Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak uzywasz z glowa andka to zaden antyvir nie jest potrzebny.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze sklepu, gdzie namacalnie sprawdziłem Z1 i S4. Subiektywna moja ocena:

- Z1 wyraźnie szybszy od S4,

- aparat lepszy w Z1,

- S4 była wyraźnie cieplejsza od Z1 w czasie użytkowania

- jak trzymasz w ręku Z1 czujesz za co płacisz, S4 przy nim to jak tania odpustowa zabawka

- palcowanie - minus Z1

- brak przycisków menu, powrotu w Z1 pod wyświetlaczem (ale myślę że do tego da się przyzwyczaić)

- z uwagi iż posiadam S2, samsunga znam i jest jakiś sentyment by znów wybrać samsunga

- wyświetlacz (kolory - nasycenie) oczywiście lepsze w S4, ale tak szczerze, to przy dłuższej chwili patrzenia na amoleda, jakoś tak oczy bolą, w Z1 tego nie odczułem

- ostrość dużo lepsza w Z1

- radio w Z1 - dla mnie plus, bo często słucham

- zgrabniejszy S4

- nakładka w sony, bardzo ciekawa

- po czasie może mnie denerwować gumowa klapka, zasłaniająca gniazdo ładowania

- na samsunga pewnie szybciej będą dostępne aktualizacje niż na Z1

Czego nie widzialem: czy w Z1 jest jest task menadżer taki, żeby zakończyć wszystkie aplikacje na raz (nie każdą osobną) i gdzie się czyści pamieć RAM w Z1? (tutaj pytanie do KOWIego, z racji posiadanego Z1)

20130608025346931_WDZSFBC0.png

Porównując wszystkie za i przeciw, wezmę raczej Z1 i poszerzę bardzo wąskie grono właścicieli Z1 na tym forum :naughty:

P.S. Oglądałem również LG G2, też niezły telefon! Ale jak mówiłem wcześniej, skupiałem się albo na S4 albo Z1

Wszelkie komentarze na ten temat mile widziane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Z1 chyba nie ma opcji w stocku na wyłaczenie wszystkiego na raz, otwarte aplikacje właczasz 3 przyciskiem zaznaczonym na screenie, a aplikacje wyłaczasz przez wyrzucanie ich przeciagnieciem z ekranu.

Screenshot_2014_01_16_10_39_33.jpg

jest tam też dodatkowe menu:wink: ta funkcja ma taki plus że dosc szybko można przeskakiwać miedzy otwartymi aplikacjami

---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

samsung którym sie bawiłes ma już andka 4,3, Z1 ciagle 4.2.2, podobno w play dopiero dali aktualizacje, niby gdzieś tam widziałem że ktoś w t.mobile dostał upgrade, ale ja ciagle widze ze mam aktualne oprogramowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Z1 chyba nie ma opcji w stocku na wyłaczenie wszystkiego na raz, otwarte aplikacje właczasz 3 przyciskiem zaznaczonym na screenie, a aplikacje wyłaczasz przez wyrzucanie ich przeciagnieciem z ekranu.

http://s24.postimg.org/b435d3u2p/Screenshot_2014_01_16_10_39_33.jpg

jest tam też dodatkowe menu:wink: ta funkcja ma taki plus że dosc szybko można przeskakiwać miedzy otwartymi aplikacjami

---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

samsung którym sie bawiłes ma już andka 4,3, Z1 ciagle 4.2.2, podobno w play dopiero dali aktualizacje, niby gdzieś tam widziałem że ktoś w t.mobile dostał upgrade, ale ja ciagle widze ze mam aktualne oprogramowanie...

Nawet nie patrzyłem jakie andki mają, ale myślę że za dużej różnicy w działaniu też nie będzie. Dzięki KOWI za wszelkie Twoje podpowiedzi i odpowiedzi na moje pytania ;) Mam nadzieję że również tak jak Ty, będę zadowolony z przesiadki z Samsunga na Sonego. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam, ale fakt faktem nakładka samsunga jest lepsza, w głównej mierze że masz filtr spamowy na kontaktach, tutaj trzeba aplikacje instalować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawdziales szybkosc i to ze sie grzeje? Tak z ciekawosci pytam?

otwieranie aplikacji, a ze sie grzeje, oba miały włączone jakąś demówkę i Z1 był zimniejszy niż S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak sie nie będzie chciał właczyć, Mi S3 jak padła płyta to z dnia na dzień bez zapowiedzi :decayed:

Z tym że jak padnie płyta to nie będą w stanie dojść do tego i bez zająknięcia wymienią na nową, miałem tak u siebie, dodatkowo miałem wgrany custom z rosji + root i nic się nie skapli:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC09826.jpg

aktualizacja do 4,3jb w z1 wgrana pomyślnie:whistling:

---------- Post dopisany at 08:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

Zrobilem test tym benechmarkiem i wynik wyszedl 32145pkt czyli slabiej niz na starszym andku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się nie postarali z optymalizacją...

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

Gdzie można sprawdzić czy dla Z1 z Orange jest już aktualizacja? Bo mam możliwość kupna Z1 z tej sieci i się zastanawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie samo powiadomienie pokazało:wink: ale jakoś zmian nie widze:whistling: na dobra sprawe nie wiem co sie w ogóle zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można sprawdzić czy dla Z1 z Orange jest już aktualizacja? Bo mam możliwość kupna Z1 z tej sieci i się zastanawiam

Nie kupuj z brandem orange bo to największy syf, rozumiem że masz numer w orange bo tak jest lock i nie tani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można sprawdzić czy dla Z1 z Orange jest już aktualizacja? Bo mam możliwość kupna Z1 z tej sieci i się zastanawiam

Nie kupuj z brandem orange bo to największy syf, rozumiem że masz numer w orange bo tak jest lock i nie tani.

Też tak myślałem żeby odpuścić ORANGE, bo ludzie narzekają że późno aktualizacje mają, ale na razie nic nie ma ciekawego z innych sieci na allegro. Mam orange więc simlock w sumie niestraszny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz simlocki juz nie straszne. Kto dziś przekłada karty? bo ja takiego to nie znam.

Kiedyś to tak, jak były b.małe pakiety minut/sms, albo brak kasy na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jka to jest jeśłi ktos z orange z telefonem przeniesie numer do innej sieci? dadza karte i telefon na sprzedaż:decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak przenosisz numer to zazwyczaj dostajesz nowy telefon ;) Nie oszukujmy się ale po dwóch latach to niestety każdy telefon będzie antykiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile chcesz nowy telefon, bo wcale nie są chojni, co majadać to dadzą ale to nie będzie 1 liga tanio za złotówke:decayed:

tak wogóle przestał mi działać tapatalk przedostatnia wersja jeszcze na starym andku, po update to samo, wgrałem najnowsze, tam niesposób sie zalogowac, usunałem wgrałem jakaś stara wersje v2.X, w ogóle nie moze połaczyć sie z bazą adresów...

Też tak ktos ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...