Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
30 minut temu, Dev napisał:

Liqui Moly 1971

Dokładnie nad tym się zastanawiałem. To leję w takim razie. Dzięki :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 27.04.2019 o 21:32, Dev napisał:

Rozpoznałeś, że to albo amerykaniec przebneraniec, albo kadandyjczyk?

Opublikowano
23 godziny temu, Góral65 napisał:

Mam pytanie do tych co mają silnika ultra z adblue, czy jest jakaś różnica pomiędzy nimi a zwykłymi? czy są z nimi jakieś problemy itd. wszelkie info mile widziane:)

Od 8 miesiecy mam B8 z silnikiem CNHA czyli 2.0 190 KM i przejechalem w tym czasie 18 tysiecy km bez zadnych problemow, 2 razy zaliczylem dolewke AdBlue?

Opublikowano
3 godziny temu, Korton555 napisał:

Rozpoznałeś, że to albo amerykaniec przebneraniec, albo kadandyjczyk?

nie, kolega sobie upatrzył, cos warte to auto ?

Opublikowano

Brac VIN i wrzucić na beben na Carfaxie.

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał:

nie, kolega sobie upatrzył, cos warte to auto ?

Wg mnie USA, lub CAN bo 8 biegowy automat i te fotele przod komforty, tyl jak s-line. Takie zestawienie bardzo czesto w a4 za wielkiej wody widuje. Jak powaznie zainteresowany to wstepnie go moge ogladnac, czy nie mina, bo z Wieliczki (moja miejscowosc)

Opublikowano

Siema!
Przejechałem sie przed chwilą B8 13' 2.0tdi 177 w Multitronic 268kkm przebiegu stan rewelka tylko golas i ta skrzynia trochę emerycka...

Jakie diesle 2.0 po 10' najtrwalsze i w miare odpowiednie do jazdy tez w mieście?

Opublikowano

Do miasta multi to idealna .

Opublikowano
44 minuty temu, Marcin Gugu33 napisał:

Siema!
Przejechałem sie przed chwilą B8 13' 2.0tdi 177 w Multitronic 268kkm przebiegu stan rewelka tylko golas i ta skrzynia trochę emerycka...

Jakie diesle 2.0 po 10' najtrwalsze i w miare odpowiednie do jazdy tez w mieście?

Będziesz u mnie ?

Opublikowano

1 Fault Found:

03280 - Switch Position of Light-Switch Knob
            008 - Implausible Signal - Intermittent
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 00101000
                    Fault Priority: 3
                    Fault Frequency: 1
                    Reset counter: 242
                    Mileage: 202147 km
                    Time Indication: 0
                    Date: 2019.04.25
                    Time: 17:40:35

 

Co moze byc przyczyna?

Opublikowano

Ktoś przerabial tylny zderzak z rsa pod zwykła budę?

Opublikowano
W dniu 2.05.2019 o 13:11, lcu napisał:

1 Fault Found:

03280 - Switch Position of Light-Switch Knob
            008 - Implausible Signal - Intermittent
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 00101000
                    Fault Priority: 3
                    Fault Frequency: 1
                    Reset counter: 242
                    Mileage: 202147 km
                    Time Indication: 0
                    Date: 2019.04.25
                    Time: 17:40:35

 

Co moze byc przyczyna?

Działają światła? Jeżeli wywala na desce błąd świateł do tego to sprawdź bezpiecznik na prawym słupku A

Opublikowano

edraven:  Światła działają -  żadnego błędu na desce nie miałem. Przełączałem pokrętłem na każdą możliwą opcje i wszystko niby ok, skasowałem ten błąd zobaczę za jakiś czas czy wróci.

Wszedł mi jakiś gryzoń pod maskę i wyżarł wyciszenie maski silnika mam nadzieje że nic więcej nie uszkodził, 300zł portfel szczuplejszy za watę :)

Opublikowano

Czy da się zakodować na MMI żeby pokazywało ile jest adblue? Kumpel w arteon ma w komputerze pokładowym.

Opublikowano

Koledzy mam kilka pytań:

-jak naprawić opadającą zaślepkę spryskiwacza lamp ?

-czy na dziennych tylne lampy powinny się świecić?

- i jak to jest z dynamicznymi kierunkami, czy przy wciśniętym stopie moduł przestaje działać i mrugają jak zwykle kierunki ?

 

Opublikowano

Chłopaki jeśli ktoś ma namiar na a4 b8 USA na części proszę o info 

Opublikowano

Panowie, czy kiera z a3 8p lift (2009) podejdzie do a4 b8 ? 

Opublikowano

Panowie, czy zeby wymienic tylna sprezyne trzeba poodkrecac wszystko tak jak na tym filmiku?

 

 

Opublikowano

Witam

Ma ktoś z was program elsa lub coś podobnego aby mi zobrazować demontaż mechanizmu różnicowego w skrzyni nsy manual, mam luz na wałku półosi z prawej strony i podejrzewał łożysko.

Edytowane przez Krzy0

Opublikowano
W dniu 29.04.2019 o 17:51, Góral65 napisał:

Mam pytanie do tych co mają silnika ultra z adblue, czy jest jakaś różnica pomiędzy nimi a zwykłymi? czy są z nimi jakieś problemy itd. wszelkie info mile widziane:)

mam teraz B8 2.0 Ultra 190KM Quattro S-tronic z 2014 z AdBlue (CNHA), wcześniej miałem B8 2.0 TDI FWD Manual (CAHA) 170KM z 2010 r

Moje odczucia:

- CNHA dynamiczny (190KM) lecz pali mi dużo więcej niż CAHA   <<<podobno mogę mieć soft po aferze VW ?  ...jadę na program w maju.

- CNHA to inna konstrukcja niż CAHA m.in intercooler wodny, jedna świeca żarowa z czujnikiem ciśnienia, itp ...

no i robiłem teraz rozrząd, nie jest tak prosto jak w CAHA.

...tutaj pisałem o tym (jestem w sumie po wymianie już więc muszę zaktualizować temat):

 

- w CAHA DPF wypalał się co 700-800 km a teraz w CNHA nawet 300-400 km

- adblue hmm ok. 20L co 13-15tys km 

 

 

jak masz pytania, pisz śmiało :)

 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.