Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniam oświetlenie na LED (wewnętrzne):P

Pytania::hi:

--- Mam zestaw w aucie pełny oświetlenia (czyli podświetlanie nóg z przodu i z tyłu)

Czy wszystkie te żarówki można wymienić na LED? Czy demontaż jest wszędzie prosty?  (schowek,lusterka,bagażnik, czerwone lampki w drzwiach --nie podświetlanie drzwi, bo tam mam projektory)

--Czy białe światło wszędzie a podświetlanie nóg np niebieskie to będzie fajny wybór?:eusathink:

--Gdzie kupić takie żarówki LED  -- ASO?:eusathink:

Cena nie gra roli--muszą być najlepsze:cygaro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, NelsonPL napisał:

Wymieniam oświetlenie na LED (wewnętrzne):P

Pytania::hi:

--- Mam zestaw w aucie pełny oświetlenia (czyli podświetlanie nóg z przodu i z tyłu)

Czy wszystkie te żarówki można wymienić na LED? Czy demontaż jest wszędzie prosty?  (schowek,lusterka,bagażnik, czerwone lampki w drzwiach --nie podświetlanie drzwi, bo tam mam projektory)

--Czy białe światło wszędzie a podświetlanie nóg np niebieskie to będzie fajny wybór?:eusathink:

--Gdzie kupić takie żarówki LED  -- ASO?:eusathink:

Cena nie gra roli--muszą być najlepsze:cygaro:

W ASO nie sprzedają żarówek LED do wnętrza. Już Ci pisałem i nie tylko ja . Ledy do wnętrza tylko i wyłącznie od Tomika . Ale ty nie czytasz że zrozumieniem albo szukasz atencji nowymi postami pytając o to samo!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba tych w klamek bez rzeźby się nie obejdzie , nie rozbierałem boczków w B8 więc nie wiem, ale w B6 musiałem dać inne diody do klamek i bez lutowania się nie obyło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marky2552 napisał:

Ale chyba tych w klamek bez rzeźby się nie obejdzie , nie rozbierałem boczków w B8 więc nie wiem, ale w B6 musiałem dać inne diody do klamek i bez lutowania się nie obyło 

Tam nie planuje nic zmieniać. Zostaje jak jest. Tylko tam wymieniam gdzie jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karolek_ust napisał:

W ASO nie sprzedają żarówek LED do wnętrza. Już Ci pisałem i nie tylko ja . Ledy do wnętrza tylko i wyłącznie od Tomika . Ale ty nie czytasz że zrozumieniem albo szukasz atencji nowymi postami pytając o to samo!!!!

Tomik - niby gdzie go mam namierzyć i po ile.

Jakoś nie widzę by się tu ogłaszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, NelsonPL napisał:

Tomik - niby gdzie go mam namierzyć i po ile.

Jakoś nie widzę by się tu ogłaszał.

Ku...was nie wierzę . Cofnij się stronę wstecz gdzie pytałeś o to samo i tam masz kontakt do niego podany . Po cholerę pytasz co tydzień o to samo wystarczy poszukać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Jeżeli już to @Tomnik

Pisałem z autouzupleniem i zmieniło mi na tomik hehe . Ale nie zmienia to faktu ,że temat był poruszany tydzień temu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję polecającym mój produkt.

Kontakt :

Adres firmowej skrzynki mail [email protected]  (kontakt mailowy zawsze konieczny)

Nr tel. 510 719 221(proszę nie "bać" się, nie "gryzę", jak co niektórzy bożkowie z allegro ;))

Edytowane przez Tomnik
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja Tomka, po raz kolejny, zdecydowanie polecam. świetny kontakt i rewelacyjnie dobrane ledy. zero błędów.

  

23 godziny temu, NelsonPL napisał:

Tomik - niby gdzie go mam namierzyć i po ile.

Jakoś nie widzę by się tu ogłaszał.

 

ale Ty jesteś trudny człowieku..

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jedrekx napisał:

i ja Tomka, po raz kolejny, zdecydowanie polecam. świetny kontakt i rewelacyjnie dobrane ledy. zero błędów.

  

 

ale Ty jesteś trudny człowieku..

