Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
18 godzin temu, Kosmita napisał:

No i po flaszce dla klubowiczów :)

No i przypomniała mi się różowa koszula i bielizna.....  :grin:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ruszamy z zamówieniami na kalendarze klubowe 2018r. Jak ktoś jest chętny to zapraszam :hi:

  

Opublikowano

Zapraszam wszystkich na cotygodniowego spota Audi A4 Klub ekipa warszawska, który odbędzie się dzisiaj od 19:00. Koło 21 pojedziemy w cieplejsze miejsce coś zjeść i pogadać więc zachęcamy do zarezerwowania sobie ciut więcej czasu. Arkadia Parking -2, H. Widzimy się od 19!

Opublikowano

Panowie,

Zarzucam temat onegdaj poruszony w Jeffs'ie.

Chodzi o możliwość spróbowania gry w curling.

Tor jest na Jagiellońskiej, gdzieś na terenie św. pamięci FSO.

Mam wstępną rezerwację na sobotę 13.01.18, na 16tą.

Koszt to 200 PLN za tor na godzinę, w cenie tor, sprzęt oraz opieka i  instruktarz dyrektora sportowego/sędziego technicznego Polskiego Związku Curlingu.

Chętnych proszę o info na priva.

Opublikowano
W dniu 10.12.2017 o 11:34, Robero321 napisał:

No i przypomniała mi się różowa koszula i bielizna.....  :grin:

Heheheh. To @Kamyk by musiał pojechać z tekstami ;)

Opublikowano
33 minuty temu, Kosmita napisał:

Heheheh. To @Kamyk by musiał pojechać z tekstami ;)

ja ???????

ja jestem święty :naughty:

 

Opublikowano

Panowie jest szansa, żeby ktoś na spocie wyciągnął mi pin do immo z auta w celu adaptacji nowego kluczyka?

Edytowane przez sayan01

Opublikowano

Niestety nie dotrę dzisiaj, nawet na chwilę żeby Wam  pożyczyć.

W związku z powyższym Życzę Klubowiczom (Bartkowi Ś. również ;-) ) Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym dużo zdrowia, pomyślności i powodzenia, tym którzy mają: dobrego, nieczepiającego się szefa, a tym którzy go nie mają: kilku dobrych, nieupierdliwych, regularnie płacących klientów and the last, but not the least: tylko lania wachy, płynu, corocznej wymiany oleju, braku spotkań z "twardymi daszkami" i ogólnego zadowolenia z czteropierściennych powodów naszej znajomości!!!!

Opublikowano

Pozdrawiam wszystkich poznanych wczoraj na spocie

keczu

Opublikowano

Witajcie :D

Podziękowania za wczorajszy spocik.

Fajnie, że mimo przedświątecznej bieganiny sporo osób zdołało się pojawić :D

Akurat trafiliśmy po sąsiedzku na spot A3/S3 także poznaliśmy kilka nowych osób.

Dzięki za pozdrowienia Sylwek i niebanalne życzenia Krzychu!

Przyjmijcie również najlepsze życzenia zdrowych i radosnych Świąt, wielu ciekawych spotkań w życzliwym gronie, 

interesujących rozmów (nie tylko na temat 0000), trafionych giftów no i udanego świętowania Nowego Roku :D

No i oczywiście wszelkiej pomyślności w 2018 !

Najlepszego !

 

Opublikowano

Pany jeździ ktoś codziennie na trasie Piaseczno Wawa?
Mam pilny biznes.....

Opublikowano

Panowie mnie też niestety nie było na ostatnim spocie... Życzę wszystkim spokojnych świąt i spędzonych w miłym rodzinnym gronie.
A skoro już pisze to jeżeli ktoś byłby zainteresowany to do końca roku mam ofertę pracownicza na nc+
Pakiet Extra+ z Canal+ lub j.w. z HBO i Cinemax.
Umowa na rok, dekoder wifi. W razie pytań priv aby nie śmiecić [emoji16][emoji3][emoji16]
Jeszcze raz najlepszego na święta

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Troszkę z opóźnieniem...
Co prawda w nie dużej grupie się widzieliśmy na ostatnim spocie ale i tak było całkiem przyjemnie :)

Tak czy inaczej dołączam się do świątecznych życzeń, życząc Wam wszystkim zdrowych, spokojnych, radosnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych, super prezentów pod choinką, zero awarii naszych 0000 , udanej zabawy Sylwestrowej i wszystkiego dobrego w nadchodzącym nowym 2018 roku  :)


Wesołych Świąt!


P.s.postaram się z nowym rokiem być częstszym bywalcem na spotach niż tylko 1x w miesiącu :D

Opublikowano

Panowie nietypowa sprawa ... 

Mechanior mi wymienil nadgorliwie dobry oring od rurki od odmy w 2.0 tfsi ktory okazal siemęża za maly i mi lapie lewe powietrze. Na cito potrzebuje cos takiego, nie posiada ktos czegos takiego przez przypadek ? Intercars ma zamiennik ale nic w Warszawie :/

Opublikowano

kto od nas ma a4 b8 z grzanymi fotelami ?

Opublikowano
14 godzin temu, black_edition napisał:

kto od nas ma a4 b8 z grzanymi fotelami ?

A na przykład ja mam.

 

Opublikowano

Kto dziś chętny na pierwszy spocik w 2018? Wiem, że jeszcze sporo osób nie wróciło z urlopów ale może część obecnych w Warszawie się dziś wybiera?

 

Arkadia Parking poziom -2, sektor H. Zapraszamy.

Opublikowano

Czy ktoś jutro będzie o 19 na arkadii?  Bo nie wiem czy mam trzaskać km?

Opublikowano

Moze ja ale nie wiem o ktorej wroce z pracy

Opublikowano

Ja planuje być :)

Prośba, mógłby ktoś kto ma wziąć kompa? Znowu padły mi czujniki PDC mimo wymiany 1 czujnika, który był martwy i nie wiem teraz czy znowu jakiś padł czy tym razem gdzieś jakieś zwarcie na wiązce :( Na słuch nie umiem ocenić czy i który działa a który nie :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.