________

Panowie jaką byście polecili dłuższą skrzynię do silnika AEB?

a po co ci dłuzsza skrzynia jak seria ciągnie do 240km/h ???

Ano właśnie po to aby pojechać jeszcze szybciej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 260km/h b5 jest już niestabilne i droga robi się wąska. Sprawdzone :wink4: To auto nie zostało zaprojektowane do takich prędkości myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio padła mi przepływka w AEB i mam zamiar zakupić ori z ASO. Zastanawiam się czy jest jakaś różnica między przepływką z AEB a przepływką z S3 lub TT ( 225Ps ) ?? Dodam tylko tyle że u mnie jest już obudowa przepływki 3" z VR6 a auto jest jeszcze przed strojeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio padła mi przepływka w AEB i mam zamiar zakupić ori z ASO. Zastanawiam się czy jest jakaś różnica między przepływką z AEB a przepływką z S3 lub TT ( 225Ps ) ?? Dodam tylko tyle że u mnie jest już obudowa przepływki 3" z VR6 a auto jest jeszcze przed strojeniem.

Nie podejdzie do Ciebie...

Mam wklad przeplywki na ktorym moje auto jezdzilo przy starym ecu, jesli cie to interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj kolego od kolegi CoLo sam wkład bo cała przepływka w serwicie kosztowała mnie cos koło 980zł :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur odezwę się po nowym roku, JUZIU miałem na myśli sam wkład ponieważ odpowiednią obudowę już mam, myślałem że może jest jakiś wkład który będzie lepszy niż seryjny z AEB biorąc pod uwagę że i tak auto dopiero na wiosnę będzie strojone :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur odezwę się po nowym roku, JUZIU miałem na myśli sam wkład ponieważ odpowiednią obudowę już mam, myślałem że może jest jakiś wkład który będzie lepszy niż seryjny z AEB biorąc pod uwagę że i tak auto dopiero na wiosnę będzie strojone :embarrassed:

spoko :good: napisałem żebyś wiedział ile to kosztuje w servisie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z S3 maja inna wtyczke i sa dokladniejsze. Jak mnie pamiec nie myli to inaczej tez przeliczaja powietrze. :hi:

Spoko odzywaj sie gdyby cos. Ktos juz to zrobil wiec nie wiem czy bede mial to na 100% ;) Ale mozliwe, ze bede mial druga sztuke :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie kończę jutro z rana odseparowywanie stożka od turbiny i mam pytanie czy lepiej jest zainstalować stożek suchy (taki posiadam na stanie) czy jechać jutro na giełdę i brać mokry ? Boję się że mokry może mi uwalić przepływkę która łączy się bezpośrednio z filtrem. Czy warto jest dać uszczelkę pomiędzy szczyt blachy separującej a maskę czy to zbędny bajer bo zimne powietrze i tak będzie ssane z dołu? Zrobiłem osłonę pomiędzy podłużnicą a plastikowym nadkolem pod stożkiem. Zrobić ją jako całościówkę czy tak jak mam teraz z szczeliną ok 8cm od błotnika jako dolot zimnego powietrza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek-nie spinaj się z odseparowaniem stożka od gorącego powietrza, bo powietrze wychodzące z turbiny i tak jest gorące i przechodzi przez IC, więc tu się skup na dobrym dopływie powietrza na IC :wink4: przy standardowym IC będzie temp. ok. 20* wyższa od otaczającej i choć byś nie wiem, jak schłodził powietrze ze stożka-stock IC nie da rady schłodzić tego niżej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...