Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4-KLUB.GERMANY


TOM3K

Rekomendowane odpowiedzi

może być 50 km wyżej, ale żeby było po co jechać :naughty: mówiłem, na zawodach breka BOTY byłem w Brunszwiku, wyspałem się i wróciłem na 15 w niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało quattro jest, ale zimowy spot byłby kozak.... tyle , że podobno psy ścigają bardzo na marketach. Byłem w PL w na świetach, to zajechali aby popatrzeć i nielegalne auta zdjąć, a my dalej :D


Proponuje... końcówka pażdziernika, wolna sobota, od 14 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapraszamy na kolejnego spota w Hessen.

Niedziela 13.09 godzina 15:30

Aral

Bahnhofsplatz, 65185 Wiesbaden

szkoda że znowu tak daleko...a nawet dalej niz ostatnio co byłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do wurzburgu mam prawie 400 :wink: jak dla mnie troche za dużo km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby przyjąć jeden spot na rok dla całych DE, gdzie typowo jest środek państwa i całość ludzi z Audi. Przewiduję, że bedzie tylko wiecej aut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej niech wszyscy co są chetni na spota napiszą i wtedy się znajdzie odpowiednie miejsce żeby nikt nie byl poszkodowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki spot co dwa lata audi treffen akurat przypada na.przyszły rok bodajże w Kronach i ja napewno będę Slavko tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam namyśli jakiegoś naszego spota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za daleko to wszystko, ale raz na rok może bym sie skusił paręset km dymac jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS u nas można zrobić jakiegoś lokalnego ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie...jest tu ktoś kto meldował auto z polskich blach na niemieckie?potrzebna mi mała pomoc..wiem że domialex to robił ale dawno sie nie logował a nie mam do niego kontaktu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sąsiad to robił . Co potrzebujesz wiedzieć to sie zapytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sąsiad to robił . Co potrzebujesz wiedzieć to sie zapytam

jak sprawa wygląda...co sie robi?gdzie?jakie koszta?no i mam tez założone eibachy -30mm a niby tutaj to do dowodu rejestracyjnego biją i tez nie wiem jak to wyglada z przegladem i kosztami..byłbym ci wdzięczny jakbyś sie coś dowiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje oko to tak jak normalnie rejestrujesz auto tylko nie wiem czy trzeba jakoś papiery tłumaczyć. ale tego się dowiem. jeździesz do Zulassungsstelle i powinieneś normalnie zarejestrowac. Jak nie musisz tłumaczyc papierow czyli odchodzą koszta tłumaczenia to jak sie nie myle ze zwykłymi tablicami nie swoimi 72€. z tymi sprężynami mozesz miec problem, ale w niemczech da się też załatwić tak jak w polsce znajdz tylko jakiegoś gościa w dekrze w porządku i bedziesz miał TUV bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papiery mam niemieckie bo auto kiedys tam było z niemiec sprowadzone..co do sprezyn to nie wiem czy to wazne ale wszystkie te papierki co były w pudle ze sprezynami to mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz musial je wbic w brief a to koszt kolo 100€. chyba ze tak jak mowie znajdziesz jakiegoś w porządku gościa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laki- najpierw musisz zrobić TÜV.

Jak masz widoczne numery na sprężynach to nie ma problemu- on sobie znajdzie po tym numerze czy możesz je mieć.

Pózniej z tym do zulassungstelle i tyle. Jakieś 350€ powinno wyjsć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej ale te 350e to na gotowo tak?same meldowanie z blachami i przegladem?jaka jest w ogóle kolejność załatwiania tego wszystkiego?tuv potem meldunek i ubezpieczenie i steuer czy jak?jak wiesz cos na ten temat to dawaj bo wole byc do wszystkiego przygotowany niż potem obudzić sie z ręką w nocniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuv musisz pierwszy zrobic.musisz mieć numer z ubezpieczani żeby zarejestrowac. a podatek ściągają nie raz od razu albo jak mi po prawie 3 miesiącach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...