Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

plotki ploteczki z rana ;) wychodzi na to że to super sportowiec bazowany na poziomie A6. Jak dla mnie to za dużo się robi tych podgrupek w Audi, ale widzę że to taki trend w motoryzacji w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to diabelstwo rozbierałem na drobny mak, niestety nie bardzo pamiętam jak ale po rozebraniu to okazało sie że zębatka zmielona, obawiam się że i Ciebie czeka zakup nowej przepustnicy. Osobiście kupiłem dwie inne używki i obie były lipne. Dopiero dzięki Alvaro znalazł się sfajczony z zębatkami idealnymi, poskladałem z mojego i tego zjaranego do kupy i lata do dziś jak nówka. Generalnie jak pamiętam to nie ma zadnej filozofii, trzeba te wkrety wkoło czarnej klapki wykręcić ale nie ma tam nic co dało by sie przestawić, czy jakas wyskakująca sprezynka, więc śmiało możesz to rozkręcać. Aaaa, przepustnice pasują od innych aut, np. jakis Golf 5, Octavia itp, sa sporo tańsze niż szukając typowo do A4.

odkręciłeś cały kolektor ? czy na samochodzie tylko to gówno z boku ? mnie wywaloło błąd coś tam o klapkach właśnie potem wywaliło check błąd powracał cały czas. Wziałem tak ręką poruszałem tym cięgnem psikłem tam WD40 i błąd dał się skasować i nie powrócił dopiero po jakimś czasie. Odkręcając cały kolektor nic tam nie popsuje ? :) uszczelka do wymiany czy można założyć starą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany o co chodzi z tą dokładką do zderzaka s-line : "8K0 807 110 1RR spojler do przedniego zderzaka środkowa listwa na dole kolor szary platinum" właściwie żaden zderzak jej nie ma, a na allegro i ebayu pustki w aukcjach trwających i zakończonych :o co oni z tym robią i gdzie to można dostać poza ASO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany o co chodzi z tą dokładką do zderzaka s-line : "8K0 807 110 1RR spojler do przedniego zderzaka środkowa listwa na dole kolor szary platinum" właściwie żaden zderzak jej nie ma, a na allegro i ebayu pustki w aukcjach trwających i zakończonych :o co oni z tym robią i gdzie to można dostać poza ASO ?

8K08071101RR Cena brutto 260.01

-----------------

PS.: Wpierniczyło mi opcję dodawania zdjęć do postów :( :(

Edytowane przez simon__75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierniczyło mi opcję dodawania zdjęć do postów :( :(

Rano Darek miał akcje z wirusami i wy***ał ;) dodawanie fotek na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierniczyło mi opcję dodawania zdjęć do postów :( :(

Rano Darek miał akcje z wirusami i wy***ał ;) dodawanie fotek na razie

Aaaa to OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie kupujecie oryginalne pióra wycieraczek? możecie polecić jakieś dobre zamienniki? ;) w b6 raz kupiłem bosch i wystarczyły na 1 sezon :/

Edytowane przez bartasg1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupilem oryginalne. Czy sa lepsze od Boscha to nie wiem. Po pelnym sezonie, w wiekszosci deszczowym daja jeszcze rade. W poprzednim aucie mialem boscha i tez nie narzekalem. Nie wiem czy jest duza roznica w cenie, bo nie sprawdzalem ale poki co oryginaly dobrze sie sprawuja.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio wziąłem oryginały (wiosną) i do tej pory chodzą idealnie. Poprzednie ORI wytrzymały 2 lata i zaczęły mazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miał Ktoś taki błąd albo wie o czym on mówi?

4985 - Cylinder 2 Glow Plug Circuit (Q11)

P0672 00 [109] - Electrical Fault

Confirmed - Tested Since Memory Clear

Świeca , cylinder drugi :D
Dzięki!

Błąd sie powtarzał więc za radą kolegi wymieniłem drugą świecę z godnie z instrukcją z esly. Zobaczymy czy po porannym odpaleniu błąd sie nie powtórzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was zna ORI numer dekielków do felg Rotor 19 cali??

Czy to może być ten numer 4B0 601 170 A ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje w PL Valeo, a w Rajchu w Aldi(nie w Audi :decayed: ) Generalnie wg. mnie to wsio ryba, byle guma była świeża. W ASO maja często stare i tracą swoje właściwości. Wymiana co roku przed sezonem zimowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was zna ORI numer dekielków do felg Rotor 19 cali??

Czy to może być ten numer 4B0 601 170 A ??

według etki to nr 8T0 601 170 A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was zna ORI numer dekielków do felg Rotor 19 cali??

Czy to może być ten numer 4B0 601 170 A ??

według etki to nr 8T0 601 170 A

OK dzięki za potwierdzenie, nie byłem na 100% pewien :hi:

Czy ktoś z was zna ORI numer dekielków do felg Rotor 19 cali??

Czy to może być ten numer 4B0 601 170 A ??

według etki to nr 8T0 601 170 A

8T0 hmm to ciekawe

8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio wziąłem oryginały (wiosną) i do tej pory chodzą idealnie. Poprzednie ORI wytrzymały 2 lata i zaczęły mazać.

a jaka cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...