Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Szykujecie się do spota? Bo ja tak. I jakoś tak dziwnie przed dzisiejszym spotem czuję motyle w brzuchu... :gwizdanie: :naughty:

tylko wiesz jak ten Twój indywidualny spocik wypada w restauracji to nie mów na głos że kelnerka Ci trawę przyniosła :tongue4: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 18:27 _________________________________________________Norbi wpadaj może będzie ta eSa w avancie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykujecie się do spota? Bo ja tak. I jakoś tak dziwnie przed dzisiejszym spotem czuję motyle w brzuchu... :gwizdanie: :naughty:

tylko wiesz jak ten Twój indywidualny spocik wypada w restauracji to nie mów na głos że kelnerka Ci trawę przyniosła :tongue4: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 18:27 _________________________________________________Norbi wpadaj może będzie ta eSa w avancie :naughty:

Jak będzie to dzwoń :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,panowie to gdzie te spoty sie teraz odbywaja?fort czy ostrobramska?bo do fortu mam rzut beretem,a chetnie bym podjechal :hi:,autko mam drugi dzien a pytan za caly rok :mysli:.pozdrawiam[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 22:46 _________________________________________________

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t34022.0.html

Tym wątkiem chciałbym "odgrzać" pomysł kursu bezpiecznej jazdy na Bemowie. Co poniektórzy wiedzą co i kogo mam na myśli ...

Manewry w sytuacjach awaryjnych, Panowie, a nie jedynie "mistrzowie prostej" ....

moze masz na mysli jazdy u Wrobla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,panowie to gdzie te spoty sie teraz odbywaja?fort czy ostrobramska?bo do fortu mam rzut beretem,a chetnie bym podjechal :hi:,autko mam drugi dzien a pytan za caly rok :mysli:.pozdrawiam

Kolego czytaj to co jest w pierwszym poście i nie zadawaj pytań, które są bezsensu. W tym temacie licznik postów i tak nie działa. Pozdrawiam i zapraszam na spoty tam gdzie się spotykamy.

Brynieczka wyglądasz nieziemsko. :D:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi było bardzo miło znowu zagościć na spociku po 2 miesiącach bez prawka...poznałem nowych klubowiczów zresztą spoko klubowiczów no i na żywo zobaczyłem audiolke malika na 18-nastkach :th: coś czuje że jak będziesz sprzedawał to będe miał największą rozkminke w życiu... :kox::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co dziś Fort Wola?? no to lece

slepy nie jestem,a nie wiem o co ci chodzi z tym licznikiem postow,jakies premie sa za to w postaci nagrod rzaczowych,dzieki za wyczerpujaca odpowiedz[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 22:59 _________________________________________________

witam,panowie to gdzie te spoty sie teraz odbywaja?fort czy ostrobramska?bo do fortu mam rzut beretem,a chetnie bym podjechal :hi:,autko mam drugi dzien a pytan za caly rok :mysli:.pozdrawiam

Kolego czytaj to co jest w pierwszym poście i nie zadawaj pytań, które są bezsensu. W tym temacie licznik postów i tak nie działa. Pozdrawiam i zapraszam na spoty tam gdzie się spotykamy.

ps.jak ktos kulturalnie zadaje pytanie to oczekuje takiej odpowiedzi,a jezeli w pierwszym poscie jest PROMENADA a kilka postow wyzej kolega pisze FORT WOLA to nie uwazam aby moje pytanie bylo bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi było bardzo miło znowu zagościć na spociku

Mnie również było bardzo miło gościć na spociku. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/size]_________________________________________________

witam,panowie to gdzie te spoty sie teraz odbywaja?fort czy ostrobramska?bo do fortu mam rzut beretem,a chetnie bym podjechal :hi:,autko mam drugi dzien a pytan za caly rok :mysli:.pozdrawiam

Kolego czytaj to co jest w pierwszym poście i nie zadawaj pytań, które są bezsensu. W tym temacie licznik postów i tak nie działa. Pozdrawiam i zapraszam na spoty tam gdzie się spotykamy.

ps.jak ktos kulturalnie zadaje pytanie to oczekuje takiej odpowiedzi,a jezeli w pierwszym poscie jest PROMENADA a kilka postow wyzej kolega pisze FORT WOLA to nie uwazam aby moje pytanie bylo bez sensu

Kolego to, że niektórzy sobie żartują to jest fakt, ale zapamietaj, że informacja o tym gdzie odbywają się spoty jest zawsze w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi było bardzo miło znowu zagościć na spociku

Mnie również było bardzo miło gościć na spociku. :naughty:

Chcesz o tym porozmawiać ? : :cool1::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi było bardzo miło znowu zagościć na spociku

Mnie również było bardzo miło gościć na spociku. :naughty:

Chcesz o tym porozmawiać ? : :cool1::naughty:

odp winna być następująca "bardzo kur... jego mać chętnie" :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudzi mi sie ...i tak sobie myśle...wiem że to dziwne ale ....popracował bym :embarrassed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manewry w sytuacjach awaryjnych, Panowie, a nie jedynie "mistrzowie prostej" ....

Dojeba_łeś po maxie :kox: niech no się jeden zaloguje :gwizdanie: :gwizdanie:

Wali mnie to .... :polew:

Jaki jest sens dowalania kolejnych PS'ów i niutków skoro "woźnica" nie wie jak skręcać?

Cały wkład "woźnicy" ogranicza się do wywalenia kasy na tuning i zręczne operowanie sprzęgłem i gazem w trakcie tzw. "killi"? Wielkie osiągnięcie, faktycznie .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manewry w sytuacjach awaryjnych, Panowie, a nie jedynie "mistrzowie prostej" ....

Dojeba_łeś po maxie :kox: niech no się jeden zaloguje :gwizdanie: :gwizdanie:

Wali mnie to .... :polew:

Jaki jest sens dowalania kolejnych PS'ów i niutków skoro "woźnica" nie wie jak skręcać?

Cały wkład "woźnicy" ogranicza się do wywalenia kasy na tuning i zręczne operowanie sprzęgłem i gazem w trakcie tzw. "killi"? Wielkie osiągnięcie, faktycznie .... :naughty:

No zgadzam się :wink4:

Kto jest chętny na naukę jazdy u Wróbla ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...