Noo trudny hehe . Panie te jajka to od kury czy od koguta są hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko,

 

Mam do wymiany rozrząd w 3.0 V6 TDI. Ktoś ma doświadczenie czy iść w zamienniki FEBIego czy jest to raczej pozorna oszczędność?


Jest coś, co przy okazji wypadałoby wymienić? Na chwilę obecną do wymiany przewidziane są ślizgi, prowadnice, napinacze, łańcuchy, koła zębate i olej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, R4xx napisał:

Pytanko,

 

Mam do wymiany rozrząd w 3.0 V6 TDI. Ktoś ma doświadczenie czy iść w zamienniki FEBIego czy jest to raczej pozorna oszczędność?


Jest coś, co przy okazji wypadałoby wymienić? Na chwilę obecną do wymiany przewidziane są ślizgi, prowadnice, napinacze, łańcuchy, koła zębate i olej. 

Rozrząd tylko ori.

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, R4xx napisał:

Pytanko,

 

Mam do wymiany rozrząd w 3.0 V6 TDI. Ktoś ma doświadczenie czy iść w zamienniki FEBIego czy jest to raczej pozorna oszczędność?


Jest coś, co przy okazji wypadałoby wymienić? Na chwilę obecną do wymiany przewidziane są ślizgi, prowadnice, napinacze, łańcuchy, koła zębate i olej. 

u kogo planujesz to robić w Opolu?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, wampir napisał:

u kogo planujesz to robić w Opolu?

 

 

Bosch Car Service WEBER 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie mam już zestaw do klapy elektrycznej w domu,muszę wymienić moduł komfortu który obsłuży mi ta klapę bo mój jest po prostu zaslepiony gdzie powinna przyjść wtyczka od klapy,wiec tak seryjnie auto ma skrętne lampy,pdc tył,przód,plus kamerę cofania, mmi3g plus,kolorowy licznik, Auto to polift 2013 2.0tfsi, mój numer modułu to 8K0907064 HE

 

jaki moduł muszę wrzucić zeby to wszystko banglało,jedne sa po 400 zł do polifta drugie po 1k, z vaginstal Pan pisał mi że obojetnie jaki tylko żeby było wejście na klapę i tyle,chce się upewnić,wie ktos który na bank podejdzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Leszczonka napisał:

Witam Panowie mam już zestaw do klapy elektrycznej w domu,muszę wymienić moduł komfortu który obsłuży mi ta klapę bo mój jest po prostu zaslepiony gdzie powinna przyjść wtyczka od klapy,wiec tak seryjnie auto ma skrętne lampy,pdc tył,przód,plus kamerę cofania, mmi3g plus,kolorowy licznik, Auto to polift 2013 2.0tfsi, mój numer modułu to 8K0907064 HE

 

jaki moduł muszę wrzucić zeby to wszystko banglało,jedne sa po 400 zł do polifta drugie po 1k, z vaginstal Pan pisał mi że obojetnie jaki tylko żeby było wejście na klapę i tyle,chce się upewnić,wie ktos który na bank podejdzie? 

Przednie lampy, PDC, MMI i licznik nie mają nic wspólnego z BCM2.

Tu masz temat, w którym jest wszystko opisane. Wystarczy poszukać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Muskel1 napisał:

Przednie lampy, PDC, MMI i licznik nie mają nic wspólnego z BCM2.

Tu masz temat, w którym jest wszystko opisane. Wystarczy poszukać.

 

Dzięki za odpowiedz co do lamp itp,ten temat sprawdzałem dokładnie tylko właśnie pytanie czy czymś sie różnią te moduły bo jeden za 400 drugi o innym oznaczeniu końcowym za 1k,wiadomo wole kupić jak najtaniej zeby było na inne mody a potem okaże się że jednak trzeba dany z danym numerem temu pytam bo cp trzeba tez zdjąć,chce kupić dobry żeby nie zamawiac kilku i potem odsyłać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy licznik z acc w a4 b8 będzie działał w aucie bez radaru i zwykłym tempomatem? Da sie w nim wykodowac acc żeby nie sypało błędów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2022 o 23:06, inhosik napisał:

Czy licznik z acc w a4 b8 będzie działał w aucie bez radaru i zwykłym tempomatem? Da sie w nim wykodowac acc żeby nie sypało błędów?

Tak, ja mam licznik z ACC i nie ma zadnych bledow, a mam zwykly tempomat. :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...