Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podgrzewałeś tą folie ?? jak zrobiłeś to że nie widac łączenia ??

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

podgrzewałeś tą folie ?? jak zrobiłeś to że nie widac łączenia ??

bardzo prosto, miałem duży kawałek karbonu i nie robiłem łaczenia po prostu wyciąłem środek, a łuki podgrzewałem ;)

Opublikowano

ooo własnie o to mi chodziło ... dzieki za info...

Opublikowano

to blisko, kiedyś sie ustawimy :kox:

Dodatkowo obkleiłem sobie grill carbonem, nie chciałem malować bo jak mi sie coś odwidzi to wystarczy, że zedre folie ;)

ijBp7.jpg

m1KHk.jpg[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 13:41_________________________________________________co sadzicie o carbonie?:D

:good:

Opublikowano

Też kiedyś myślałem o obklejeniu folią ramki tylko że w czarnym macie.Ogólnie ładnie wyszło, pasowało by jeszcze okleić obudowy lusterek do tego.

Opublikowano
  • Autor

ale to juz wyzsza szkola jazdy :kox: sam tego nie ogarne, kiedyś już próbowałem.[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 07:22_________________________________________________a co myslicie o dokladkach + listwy progowe w sticker bombie?

Opublikowano

ale to juz wyzsza szkola jazdy :kox: sam tego nie ogarne, kiedyś już próbowałem.[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 07:22_________________________________________________a co myslicie o dokladkach + listwy progowe w sticker bombie?

to nie jest dobry pomysl :thumbdown:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

up

Opublikowano

ile cie wyniosly lampki polifotwe? to sa valeo czy depo? sam to robiles?

Opublikowano
  • Autor

ile cie wyniosly lampki polifotwe? to sa valeo czy depo? sam to robiles?

ponad trzysta,valeo kompletne, zatrzaski nie połamane, nie klejone, tak sam, zajeło mi to połowe niedzielnego popoludnia :)

fotka z rezania robiona kalkulatorem(brzeszczot + boszka + malowanie)

0m93Kl.jpg

Opublikowano

super cena jak za valeo stan bdb, na allegro wychaczyles?

Opublikowano
  • Autor

od forumowicza MaxsteRR :naughty:

Opublikowano

Z tym rezankiem mala zabawa ale efekty spoko

Glebe jak nic ... smialo wal -40 .. szwagier mowi ze plaby wypadaja ale chyba sie nie zna :polew:

Opublikowano

No widzę temat pomału się rozkręca.

Opublikowano

Ładnie mu z tymu lampkami :kox: :>

Opublikowano
  • Autor

Z tym rezankiem mala zabawa ale efekty spoko

Glebe jak nic ... smialo wal -40 .. szwagier mowi ze plaby wypadaja ale chyba sie nie zna :polew:

hehehh, najpierw porządny felunek :kox:

Myśle też o ściemie lamp, mam dużo czarnych elementów w aucie, klamki listwy, gril,

kumpel mial przyecmnione spayem, znalazłem taki za 9 zl( mowi ze nie ma rożnicy w świeceniu, a efekt przedni :naughty:

efekt był taki:

xyFgM.jpg

a SZPRAJ taki:

http://allegro.pl/spray-przyciemniajacy-profes-tint-kolory-400ml-i2060621310.html

:kox: :kox:

Opublikowano

no z lampami czarnymi wygladą zarąbiście!! ;p

Opublikowano

Wolalbym na twoim miejscu rozebrac reflektory i pomalowac na czarno elementy w srodku. Pracy troche wiecej ale efekt moim zdaniem zdecydowanie bedzie lepszy. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Wolalbym na twoim miejscu rozebrac reflektory i pomalowac na czarno elementy w srodku. Pracy troche wiecej ale efekt moim zdaniem zdecydowanie bedzie lepszy. :cool1:

lampy mam w ładnym stanie, zaczepy cale itp, wolałbym ich nie rozbierać, teraz nie parują i są cacy :D

Opublikowano

jakbys mial zamiar zmieniac je na koszt jakis juz sciemnionych to sie odezwij :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.