Opublikowano 29 Grudnia 20169 l ponawiam pytanie od jakich modeli podejdą zaciski 320/288 do a4 b6? O ile dobrze pamiętam, to a4 b7, a6 c5 i jeszcze jakieś. Szukaj, było w tym wątku
Opublikowano 2 Stycznia 20179 l Hej, wiecie może które klocki textara są prawidłowe do 320mm ATE od 2.0 tfsi na przód?: - 23950 20,3 0 5 - 23763 20,3 0 5 Dzięki!
Opublikowano 2 Stycznia 20179 l Textary pasujące do oryginału 8E0698151G montowanego w zaciskach pod tarczę 320/30mm: TEXTAR 2376302 TEXTAR 2376381 TEXTAR 2376306 Edytowane 2 Stycznia 20179 l przez BeyerBrown
Opublikowano 3 Stycznia 20179 l Dziękuje Hej, jeszcze jedna prośba. Pod oryginalne klocki 8E0698151G dla 320mm od 2.0 tfsi, jakie ferodo najlepiej?: - FDB1827 - FDB1629 Zamówiłem texstary ale nie mają blaszek zagiętych przylegających do jarzma, tak jak tutaj na zdjęciu: https://hamulcesklep.pl/upload/towary/1/2376302.jpg
Opublikowano 3 Stycznia 20179 l Dziękuje Hej, jeszcze jedna prośba. Pod oryginalne klocki 8E0698151G dla 320mm od 2.0 tfsi, jakie ferodo najlepiej?: - FDB1827 - FDB1629 Zamówiłem texstary ale nie mają blaszek zagiętych przylegających do jarzma, tak jak tutaj na zdjęciu: https://hamulcesklep.pl/upload/towary/1/2376302.jpg FDB1629
Opublikowano 4 Stycznia 20179 l Czy tarcze od A6C5 allroad 320x30 pasują pod zaciski od A4b7 2.0tfsi?
Opublikowano 4 Stycznia 20179 l w tym aucie były dwa rodzaje, jeden pasuje drugi nie 1 - 46.5 mm 2 - 52.4 mm
Opublikowano 6 Stycznia 20179 l a od a8d3 zaciski takie same co moje ate 973 oraz 974 wiec 321x30 powinny być te same wg ety numery różnią się tylko 8e0 i 8f0 reszta ta sama?? w tym aucie były dwa rodzaje, jeden pasuje drugi nie 1 - 46.5 mm 2 - 52.4 mm Edytowane 6 Stycznia 20179 l przez Klawisz-84
Opublikowano 6 Stycznia 20179 l Witajcie, mam do Was pytanko...posiadam takie zaciski jak na foto, podobno od A6 C5 czy nie ma problemu aby podeszły do A4 B7...? Jakie pod to klocki...tzn. na drut czy z blaszkami ??? Poza tym mam ładne tarcze - mierzyłem średnica 320, co jeszcze pomierzyć, aby wiedzieć czy podejdą do tych zacisków? Sorki za marudzenie i dzięki...Pozdr. Edytowane 6 Stycznia 20179 l przez sebamol
Opublikowano 6 Stycznia 20179 l klocki kupujesz pod zaciski a nie podtarcze, poza tym nie wiemy jaka jest ich glebokosc, nikt z fusow nei wywrozy ;]
Opublikowano 6 Stycznia 20179 l Witajcie, mam do Was pytanko...posiadam takie tarcze, podobno od A6 C5 czy nie ma problemu aby podeszły do A4 B7...? Jakie pod to klocki...tzn. na drut czy z blaszkami ??? Poza tym mam ładne tarcze - mierzyłem średnica 320, co jeszcze pomierzyć, aby wiedzieć czy podejdą do tych zacisków? Sorki za marudzenie i dzięki...Pozdr. Daj zdjęcie od przodu zacisku i zdjęcie tarczy
Opublikowano 6 Stycznia 20179 l klocki kupujesz pod zaciski a nie podtarcze, poza tym nie wiemy jaka jest ich glebokosc, nikt z fusow nei wywrozy ;] To wiem, po prostu się pomyliłem przy pisaniu, już poprawiłem w poście...dziękuję za dobitne zwrócenie uwagi oki a jak odpowiedzieć Ci co do głębokości? jak to sprawdzić??? Witajcie, mam do Was pytanko...posiadam takie tarcze, podobno od A6 C5 czy nie ma problemu aby podeszły do A4 B7...? Jakie pod to klocki...tzn. na drut czy z blaszkami ??? Poza tym mam ładne tarcze - mierzyłem średnica 320, co jeszcze pomierzyć, aby wiedzieć czy podejdą do tych zacisków? Sorki za marudzenie i dzięki...Pozdr. Daj zdjęcie od przodu zacisku i zdjęcie tarczy Dev, dzięki za zainteresowanie:) foto zacisku wstawiam, ale tarczy nie mam muszę zrobić dopiero...
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto