Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

juz ogarniete, jezdzdze ID4

Edytowane przez Dev

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:

juz ogarniete, jezdzdze ID4

Naprawa bezgotówkowa?

Młody sprawca czy stary?

To teraz dostanie po kieszeni.:P

Opublikowano
10 minut temu, NelsonPL napisał:

Naprawa bezgotówkowa?

Młody sprawca czy stary?

To teraz dostanie po kieszeni.:P

1.  jo

2. nie wiem

3. jo

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

juz ogarniete, jezdzdze ID4

Żeby Ci w krew nie weszło. ?

Opublikowano

Rozumiem że malowanie zderzaka a dokładka będzie nowa?

Opublikowano
17 godzin temu, NelsonPL napisał:

Naprawa bezgotówkowa?

Młody sprawca czy stary?

To teraz dostanie po kieszeni.:P

A co to za znaczenie czy młody czy stary . Każdemu się może zdarzyć , może nie poczuł że oparl się o kolegi auto . Nie powiedziane że specjalnie uciekł , 

I to twoje teraz dostanie po kieszeni . Bo ty taki pisowski donosiciel były teraz komuś dopiero..lic. chciałby aby tobie się tak zdarzyło i ktoś by ciebie potraktował tak jak ty to uważasz za słuszne . Dzwonić po policję , prokuratura i teraz niech płaci . Po to każdy ma OC by w razie takich sytuacji pokryć koszty napraw ,a nie teraz jemu zrobić pod górę .  Sprawcą nie zapłaci ze swojej kieszeni a ubezpieczenie więc co to za pisanie po kieszeni dostanie .

Opublikowano

Dostanie jedynie mandat, którego OC nie pokryje, przy nowych stawkach pewnie będzie z 300 zł..

Opublikowano
17 minut temu, karolek_ust napisał:

A co to za znaczenie czy młody czy stary . Każdemu się może zdarzyć , może nie poczuł że oparl się o kolegi auto . Nie powiedziane że specjalnie uciekł , 

I to twoje teraz dostanie po kieszeni . Bo ty taki pisowski donosiciel były teraz komuś dopiero..lic. chciałby aby tobie się tak zdarzyło i ktoś by ciebie potraktował tak jak ty to uważasz za słuszne . Dzwonić po policję , prokuratura i teraz niech płaci . Po to każdy ma OC by w razie takich sytuacji pokryć koszty napraw ,a nie teraz jemu zrobić pod górę .  Sprawcą nie zapłaci ze swojej kieszeni a ubezpieczenie więc co to za pisanie po kieszeni dostanie .

Widział że zrobił obcierke bo wysiadł z auta

Opublikowano
2 minuty temu, Dev napisał:

Widział że zrobił obcierke bo wysiadł z auta

No to co innego jak wysiadł to źle zrobił że nie zostawił np nr tel , bo czasem zdarza się ktoś nie poczuje i odjedzie

Opublikowano
Godzinę temu, Langista napisał:

Dostanie jedynie mandat, którego OC nie pokryje, przy nowych stawkach pewnie będzie z 300 zł..

za przyjazd policji to minimum 1500 teraz :kox:

Opublikowano

Mam prośbę, czy jest ktoś z Was tutaj w stanie sprawdzić numer tych spinek zaznaczonych na foto? One wpięte są w kielich, pod spodem jest jakby taka obejma (coś w rodzaju trytytki), ona trzyma przewody, ktore ida nad gornymi wahaczami z przodu.

Muszę je kupić nowe bo przy wyciąganiu popękały, siedzę już godzinę w etce i nie mogę znaleźć :(

obraz.png.a9052fd4664913834f2b85c7a4c96baf.png

Opublikowano

Zobacz 1K0 971 818 czy to będzie to, a jeśli nie to szukaj w grupie 9 - 71 w wiązkach elektrycznych, może coś tam znajdziesz konkretnego.

Opublikowano

Hej, chcę wymienić cały zestaw wahaczy na przód z firmy Meyle. Może ktoś sprawdzić który zestaw będzie pasował do mojej Audi (VIN: WAUZZZ8K5BA147416)

Meyle 116 050 0189/HD
Meyle 116 050 0190/HD
Meyle 116 050 0222/HD
Meyle 116 050 0223/HD

 

Dodatkowo przydałoby się wymienić jeszcze fabryczne amortyzatory. Co polecacie do zawieszenia 1BV?

 

Opublikowano

Macie jakiś pomysł, co to może być? :cygaro:

Zauważyłem, że jak auto się np bardzo nagrzeje na słońcu to hałas głośniejszy.:eusathink:

Jak trochę się pojeździ, to często hałas zanika.:)

W deszczowe dni i w nie upalne zero problemu.:P

Co to może być?:eusathink:

Opublikowano

Czy poziomu płynu wspomagania jest w normie?

Opublikowano

To prędzej problem z krzyżakiem - kolumną, gdyby płynu było mało lub jego jakość by spadła, to od razu było by słychać pompę.

Opublikowano
2 minuty temu, george napisał:

Czy poziomu płynu wspomagania jest w normie?

Wszystkie płyny w aucie w normie. (olej,płyny,itd)

Zawsze o to dbam.

Opublikowano
W dniu 19.07.2022 o 21:59, NelsonPL napisał:

Wszystkie płyny w aucie w normie. (olej,płyny,itd)

Zawsze o to dbam.

Czy kręci się ciężej? Czuć jakby się przycinała? Jak tak to cała kolumna do rozmontowania i jedno lub oba łożyska padły.

Opublikowano

Witam, 2 pytanka:

1) Zna ktoś numer aluminiowych łączników stabilizatora?

2) Polecicie jakieś mocniejsze białe diody LED do klamek wewnętrznych zamiast ori czerwonych?

Opublikowano
W dniu 21.07.2022 o 16:03, Langista napisał:

Czy kręci się ciężej? Czuć jakby się przycinała? Jak tak to cała kolumna do rozmontowania i jedno lub oba łożyska padły.

Kręci się idealnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.