Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, qbi napisał:

2.0 tdi CAGA pali mi srednio 6 litrow. Jak wjade do miasta to około 7-7.5l.

Za pewne masz manual i FWD jeśli informacje w profilu są prawdziwe. Nie ma co porównywać. Na samej wadze będzie z 300kg różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

16 minut temu, Dev napisał:

Program sobie zrób, już Ci pisałem

No i przekonałeś mnie:decayed: Do Adriana(WWE) jadę w listopadzie:wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wandejnie chcę Cię dołować ale tyle to pali średnio moje C6 3,0 TDI w tiptronicu i quattro, 1900 kg masy własnej. W samym mieście wiadomo 13 ale w trasie zgodnie z przepisami plus 10 km/h (krajowe, ekspresowe i autostrada) spala około 6,5 litra, najmniej spaliłem kiedyś 5,5 litra liczone z dystrybutora.

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wandej napisał:

Panowie jakie macie spalanie w setupie 2.0TDI (ja mam akurat CGLC) quattro i S-tronic? Jakoś nie mogę zejść poniżej 8l średnio:co:

Jakie masz tam Pan koła ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee to myśle, że nie masz co zachodzić w głowe. Ja jak sie przesisdłem na pierwsze b8 caha po sofcie, ośka na 19' 245/35 to też jakoś ze spalania zadowolony nie byłem... no ale przesiadałem sie z klasycznego 1.9 więc im to nie ma raczej równych :whistling: ale na zimowych 17' 225/50 paliła mniej o ponad litr napewno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KoJ@K napisał:

Eee to myśle, że nie masz co zachodzić w głowe. Ja jak sie przesisdłem na pierwsze b8 caha po sofcie, ośka na 19' 245/35 to też jakoś ze spalania zadowolony nie byłem... no ale przesiadałem sie z klasycznego 1.9 więc im to nie ma raczej równych :whistling: ale na zimowych 17' 225/50 paliła mniej o ponad litr napewno. 

Aż się boje co będzie jak na lato wpadną 20`:whistling: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wandej napisał:

Aż się boje co będzie jak na lato wpadną 20`:whistling: 

U mnie na dwudziestce średnio 8.5l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrzucone sprężyny H&R, chyba -40mm, i jak się zrobiło chłodniej to przy pracy amortyzatora coś mi skrzypi z tyłu… obstawiam te gumy pod sprężynami.

Poratuje mnie ktoś jakimś linkiem albo nr nowych? Musze to wymienić bo mnie cholera trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Osiollekk napisał:

Mam wrzucone sprężyny H&R, chyba -40mm, i jak się zrobiło chłodniej to przy pracy amortyzatora coś mi skrzypi z tyłu… obstawiam te gumy pod sprężynami.

Poratuje mnie ktoś jakimś linkiem albo nr nowych? Musze to wymienić bo mnie cholera trafi

Guma pod sprężyne tył 

8K0 512 297E dolna

8K0 512 149C góra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Osiollekk napisał:

Mam wrzucone sprężyny H&R, chyba -40mm, i jak się zrobiło chłodniej to przy pracy amortyzatora coś mi skrzypi z tyłu… obstawiam te gumy pod sprężynami.

Poratuje mnie ktoś jakimś linkiem albo nr nowych? Musze to wymienić bo mnie cholera trafi

Zapytaj się gościa, co Ci wymieniał te sprężyny czy luzował tuleje w wahaczach i dokręcał po postawieniu samochodu na kołach, bo podejrzewam, że to nie gumy pod sprężynami a właśnie te tuleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, luk330 napisał:

Zapytaj się gościa, co Ci wymieniał te sprężyny czy luzował tuleje w wahaczach i dokręcał po postawieniu samochodu na kołach, bo podejrzewam, że to nie gumy pod sprężynami a właśnie te tuleje.

typowy błąd, który popełniają, a później gumy pękają. słuszna uwaga :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gagat3k napisał:

typowy błąd, który popełniają, a później gumy pękają. słuszna uwaga :) 

tak, u mnie też mechanik popełnił ten błąd, też skrzypiało, aż się wyskrzypiało i geometria tak się rozjechała, że w 4tys km zezarło tylne opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :hi:, wie ktoś na jakie numery zamienia się przepustnica o nr "03L128063B"? (i czy oznaczenie na przepustnicy V100 lub V120 ma znaczenie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: podeśle ktoś jakaś serwisówkę czy coś jak autodata bo kumpel potrzaskał b8 z przodu a ze amator to szuka czegoś takiego w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wolf1991 napisał:

Witam :hi: podeśle ktoś jakaś serwisówkę czy coś jak autodata bo kumpel potrzaskał b8 z przodu a ze amator to szuka czegoś takiego w necie

https://ifinterface.com/prog/car/cp2/inprog.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dev napisał:

Pomoże ktoś ?

 

Włóż ten drugi pilot na którym lustra się nie składają, wł zapłon i mając go w stacyjce ustaw ponownie funkcje składania luster na aktywną, poprostu zaptaszkuj ją w opcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...