Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio rozbiłem taki kolektor młotkiem (zeliwo) - kawał żelastwa ścianka kolo 4mm - ale u mnie pekł

Ja myślę ,że bym o ziemie rozbił taki jak i każdy inny żeliwny bez problemu, toć to nie wiadomo jak wytrzymałe jest wystarczy odrobina siły , a co tu dopiero mowa z młotkiem ...

zdziwiiłbys sie jak ciężko bylo mi to rozbić pół kilowym młotkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mateusz, spotkales sie z peknieciami tego kolektora gdzies u kogos albo czytales gdzies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dowiadywałem się specjalnie nigdy.. ale z samego "słyszenia przez przypadek" wiem o takowych 4..

edit:

specjalnie dla Ciebie:

http://s25.postimg.org/8x9pu68y6/DSC_0019.jpg

Edytowane przez Imhotet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie chinol tylko taki na t25 jeszcze frezowany i nie pęka

Masz z ten z tego linku co podałem ??

Czy gdzie kupowałeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zastanawiał się ktoś nad czym takim? http://allegro.pl/wskaznik-cisnienia-oleju-turbo-egt-afr-czujnik-i5665324461.html#thumb/1. Można alarmy ustawić np egt, a na boosta sobie zerknąć np raz w tygodniu czy wszystko ok, więc nie trzeba cały czas patrzeć na dodatkowe zegary które mnie osobiście by rozpraszały :). Zamontował bym w słoneczku. Ewentualnie vfiz ale nie wiem czy tam są alarmy. Jakieś opinie, pomysły?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, Z AEB chciałbym wycisnąć jakieś 240KM. Mam teraz oryginalną turbine K03 ale wiem ze to za mało jak na takie moce. Wiec lepiej przerobić ja na hybryde, kupić K03S czy K04 aby osiągnąć taką moc przy fmicu, wiekszych wtryskach i wycince kata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hybryde k03 jeśli ma być p&p . K03s nie pociągnie tyle.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jest akurat zdrowa po regeneracji wiec powinna pozyć długo. Wyczytałem że koszt takiego zabiegu w granicach 1000zł? To prawda?

Mówisz że K03S hybrydowa styknie pod taką moc? A może juz lepiej zainwestować w K04?

Edytowane przez Cpt.Ryan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K03s nie starczy. Do k04 musisz poprzerabiać parę rzeczy :). Są hybrydy k03 pod większe moce.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K03s nie starczy. Do k04 musisz poprzerabiać parę rzeczy :). Są hybrydy k03 pod większe moce.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

sorki pomyliłem się, chodziło mi czy hybryda k03 starczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje gdzie na Śląsku robią takie hybrydy mam k03 po przelocie 68 tyś myślę ze sie nada??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na śląsku nie wiem, ale mogę polecić kolegę McGivera, moja turbinka była u niego robiona wysyłka nie była droga a po 3 dniach miałem ją z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do TurboSpec. Wsio załatwiasz wysyłkowo i maja sprawdzone produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zdobyć prawy IC od BEX z rurami i mocowaniem, brak tylko węża od DV. Panowie czy wąż musi być ori? Czy ten co mam obecnie będzie za krótki? z tego co mierzyłem musi mieć średnicę ok. 25 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w marcu wybieram się do gregora na softa. Niestety moje sprzęgło nie jest już za ciekawe. Będziemy celować w około 210KM i 310NM, z tego co wyczytałem sprzęgło z dociskiem od AWX to spokojnie obrobi. Pytanko tylko czy wszystko jest P&P do gratów z AVJ (dwumasa) i czy mogę zastosować łożysko oporowe od AWX ? (zakup sprzęgła w komplecie wychodzi taniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...