Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, gdzies w godzinach po-poludniowych. Przyjade pks-em albo pk-pem, chyba ze starszy pojedzie moja b6.

Jesli nikt nie sprawdzi jej wczesniej.

Ps. Amortyzatory KYB-a a rozrzad i zawieszenie firm nie pamieta. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal

wpadnij na naleweczkę - właśnie się raczę do kawusi popołudnio/wieczornej ... :decayed:

dziekuje bardzo ale lecze sie we własnym zakresie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

moskal słodziutki ty mój

raczę to nie to samo co leczę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja ma nowy sposób mierzenia prędkości

W 22 miejscach w pobliżu Warszawy trwają testy bramek kontroli prędkości. Urządzenia zmierzą średnią prędkość przejazdu na wyznaczonych odcinkach. To nowy sposób policji na walkę z piratami drogowymi.

Fotoradary nie zawsze skutecznie ograniczają brawurę kierowców. Wielu z nich, kiedy tylko minie fotoradar, od razu mocniej naciska pedał gazu. Odcinkowe pomiary prędkości mają ich nauczyć spokojniejszej jazdy. Taką metodę kontroli i karania dopuszcza przyjęta niedawno tzw. ustawa fotoradarowa.

Zrobią też zdjęcia

Bramka zarejestruje każdy przejeżdżający samochód dzięki zamontowanych na niej specjalnych kamerach. Urządzenia będą rozmieszczone co 10 kilometrów.

Zdjęcie zrobione przez kamerę przypomina to z fotoradaru. Jednak tu samochód widać tyle razy, ile zarejestrują go mijane bramki. Można dokładnie odczytać numer rejestracyjny pojazdu, godzinę i średnią prędkość, z jaką jechał.

Bramki staną w niebezpiecznych punktach

Z policyjnych statystyk wynika, że w 2009 roku na warszawskich ulicach zginęło niemal 100 osób. W ubiegłym o połowę mniej. Jak przewidują eksperci, nowy system pozwoli zredukować liczbę wypadków.

- Odcinkowy pomiar prędkości będzie dokonywany w miejscach szczególnie niebezpiecznych, w których dochodzi do tragicznych zdarzeń drogowych – zapowiada Alvin Gajadhur z Generalnej Inspekcji Transportu Drogowego.

Nowy system przechodzi teraz testy na trasach wylotowych z Warszawy w kierunku Krakowa i Katowic. Powinien zacząć działać w drugiej połowie roku. Najprawdopodobniej od 1 lipca każdy, kto przekroczy dozwoloną prędkość i zostanie zarejestrowany przez kamery, będzie mógł spodziewać się mandatu.

Policja ma nowy sposob mierzenia predkosci Stolica TVN W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze nie mam rejestracji i naklejki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to skrzyżowanie Wołoskiej i Konstruktorskiej (tam gdzie stoi radiowóz) - łapią za czerwone i jazdę na wprost z nie tego pasa na skrzyżowaniu wcześniej czyli Wołoskiej z Jana Pawła Woronicza.

Warszawska drogówka z MCM em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O systemie pomiaru średniej prędkości było już słychać wcześniej, szczególnie na trasie nr 7, testach itd. Bardzo często jeżdżę do Radomia i od jakiegoś czasu, przy zbliżaniu się do bramki, która jest pokazana w reportażu, ustawiam auto tak, żeby linię oddzielającą pasy brać w środek auta. nie mam pojęcia czy jest to skuteczne, ale jak pokazują fotki aut złapanych na tych bramkach, to teoretycznie może się udać. Z ciekawości mierzyłem średnie prędkości między bramkami. Wychodziło: 110, (przy założeniu że mam zielona fale) a po drodze są chyba ze 3 obszary zabudowane gdzie wiadomo jest ograniczenie. I tak na prawdę w miejscu gdzie można było jeszcze w miare normalnie jechać ustawili to chu...stwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

oho, góral ze wsi wrócił :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

oho, góral ze wsi wrócił :>

qi

od dziś bój się mnie spotkać i przyznać się że sqizzy jesteś :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...