Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

sie odezwal ten co samochod na zime tez tak zrobil :D [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 14:49_________________________________________________chcial bym zobaczyc jakies filmidlo jak rs4 sedan leci bokiem na pelnej ku$wie po sniegu :naughty:

uwiez mi gdybym mial garaz juz dawno bym tam auto wstawil na zime,dzis bylem 1 raz na myjni...mycie szamponem,plukanie woda efekt zaden,brud sie tak trzyma ze masakra juz czuje co to po zimie bedzie......dobry wzor feli przy tym kolorze w czerni bedzie :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek twoje felgi sa pedalskie :D[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 16:45_________________________________________________i pokaz wkoncu swoja padaczke na forum :D

jak zona pojedzie w nast.srode do pl,ogranicza mi dojscie do konpa na dluzej :decayed: :decayed:

kasku pokaz ta fele......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebysty kolor, felgi czarne dać i czerwone zaciski :slina:

Szkoda że klapa nie US. Masz halogeny do RS ?

no wlasnie nie mam :wallbash:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 18:24_________________________________________________takie same swoich zdjec nie mam u nosba leza

fele.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebysty kolor, felgi czarne dać i czerwone zaciski :slina:

Szkoda że klapa nie US. Masz halogeny do RS ?

no wlasnie nie mam :wallbash:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 18:24_________________________________________________takie same swoich zdjec nie mam u nosba leza

fele.jpg

bedzie bydle :tongue4: sa na allegro 3szt...lewych, prawy poszedl tydz.temu za 100zl,te na allegro sa po 150zl,szukaj od s4 przedlifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...