Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Zobaczcie od 5, a potem od 8 minuty :naughty:

Dailymotion.pl

O jeeeeebane :banan3::yeee::jerk: :jerk:

Od 2 minuty fajny poślad w akcji :naughty: :naughty:

Minałem się z powołaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie od 5, a potem od 8 minuty :naughty:

Dailymotion.pl

O jeeeeebane :banan3::yeee::jerk: :jerk:

Od 2 minuty fajny poślad w akcji :naughty: :naughty:

Minałem się z powołaniem.

a ja nie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie od 5, a potem od 8 minuty :naughty:

Dailymotion.pl

O jeeeeebane :banan3::yeee::jerk: :jerk:

Od 2 minuty fajny poślad w akcji :naughty: :naughty:

Minałem się z powołaniem.

Zawsze możesz robić to hobbystycznie :naughty::decayed:

..w skrajność :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku***a.. jadę dzisiaj do pracy.. z nawiewów ziąb – zero stopni.. myślę OCHO !! Zaraz coś jebnie..

Za 5 kilometrów „Coolant !!” - podnoszę machę, wszysko bulgocze, wodę wy***rdala spod zbiorniczka.. :disgust:

Dobrze, że miałem w bagażniku bańkę z G12. :thumbdown:

Po drodze 2 przystanki i dojechałem do roboty..

1) Zacięty termostat przez co się nie otwiera?

2) Zapowietrzona/zatkana nagrzewnica (brak ciepłego powietrza)?

3) Korek od zbiorniczka wyrównawczego ?

4) Zapowietrzony układ ?

5) Pompa wody ? (ma przejechane 5 tyś. km.)

6) Przytkany układ chłodniczy ?

Czujnik z deski nie pokazuje mi w zasadzie nic, bo jest zjebany – fruwa od lewej do prawej jak mu się podoba, więc nie ma co na niego zwracać uwagi.

Termostat do tej pory był sprawny – w poniedziałek sprawdzałem, nie było błędów. (po południu sprawdzę Vagiem jeszcze raz).

Objawy - auto się gotuje i wywala płyn przez upusty w zbiorniczku. Nie leci ciepłe powietrze. (przez chwilę puściło trochę letniego, ale to ch*j )

ja pier***e teraz wymyśl..

Uszczelka opd głowicą ? - nie sądze..

u mnie tez bylo zero bledow a termostat wysrany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁRR, Malik

http://fishki.net/comment.php?id=76658[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 17:06_________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/39264/eskorta_bor_u_zobacz_jak_sie_przemieszcza/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie. zdejmował ktoś schoek ze zmieniarką? 5 śrub wyjetych ale coś trzyba jakby przy zmieniarce? tam jest jakas sróba jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji gdzie kupujecie palniki? Oryginał czy china?

Żadnych Chin - bierz OSRAM lub PHILIPS 4300K - na allegro jest jeden gość z Warszawy (link poniżej) co ma żarniki po 100-150 zł i od niego nawet biorą do ASO.

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16444614

szybkie pytanie. zdejmował ktoś schoek ze zmieniarką? 5 śrub wyjetych ale coś trzyba jakby przy zmieniarce? tam jest jakas sróba jeszcze?

Musisz wyjąć zmieniarkę i tam będzie jeszcze 1 śruba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracias senior :hi:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 18:10_________________________________________________dobra kolejne szybkie pytanie - jak wyjac zmieniare :embarrassed: trzeba w te płaskie otwory wsadzic "specjalne" kluczyki? bez nich da rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra kolejne szybkie pytanie - jak wyjac zmieniare :embarrassed: trzeba w te płaskie otwory wsadzic "specjalne" kluczyki? bez nich da rade?

Te same wyjmaki co do RNS-E, a jak nie masz to weź od dziewczyny pilnik do paznokci (ten metalowy), włóż je, wyjmij lampkę oświetlenia schowka i pchnij od wewnątrz zmieniarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji gdzie kupujecie palniki? Oryginał czy china?

Żadnych Chin - bierz OSRAM lub PHILIPS 4300K - na allegro jest jeden gość z Warszawy (link poniżej) co ma żarniki po 100-150 zł i od niego nawet biorą do ASO.

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16444614

Boberek chyba bral od niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra kolejne szybkie pytanie - jak wyjac zmieniare :embarrassed: trzeba w te płaskie otwory wsadzic "specjalne" kluczyki? bez nich da rade?

Te same wyjmaki co do RNS-E, a jak nie masz to weź od dziewczyny pilnik do paznokci (ten metalowy), włóż je, wyjmij lampkę oświetlenia schowka i pchnij od wewnątrz zmieniarkę.

dzieki Łukasz. musze to dzis zrobic bo chce sie dostac do parownika bo jebie skarpetą :confused4:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 18:21_________________________________________________

dobra kolejne szybkie pytanie - jak wyjac zmieniare :embarrassed: trzeba w te płaskie otwory wsadzic "specjalne" kluczyki? bez nich da rade?

Te same wyjmaki co do RNS-E, a jak nie masz to weź od dziewczyny pilnik do paznokci (ten metalowy), włóż je, wyjmij lampkę oświetlenia schowka i pchnij od wewnątrz zmieniarkę.

nie udało mi się :wallbash: jakieś po wuju te pilniki chyba ma. kto mi pożyczy wyjmaków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam tutaj po dłuższej nieobecności :patrzy: i stwierdzam, że nic się nie zmieniło :decayed:

W dalszym ciągu brylują Poziek z Moskalem i Ragusiem i Łukaszem w roli guest star :beach:

Zupełnie jak w Modzie na sukces :nabijasie: :nabijasie:

:papa: Ludziska :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...