Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Langista napisał(a):

Nie rozumiem jednak tej chorągiewki, o co Ci chodziło dokładnie?

No nie żartuj, że nie znasz określenia kogoś, że zachowuje się jak chorągiewka na wietrze.:)

Tak przynajmniej ja to zrozumiałem.:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, Góral65 napisał(a):

No nie żartuj, że nie znasz określenia kogoś, że zachowuje się jak chorągiewka na wietrze.:)

Tak przynajmniej ja to zrozumiałem.:eusathink:

Powiedzenie znam, ale do jakiej sytuacji ono bije..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Langista napisał(a):

Powiedzenie znam, ale do jakiej sytuacji ono bije..

Z tego co doczytałem to nie do Ciebie tylko do zmiennych odpowiedzi Nelsona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Langista napisał(a):

Powiedzenie znam, ale do jakiej sytuacji ono bije..

Zobacz co mi odpisał pierw na ten post a potem napisałeś ty o czujniki poziomu i co zrobił odpisał drugi raz na ten post ale całkowita odwrotność . Pierw mam rację potem nie mam racji hehe. 

 

 

Tak jakbym ci napisał teraz masz rację można jechać laweta , po czym ktoś napisze pod tym ale można auto cholowac linka więc ja ci odpisze jeszcze raz ej nie masz racji nie laweta a linka 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karolek_ust napisał(a):

Zobacz co mi odpisał pierw na ten post a potem napisałeś ty o czujniki poziomu i co zrobił odpisał drugi raz na ten post ale całkowita odwrotność . Pierw mam rację potem nie mam racji hehe. 

 

 

Tak jakbym ci napisał teraz masz rację można jechać laweta , po czym ktoś napisze pod tym ale można auto cholowac linka więc ja ci odpisze jeszcze raz ej nie masz racji nie laweta a linka 

 

 

Podziwiam za upór w prostowaniu gościa i że Ci się nadal chce bawić w te przepychanki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany po wymianie modułu komfortu i wrzuceniu el klapy mam błąd spalonych żarówek tablicy,auto polift z 13 roku a moduł z 11r możliwe ze przez moduł to bedzie? W vcds wartości zmieniałem i dalej wali błędem:( ma ktoś jakiś pomysł jak to usunąć bo wszystko działa perfekcyjnie tylko ten błąd mnie irytuje,może jakis rezystor na canbusa wrzucic? No wrzucam lampkę led i jedna żarówkowa ze słonecznika i nie ma błędu.. dziwne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Leszczonka napisał(a):

Pany po wymianie modułu komfortu i wrzuceniu el klapy mam błąd spalonych żarówek tablicy,auto polift z 13 roku a moduł z 11r możliwe ze przez moduł to bedzie? W vcds wartości zmieniałem i dalej wali błędem:( ma ktoś jakiś pomysł jak to usunąć bo wszystko działa perfekcyjnie tylko ten błąd mnie irytuje,może jakis rezystor na canbusa wrzucic? No wrzucam lampkę led i jedna żarówkowa ze słonecznika i nie ma błędu.. dziwne 

Chyba kojarzę temat, wiązkę do klapy chyba brałeś ode mnie. Spróbuj kanał 181 w adaptacjach wbić wartość 0, wyłącz zapłon i włącz spowrotem - teoretycznie powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kaju napisał(a):

Chyba kojarzę temat, wiązkę do klapy chyba brałeś ode mnie. Spróbuj kanał 181 w adaptacjach wbić wartość 0, wyłącz zapłon i włącz spowrotem - teoretycznie powinno pomóc.

Tak tak brałem wiazke i Adam Tkocz zdejmował mi cp,na drugim sterowniku bcm poszło wszystko tylko te żarówki nieszczęsne z tablicy..spróbuje oby poszło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, może ktoś miał podobny problem.

 

Sytuacja następująca: Samochód jeździ jakiś czas do przodu i przychodzi do zmiany kierunku jazdy. Hamuję, wrzucam R, puszczam hamulec, toczę się powoli w tył, wciskam hamulec i w tym momencie słyszę huk (dźwięk zbliżony do sytuacji, w której samochód długo stoi i klocki "odklejają" się od tarcz).

 

Następnie:

1. gdy puszczę hamulec i kontynuuję cofanie, sytuacja już wtedy nie powtarza się.

