Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra wyjąłem go bez demontażu 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam ma ktoś może do sprzedania gałkę z mieszkiem do sprzedania szara wersja Sport ewentualnie czarna

Opublikowano

Mam pytanie o instrukcje montażu/demontażu które mają na warsztatach, co jak po kolei, jakimi momentami które śrubu itd. Można coś takiego kupić np dla jednego modelu auta, albo na jakiś krótki czas okres? Może w ogóle kupić coś takiego zwykły Kowalski?

 

Opublikowano

Możesz

 

Rejestrujesz się na erWin Audi, płacisz dostęp (najkrótszy okres czasu to 1 godz. = 8,33 €) i masz dostęp do instrukcji naprawczych, schematów itp. możesz pobrać jako pdf.

Opublikowano

Pany pacjent b8.5 2.0t cpmb z juesej,mam chłodnice do wymiany i widzę że idzie tam jakieś chłodzenie ze skrzyni (8hp) trzeba po zmianie dolewać oleju do skrzyni ?

Opublikowano
W dniu 14.07.2025 o 10:39, Muskel1 napisał(a):

Możesz

 

Rejestrujesz się na erWin Audi, płacisz dostęp (najkrótszy okres czasu to 1 godz. = 8,33 €) i masz dostęp do instrukcji naprawczych, schematów itp. możesz pobrać jako pdf.

A elsa? 

Opublikowano

To jest elsa (online).

Opublikowano

Czy przy 3mm dystansie muszę dawać dłuższe śruby?

Śruba wkręca się na ok 5 obrotów....bez dystansu ok 7 obrotow.

Opublikowano

Przydało by się.

Opublikowano

Ok, dzięki 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 14.07.2025 o 10:32, Osiollekk napisał(a):

Mam pytanie o instrukcje montażu/demontażu które mają na warsztatach, co jak po kolei, jakimi momentami które śrubu itd. Można coś takiego kupić np dla jednego modelu auta, albo na jakiś krótki czas okres? Może w ogóle kupić coś takiego zwykły Kowalski?

 

Odezwij się na priv,gdzieś miałem taki zeszyt.

 

Wymieniał ktoś cewki w 2.0tfsi cpmb? Jaki tam numer idzie,te czerwone pasują bez problemu ?

Opublikowano

NGK: U5014 / 48041

Opublikowano

Zmieniałem olej w dyfrze. Wg etki ma być numer G 055 190 a2.

Kupiłem RAVENOL DGL SAE 75W-85 GL5 LS 

Dobry ten olej jest? Bo słyszałem że ten LS jest do aktywnego dyrfa.....

Numery się zgadzaja....🤔

 

Opublikowano
W dniu 14.07.2025 o 23:16, Marfiol napisał(a):

Pany pacjent b8.5 2.0t cpmb z juesej,mam chłodnice do wymiany i widzę że idzie tam jakieś chłodzenie ze skrzyni (8hp) trzeba po zmianie dolewać oleju do skrzyni ?

Oczywiście że tak. Przy wymianie ucieknie ci olej z przewodów i chlodnicy,  w skrzyni zostanie. Poziom oleju sprawdzasz na odpalonym silniku więc będzie brak tyle ile wynosi "objętość pasożytnicza" elementów z których uciekło... Zakładając, że przed wymiana poziom był 100% :)

Opublikowano

Witam mamy kogoś na klubie co ma możliwość wyciągnięcia historii audi USA

Opublikowano
12 godzin temu, skotmen napisał(a):

Witam mamy kogoś na klubie co ma możliwość wyciągnięcia historii audi USA

 

ALLEGROLOKALNIE.PL

Kup teraz: Ekspresowy raport carfax jest dostepny dla samochodow USA KANADA po vin za 20,00 zł i odbierz w mieście Radom. Szybko i bezpiecznie w najlepszym miejscu...

 

Opublikowano

Kolega pewnie szukał za darmo od ręki 😂

Opublikowano
56 minut temu, Langista napisał(a):

Kolega pewnie szukał za darmo od ręki 😂

 

Ja też płacę za każdym razem,  jak szukam jakiegos ulepa, od tego nie ma ucieczki. Plusem jest to ze raport jest w niecałe 5 minut.

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Zawsze warto o taki raport, chociażby żeby sprawdzić wyposażenie czy się zgadza z danym egzemplarzem i ewentualną historię szkód. Kiedyś jeszcze warto było brać historie serwisową z ASO, jednak dzisiaj to i tak mija się już z celem.

Opublikowano
W dniu 2.08.2025 o 13:25, Langista napisał(a):

Kolega pewnie szukał za darmo od ręki 😂

Chłopie nic nie chcę za darmo mam swój honor

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.