2. gdy zmienię kierunek jazdy w przód i zahamuję, tego problemu również nie ma.

 

Jakieś propozycje? Na pewno nie jest to sprężyna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat się chyba przewijał.

 

Słyszałem teorie o tym że to klocki z przodu mogą stukać.

 

U siebie w S5 też coś takiego miałem, ale chyba się skończyło odkąd był zrobiony remont generalny zawiasu z przodu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie zadane wcześniej.:cygaro:

Robię porządek pod maską.

Co tu powinno być?

Mile widziane nazwy lub numery części.

Jakiś gryzoń w Niemczech sporo narozrabiał. Muszę to doprowadzić do porządku.:suicide_anim:

Z tego co wiem, to jest potrzebna nowa grodzia silnika.

Co to jest ta część numer 2?:eusathink:

Jeśli zauważycie, że jeszcze coś tam brakuje lub jest zniszczone i należy wymienić to mile widziane uwagi. Chcę by wszystko wyglądało jak należy.:cygaro: Z góry dzięki za odpowiedzi.:yes2:437594200_PODMASK(2).jpg.3c7ffe46364a6b529ae72371b25f3f6a.jpg3.thumb.jpg.80cf5ed6bd62e631e0feee0008f61b5a.jpg

2.jpg

t2.jpg

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, NelsonPL napisał(a):

Ponawiam moje pytanie zadane wcześniej.:cygaro:

Robię porządek pod maską.

Co tu powinno być?

Mile widziane nazwy lub numery części.

Jakiś gryzoń w Niemczech sporo narozrabiał. Muszę to doprowadzić do porządku.:suicide_anim:

Z tego co wiem, to jest potrzebna nowa grodzia silnika.

Co to jest ta część numer 2?:eusathink:

Jeśli zauważycie, że jeszcze coś tam brakuje lub jest zniszczone i należy wymienić to mile widziane uwagi. Chcę by wszystko wyglądało jak należy.:cygaro: Z góry dzięki za odpowiedzi.:yes2:437594200_PODMASK(2).jpg.3c7ffe46364a6b529ae72371b25f3f6a.jpg3.thumb.jpg.80cf5ed6bd62e631e0feee0008f61b5a.jpg

2.jpg

t2.jpg

 Poszukaj sobie 

NEMIGAPARTS.COM

Katalogi części samochodowe. Auto części zamienne VAG ETKA Online.

 

 

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, NelsonPL napisał(a):

Z tego co wiem, to jest potrzebna nowa grodzia silnika.

Z tego co pamiętam już parę miesięcy temu podaliśmy Ci numer części wygłuszenia ściany grodziowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Z tego co pamiętam już parę miesięcy temu podaliśmy Ci numer części wygłuszenia ściany grodziowej. 

Tak, to mam. Tylko chodzi mi teraz  co to jest ta część numer 2 (foto)

Wymieniam pompe wody wraz z termostatem na nową i chce przy okazji zrobić z tym porządek by dwa razy nie wymieniać płynu chłodniczego.

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, NelsonPL napisał(a):

Tak, to mam. Tylko chodzi mi teraz  co to jest ta część numer 2 (foto)

Wymieniam pompe wody wraz z termostatem na nową i chce przy okazji zrobić z tym porządek by dwa razy nie wymieniać płynu chłodniczego.


Przepust kablowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, R4xx napisał(a):

Szybkie pytanie, może ktoś miał podobny problem.

 

Sytuacja następująca: Samochód jeździ jakiś czas do przodu i przychodzi do zmiany kierunku jazdy. Hamuję, wrzucam R, puszczam hamulec, toczę się powoli w tył, wciskam hamulec i w tym momencie słyszę huk (dźwięk zbliżony do sytuacji, w której samochód długo stoi i klocki "odklejają" się od tarcz).

 

Następnie:

1. gdy puszczę hamulec i kontynuuję cofanie, sytuacja już wtedy nie powtarza się.

2. gdy zmienię kierunek jazdy w przód i zahamuję, tego problemu również nie ma.

 

Jakieś propozycje? Na pewno nie jest to sprężyna :decayed:

Robiles coś z układem hamulcowym/zawieszeniem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Musisz rozpinać wiązkę. Prosto na pewno nie będzie.

Jaki numer tej części jest? Chce zamówić.:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem niestety ale wygłuszenie i tę część musisz i tak w ASO zamówić więc oni Ci wyszukają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...